PASTELINIŲ SPALVŲ TERAPIJA (2 dalis) Gaivaus įvaizdžio paieškos Saulės mieste

Praeitą kartą dalinausi pastelinių tonų įkvėpto gaivaus įvaizdžio paslaptimis. Nekantraudama nulėkiau į Saulės Miestą patikrinti kaip parduotuvės pasiruošė atremti karščiausių sezono naujienų trokštančių madisčių atakas. Išvada – rinktis tikrai yra iš ko, o drabužių derinimo galimybės neribotos. Skaitykite toliau ir įsitikinsite, kad užtenka vos kelių drabužėlių, kad galėtumėte kasdien atrodyti vis kitaip. Juk kaip teigia viena žinoma stilistė Agnė Gilytė: „Svarbu ne turėti, o dėvėti! “.

10

Šį sezoną madingiausias – kvarco rožinės ir dangaus melsvos spalvų derinys. Įvaizdyje derinu klasikinį smėlio spalvos lietpaltį trench coat su sportiniais bateliais bei kuprine. Tikrai ne kartą dėvėčiau tokį derinuką smiley

8

Kelnės, šalikas, akiniai iš „Reserved”, kuprinė – „Bags 4 You”, marškiniai – „House“, batai – „Deichmann“, lietpaltis pirktas praeitą sezoną iš „Takko Fashion“.

Na, bet melsvoms kelnėms ryžtasi ne visos, todėl pamėginau pilkšvus tonus. Įsitikinau, kad pasteliniai atspalviai puikiai dera tarpusavyje, o ypač gaiviai atrodo pilkos ir citrininio kremo spalvų derinys.

6

Palaidinės, akiniai, puspaltis, šalikas iš „Reserved“, kuprinės – „Bags 4 You”, kelnės – „House“, laikrodis – „New Yorker“.

Esu minėjusi, kad turiu mėtos spalvos kelnes ir puikiai jas pritaikau šiltuoju sezonu. Vykite šalin mintis apie tai, kad tokia spalva sunkiai suderinama. Mėta puikiai draugauja su šaltos kavos, juodos, baltos, rožinės, tamsiai mėlynos ir turkio atspalviais. Pamėginkite atrasti dar daugiau variantų arba išmėginkite mano siūlomą įvaizdį smiley.

5

Kelnės, megztinis – „Reserved“, batai – „Deichmann“, kuprinės – “Bags 4 You”, marškiniai – „House“, kepurė seniai užmiršta ir gulėjo mano spintoje J

Mėtines kelnes pritaikysite ir kurdama preppy stiliaus įvaizdį su romantiškais (primenančiais pienės pūką smiley) ornamentais marginta palaidine. O gal pasirinksite klasikinius elementus  – dryžuotą palaidinę ir trench coat.

9

Palaidinės, kelnės, rankinė, basutės – „Reserved“, sportiniai batai – „Deichmann“, apyrankė – „House“, lietpaltis pirktas praeitą sezoną iš „Takko Fashion“.

Dar vienas įvaizdis patvirtinantis dryžių ir pastelinių spalvų draugystę smiley

3

Palaidinės, kelnės, akiniai iš „Reserved“, laikrodis – „New Yorker“, švarkas ir batai iš mano garderobo.

O toms kas tingi per daug sukti galvą dėl atspalvių derėjimo tarpusavyje, siūlau pabandyti apsirengti viena spalva nuo galvos iki kojų. Kartais toks spalvų derinimo būdas gali paryškinti figūros netobulumus (nes skirtingi rūbų atspalviai skaido figūrą ir taip galime maskuoti, tai ką „užderėjome“ per žiemą smiley). Bet yra ir pliusų – vienspalvis derinys vizualiai „ištempia“ figūrą (būtent tokio rezultato norėjau ir aš smiley).

2

Kelnės, puspaltis, akiniai – „Reserved“, sportiniai batai – „Deichmann“, marškiniai – „House“, kuprinė – “Bags 4 You”, laikrodis – „New Yorker“.

Galbūt jau įsigijote šviesius plėšytus džinsus ir į pastelinių spalvų kelnes investuoti nebesiruošiate. Puiku! Užteks prigriebti patinkančio gaivaus atspalvio palaidinę, galbūt atsainiai užsimesti seniai spintoje primirštą šaliką ir vuolia!

1

Puspaltis, šalikas, rankinė iš „Reserved“, džinsai, palaidinė – „House“.

Šis derinys skirtas drąsesnėms mados mylėtojoms. Kai vienodai patinka tiek kelnės, tiek suknelė, o namie palikti nesinori nė vieno – pasipuoškite abiem wink. Pasiriškite po kaklu lengvą skarelę ir tikrai neliksite nepastebėta.

4

Suknelė, akiniai iš „House“, kelnės, diržas – „Reserved“, kitus daiktus pritaikiau iš savo spintos.

Belieka tikėtis, kad orai bus palankūs ir galėsime mėgautis lengvų ir gaivių spalvų drabužių deriniais. Ir jei galvojate, kad tokios spalvos ne Jums, nes jaunystės traukinys jau nuskubėjo – klystate. Tokios spalvos yra kur kas geresnis pasirinkimas, nei visada „saugi“ juoda, kuri kartais parodo savo klastą atskleisdama mūsų trūkumus, tokius kaip dėl nuovargio pajuodusius paakius ar nežinia iš kur atsiradusią raukšlelę J. Gaivių Jums atradimų! Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: