Per dvejus metus šiauliečiai parėmė penkis savo miesto vaikų globos namus

Š. m. gruodžio 19 dieną mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS iš nuolat vykstančios paramos akcijos „Mūsų visų vaikai“ urnos buvo išimtos aukos. Visi surinkti pinigai padovanoti Gruzdžių vaikų globos namams lopšeliui – darželiui „Puriena“. Per šešis mėnesius šiauliečiai ir miesto svečiai paaukojo 814 litų (aštuonis šimtus keturiolika litų).

Aukos Gruzdžių vaikų globos namams lopšeliui – darželiui „Puriena“ direktorei Onai Sivickienei buvo įteiktos mados ir laisvalaikio centre vykusiame Kalėdiniame renginyje. Surinkti pinigai bus panaudoti vaikų edukacinėms kelionėms.

Nuo šiol SAULĖS MIESTE stovinti aukų dėžutė kvies paremti visuomeninės organizacijos (VO) „Gelbėkit vaikus“ globojamus ir remiamus vaikus. Pasak renginyje dalyvavusios organizacijos „Gelbėkit vaikus“ struktūrinio padalinio Šiauliuose vadovės Ilonos Atkočaitienės, pagrindinė organizacijos misija – pasaulis, kuriame kiekvienas vaikas gerbiamas, mylimas ir su perspektyvia, šviesia ateitimi. „Džiaugiuosi, jog nuo šiol Šiaulių miesto gyventojai turės galimybę ne tik labiau susipažinti su mūsų veikla, bet ir prisidėti prie organizacijos misijos įgyvendinimo. Visos surinktos lėšos bus skiriamos organizacijos vykdomai „Mergaičių programai“, kuria siekiama paaugles, augančias socialinės rizikos šeimose, integruoti į visuomenę, padėti ugdyti jų socialinius įgūdžius, išmokyti pasitikėti savimi ir saugoti savo besiskleidžiantį moteriškumą,“ - pažymėjo Ilona Atkočaitienė.

Aukos vaikų namams SAULĖS MIESTE renkamos nuo 2007 metų lapkričio 23 dienos. Iki šios dienos šiauliečiai ir miesto svečiai paaukojo 9908 litus. Šie pinigai išdalinti penkiems Šiauliuose įsikūrusiems vaikų globos namams (toliau VGN): Šiaulių VGN „Šaltinis“, Šiaulių apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namams, Šiaulių VGN „Vaivorykštė“, Šiaulių VGN (Vilniaus g. 297) ir Gruzdžių VGN lopšeliui – darželiui „Puriena“.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2008m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 174mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (www.ell-realestate.com/lit).

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 31 įvairų socialinį-kultūrinį renginį. SAULĖS MIESTO lankytojai turėjo galimybę gydytojo akivaizdoje užpildyti sutikimą organų donoro kortelei gauti, nuo centro stogo pirmą kartą Lietuvoje pakilo karšto oro balionas, priešrinkiminiu laikotarpiu Šiaulių kandidatai bendravo su rinkėjais. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/

Apie VO „Gelbėkit vaikus“

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 metais įkurta nepolitinė, nevyriausybinė, nereliginė už vaiko teises kovojanti organizacija. Nuo 2004 metų organizacija yra tarptautinio „Save the Children“ Aljanso tikroji narė. Šis aljansas – tai didžiausia nepriklausoma pasaulinė organizacija, dirbanti daugiau nei 120 šalių ir siekianti, kad vaikų gyvenimas pasikeistų ir tie pokyčiai būtų ilgalaikiai.
Daugiau informacijos- http://www.gelbvaik.lt/