Pasitinkant pavasarį…

Turbūt sutiksite, kad pavasarį gležni ir išpaikinti miestietiški mūsų kūnai būna aptingę, nusilpę, o veidai praradę sveiką spalvą ir pakenčiamą vaizdą veidrodyje? Lyg nujausdamas, kad kalendorius rodo pavasarį, mano „karkasas“ pradėjo streikuoti. Niekada negalėjau pasigirti stipriais nagais, plaukais ir skaisčia oda, bet pastaruoju metu, rodos, net papilkėjau. Ir tas jausmas, kai ryte pabundu pavargusi, ima nejuokais erzinti. Aišku, turiu kam suversti visą kaltę – pavasarissmiley… Bet juk pavasaris – tai tas metas, kai nubunda gamta, jausmai, emocijos, gyvenimas! Tad ką daryti, kad ir savijauta, ir vaizdas veidrodyje džiugintų?

Aišku, atnaujiname garderobą. Bet juk joks naujausios kolekcijos rūbelis nepuoš, jei tamstos veidelis šaukte šauks priežiūros ir palepinimo. Manasis kažko pradėjo „ožiuotis“ – nebetinka ankstesni kremai ir kaukės. Tad Saulės mieste nukeliavau į „Drogą“, kur viena iš puikių konsultančių Ilona patarė, ką daryti. Drėkinamasis kremas – nakčiai, maitinamasis – dienai. Šią taisyklę reikia prisiminti pavasarį, kol oras lauke dar nepakankamai sušilo. Ir tinka ji tiek veidui, tiek rankoms.

gro1

gro2

Pažiūrim į rankas. Visą žiemą slėpiau jas pirštinėse ar kišenėse, tad pats laikas skirti joms dėmesio. Rankų oda greičiau negu bet kuri kita kūno dalis išduoda tikrąjį amžių (kas man su ta senatvės baimesmiley?). Pabandom „gastronominę“ kaukę – šveitiklį. Sumaišome lygiomis dalimis medų, smulkintus avižinius dribsnius, jūros druską ir citrinų sultis. Kaip šveitiklį galima naudoti ir kavos tirščius. Tiesiog po rytinio ritualo pilkite juos ne į šiukšlių dėžę, o ant rankųsmiley. Patriname, paglostome ir nuplauname. Elementaru, bet veiksminga.

gro3

gro4

Man pavasarinę nuotaiką ypač gadina nuovargio jausmas ir nualintas organizmas, šaukte šaukiantis: „Gelbėk!“ Žaliuosius kokteilius, apie kuriuos jau rašiau, ne visada pasidarau – pritrūksta laiko ar (gėdingai nuleidžiu galvą ir pripažįstu) noro. Tad nieko kito nelieka, tik keliauti į vaistinę ieškoti maisto papildų. Šį kartą apsilankymas Saulės mieste tikrai pavykęs, nes „Eurovaistinėje“ radau nemažai papildų (su nuolaidasmiley), kurie puikiai tinka savijautai pagerinti.

gro5

gro6

Maisto papildams “Live well” (yra trijų rūšių: beauty, imuno ir bacto 7) taikoma iki 35% nuolaida. Neblogai, ar ne? Ir dar mano atradimas – maisto papildų tabletės šokoladesmiley. Be cukraus, su belgišku šokoladu! Skaniai skamba? Tai “Purified” firmos maisto papildai beauty chocolate arba figure chocolate (tarpusavyje, atrodo, nesuderinami žodžiaismiley). Ne tik itin reikalinga, bet ir nuodėmingai skanu, ir, kas svarbiausia, su 20% nuolaida. Verta pabandyti?

Belieka išsirinkti, kas labiausiai tinka jums ir iškėlus galvą sutikti pavasarį!

 

Ieškojimuose paskendusi

Rasa

 

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: