Pats laikas pažadinti namus!

Nežinau kaip jūs, bet aš namuose jaučiuosi kaip eskimas savo iglu trobelėje. Nors nuo žemės pakilusi visai nemažai, nei pavasarinės šilumos, nei saulės kaitros visai nejaučiu. Tik sėdėk ir depresuok dėl visko pasaulyje… Tad nusprendžiau imtis rimtų namų pertvarkos darbų. Kviečiu prisijungti ir jus. Minimalios investicijos ir maksimali nuotaika bei pavasariniai gūsiai kiekviename kampelyje.

Visų pirma pradedu nuo itin nemalonaus, bet būtino darbo – langų valymo. Susikaupiam ir pradedam. Juk nepaneigsit, jog švarūs namų langai – lyg praplatėjusi erdvė ir, aišku, daugiau šviesos! Toliau seka generalinis tvarkymas, nes pavasaris – švaros laikas, tad iškraustome visus kampus, kur tiek visko užsiliko ir prisikaupė per žiemą. Aš labai mėgstu „pramėtyti“ daiktus, tačiau tai darau tik tada, kai bent kilometro atstumu nesimato mano viską saugančio Misterio X, kuriam tokie išsivalymai nepakeliamai sunkūs, nes juk „visko gali prireikti KADA NORS“smiley.

Dabar malonioji – kūrybinė – dalis. Pirmiausia imkitės pagrindinės namų zonos, kurią matote dažniausiai. Mano atveju tai – svetainė. Kadangi laisvai piniginėje skrajojančių eurų neturiu, interjerą atnaujinti bandau keisdama ar kurdama akcentus ir detales. Kalėdas menanti puansetija nukeliavo į darbo kambarį (ir kaip ji dar nenumirėsmiley?). Ją keičiu skintomis ryškiomis gėlėmis, kurias dievinu. Šviežumo jausmas, spalvos ir toks grožis! Kai būnu labai gera(smiley), mano Misteris X pradžiugina žiedeliu ar net puokšte, kurią jis atidžiai renka Saulės mieste esančiame gėlių salone „CALLA lily“. Jūsų namuose, kaip ir pas mane, vyrauja šviesios spalvos ir minimalizmas? Įsigykite ryškų, linksmą ir prie nieko nederantį kilimą, kuris ne tik šildys kojas, bet ir taps pagrindiniu akcentu. O dar prie kilimo galite priderinti dekoratyvines pagalvėles ar… gėles!

paznam

Pav 2

Turbūt namuose yra keletas vazoninių gėlių, kurios jau “veržiasi per kraštus”, o jūs vis neprisiruošiate persodinti. Dabar pats laikas. Ieškokite įdomių, spalvingų ar savo faktūromis išskirtinių vazonų, kurie trauks akį ir pabrėš jūsų augaliuko grožį. Visai netikėtai kelis vazonus radau Saulės miesto parduotuvėje “Skruzdėlynas”. Pašniukštinėjusi aptikau ir kitų interjero akcentų bei mielų rėmelių, kuriuose talpinu mielus žodžius. O smagiausia, kad kainos ten tikrai nesikandžiojasmiley.

Pav 3

Toliau keliauju į virtuvę, kur pats metas atsigerti šiltos arbatos. Ar jūsų spintelėje taip pat pilna visokiausių vaikiškais paveikslėliais ar logotipais puoštų puodelių? Manau, pats metas juos tyliai likviduotismiley. Įsigykite ką nors naujo, šviesaus, stilingo ir kartu puošnaus. Arbatos ritualai namie gali būti ir stilingi. Užsukusi į „Rituals“ parduotuvę, supratau, kad virtuvę puošti gali ne tik nauji puodeliai, bet ir pati arbata. Išskirtinės arbatos pakuotės parduotuvėje – nuo 3.50 Eur. Tas ką tik užplikytų žolelių kvapas, pasklidęs namuose… Mm, vien nuo minties darosi šilčiau.

Pav 4

O jei jau pradėjau apie kvapus ir ritualus, tai, manau, sutiksite su manimi, kad jaukumo namams suteikia ne tik nauja žvakidė ar šilkinės užuolaidos, bet ir kvapas, kurį galite vadinti savo namais. Tad žvakėms, smilkalams ir namų aromatams niekada nesakau stop. Vakare su gera knyga ar tiesiog prieblandoje žiūrint į horizontus, mirgančios švieselės suteiks ne tik šilumos, bet ir ramybės. Jei jums, kaip ir man, niekada negana žvakių, išsirinkite ne vieną, bet kelias ir deginkite jas pagal nuotaiką. “Rituals” parduotuvėje kvapios žvakės – nuo 17.50 Eur., o kvapios lazdelės – nuo 12.50 Eur. Mano pasirinkimas – kvapas „Spring Garden“.

Pav 5

Pav 6

Pav 7

Nors kalendorinis pavasaris jau persirito į antrą pusę, bet orų mergaitės ir berniukai dažnai prognozėmis nedžiugina. Tad ieškokim būdų, kaip praskaidrinti dienas, o pats geriausias – atnaujinti savo namus! Tegul pas jus visada žydi gėlės!

Pav 8

P.S. Ar jau matėte drugelių kambarį? Jei ryt lis, tikrai keliausiu į Saulės miestą ieškoti pavasariu kvepiančių skraiduolių!

Rasa

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: