Pastelinių spalvų terapija ir gaivaus įvaizdžio paslaptys

Atėjus pavasariui ypač norisi lengvumo ir gaivos, todėl tik sušilus orams skubame pasinerti į pastelinius atspalvius. O šį sezoną švelnių pastelinių atspalvių itin gausu naujausiose dizainerių kolekcijose, juolab kad kvarco rožinė ir pastelinė dangaus melsva paskelbtos metų spalvomis! Aš išties pasiilgau gaivių ir šviesių spalvų, todėl šįkart noriu pasidalinti pastelinių spalvų atradimais.

3

Tarp madingiausių pavasario sezono spalvų taip pat pateko šaltos kavos rusva ir pilkšva, kurios naudojamos kaip neutralios spalvos, nes prie jų puikiai dera tiek kitos pastelės, tiek ir ryškesni mėlynos, oranžinės ar  raudonos tonai.

1

2

Tačiau kaip skoningai suderinti pastelines spalvas, kad neatrodytumėte kaip kreminis pyragaitis? laugh Kaip pagrindines spalvas naudokite juodą ir visus įmanomus baltos atspalvius (nuo sniego iki pieno ar dramblio kaulo atspalvių). Drabužiai iš denimo taip pat puikiai sutaria su pastelėmis.

O kaip pastelinius tonus derinti siūlo garsiausi mados namai? Pateikiu keletą nuostabių spalvinių sąskambių:

1.   Dangaus melsva ir balta arba pilkšva

9

2.   Dangaus melsva ir džinso mėlyna

11

3. Kvarco rožinė ir balta

8

4. Kvarco rožinė ir pilkšva

7

5. Šaltos kavos rusva ir alyvinė 

10

6. Geldelių žydra ir kvarco rožinė 

12

7. Ypač madingas kvarco rožinės ir dangaus melsvos derinys

6

Pasteliniai mėtos atspalviai jau kelis sezonus iš eilės neapleidžia mados podiumų. Na ir puiku, nes man ši spalva tikras gaivumo įsikūnijimas – turiu ir mielai nešioju mėtinės spalvos kelnes (tiesą pasakius, jas dėviu net dažniau nei atrodo visur tinkančias baltas smiley)

13

Citrininio kremo atspalviai puikiai dera su džinsais ir pilkšvais ar rusvais tonais. Be to, nuostabiai atrodo ant šiek tiek įrudusios odos ir yra puikus pasirinkimas šiltajam sezonui.

14

Ar žinote tą jausmą, kai ieškant idėjų rytojaus pietums ir skaitant nuostabiai iliustruotus receptus nejučia užsimanote suvalgyti ką nors skanaus? smileyPastelinių spalvų deriniai sukėlė „apetitą“ ir man, todėl jau planuoju, kada nulėksiu į Saulės Miestą ir susirasiu vieną kitą nuostabų pastelinių spalvų komplektą. Savo radiniais pažadu pasidalinti jau kitą kartą, nes sulaukus išsvajotos saulės ir šilumos reikia kuo skubiau rasti pamainą sunkiems apdarams smiley. Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: