Pėdkelnių pasaulyje

Nors pati dažnai dėl patogumo pirmenybę teikiu kelnėms, tačiau nevengiu komplektų ir su pėdkelnėmis, kurios ypač aktualios šaltąjį sezoną. Pėdkelnių įvairovė labai didelė, todėl dažnai tenka ilgai pagalvoti, kokias pasirinkti. Štai keletas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia žinoti apie pėdkelnes.

k3

Kūno spalvos pėdkelnės aktualios ir šiltesniam, ir atėjus šaltesniam periodui, jas deriname prie vakarinės ir dalykinės aprangos. Taigi, kaip išsirinkti? Šių pėdkelnių spalva turi atitikti Jūsų kūno spalvą. Atspalvių rasite įvairių: „Nude“, „Neutral“, „Sand“ ir pan. Netinka oranžinės, rudos ar vyšninės atspalviai. Jei abejojate, visada rinkitės šviesesnes pagal savo plaštakos odos spalvą. Kūno spalvos pėdkelnės turi būti plonos ir matinės. Blizgios pėdkelnės stambina kojas, o to tikriausiai nenorime nė viena iš mūsų. Idealus pėdkelnių pasirinkimas – kai kojos atrodo tarsi nuogos ir dera prie rankų odos atspalvio.

k9

Šaltuoju laikotarpiu labai populiarios juodos, nepermatomos pėdkelnės. Tačiau visiškai neperšviečiamos juodos pėdkelnės tinkamos tik gražius kojų linkius turinčioms moterims. Jei kojos tiesios, nėra aiškaus blauzdos, šlaunies raumenų linkio, tuomet geriau rinktis šiek tiek permatomas – jos  kojoms suteiks gražesnę formą.

k7

Nepamirškite ir spalvotų ar raštuotų pėdkelnių. Tik rinkdamosios raštuotas pėdkelnes, visada atsižvelkite į rašto stambumą. Labai ryškios gėlėtos, languotos ar dryžuotos pėdkelnės gali tapti pagrindiniu ansamblio akcentu, bet jei dėmesys krypsta tik į pėdkelnes, tuomet didelė tikimybė, kad kojos atrodys stambesnės. Ne visada būtina pasirinkti, tarkim, raudonas pėdkelnes, norint atrodyti ryškiai – kartais juodos su mažyčiais taškučiais, širdelėmis ar vertikalia linija nugaroje per visą ilgį atrodo žymiai stilingiau.

k1

Spalvotos pėdkelnės visada pakelia nuotaiką niūrią rudens dieną.

k4

Eksperimentuokite su stambių raštų ar medvilninėmis pėdkelnėmis su pynutėmis. Tik svarbu, kad raštų spalvos būtų artimos viena kitai: geriau juoda ir pilka, negu juoda ir balta, tuomet mažesnė tikimybė, kad raštai stambins kojas. Naujai ir lengvai gali atrodyti ansambliai su baltomis pėdkelnėmis.

k2

Ypatingoms progoms rinkitės prabangias raštuotas pėdkelnes.

k5

Svarbu ir tinkamai prižiūrėti pėdkelnes. Jos tarnaus ilgiau, jei skalbsite rankomis, o ne kartu su visais rūbais skalbimo mašinoje.

Pati randu (ir Jums siūlausmiley) tinkamas pėdkelnes Saulės miesto parduotuvėje „Evagitas“. Be to, čia didelis ne tik pėdkelnių, bet ir kojinių, blauzdinių asortimentas.

k8

Linkiu kuo dažniau kelnes iškeisti į madingą sijoną, šortus ar suknelę. Iki kitų susitikimų!

 

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: