Pasteliniai deriniai pavasariui

Dienos eina vis šviesyn, tad ir akys krypsta, o rankos pačios tiesiasi link gaiviais, pasteliniais atspalviais alsuojančių rūbų. Nesvarbu, kokį pastelinį atspalvį pasirinksite šį sezoną, vis tiek patrauksite aplinkinių žvilgsnius, nes madingi visi skaniųjų šerbetinių ledų tonai. Tad šįkart noriu pasidalinti nuostabiais, itin pavasariškais pasteliniais deriniais tiesiai iš „Saulės miesto“ parduotuvių.

Renkantis klasikinio kirpimo, švarių ir išgrynintų siluetų pastelinius drabužius nebijokite apsirengti vienu tonu nuo galvos iki kojų.

4

Vieno tono įvaizdžiui panaudojau dangaus melsvos atspalvių drabužius, pasitelkiau sluoksnius bei metalo blizgesio rankinę. Ir vuolia – turite efektingą įvaizdį tarsi be pastangų, tiesiog suderinusi to paties tono drabužius!

2

Derinys iš „Reserved“.

Kaip jau minėjau visi ledų atspalviai yra geidžiami šį sezoną, bet jei esate tikra mados fanatikė, tikriausiai neapsieisite be šio sezono spalvos  – violetinės ir pastelinių jos tonų variacijų.

7

Šio įvaizdžio žvaigždė – alyvinis biker tipo švarkas, kuris tiks su madingomis romantiškomis ir lengvomis suknelėmis bei marškinėlių ir džinsų deriniais. Įvaizdžiui pakylėti rinkitės kitten heel aukštakulnius.

1

Suknelė iš „Sidonas“, švarkas, batai, rankinė, akiniai iš „Reserved“.

Pastelinė rožinė – dar  vienas nuostabus, subtilią ir švelnią, moterišką eleganciją pulsuojantis atspalvis. Beje, ar žinote, kad pastelinės rožinės ir aitrios ugninės raudonos derinys yra pats madingiausias šį sezoną? Būtinai išmėginkite!

6

O aš pastelinės rožinės įvaizdžiui sukurti pasitelkiau romantišką palaidinę su įmantriom, iš raukinių sukurtom rankovėm. Prie jos ir plėšytų džinsų derinio priderinau itin madingą ant juosmens segamą rankinę.

3

Derinys iš „Fame“, rankinė iš „Lindex“, batai „Deichmann“.

Šiek tiek jau užsiminiau apie be galo pavasarišką pastelinį mėtų atspalvį. Derinkite mėtinius drabužius su juodais, baltais ar denimo drabužiais. Įvaizdžio akcentams nebijokite ir ryškių raudonos, ultra violetinės ar smaragdinės tonų.

5

Jei dar neatlikote spintos revizijos – pats metas tai padaryti dabar! Ištraukite į dienos šviesą lengvų atspalvių drabužius, o sodrių spalvų, sunkesnius rūbus kuriam laikui padėkite atokiau, nes dabar pats laikas šviesesnėms mintims ir šviesesniems įvaizdžiams.

Gražaus pavasario!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: