Pasitikime rudenį besidžiaugdamos švytinčia oda!

Saulės ir sūraus jūros vandens nualinti plaukai – tokią problemą praeitame savo įraše nagrinėjo Rasa. Bet juk nuo vasaros saulės, jūros kenčia ir Jūsų oda. Šveitimas, drėkinimas, stangrinimas, regeneracija – štai ko jai dabar ypač reikia!

Saulės miesto kosmetikos parduotuvėse rasite gausų įvairių priemonių pasirinkimą. Tereikia ten apsilankyti ir pabendrauti su konsultantėmis, kurios Jums tikrai patars ir padės išsirinkti.

Štai keletas mano atrastų priemonių veido odos priežiūrai:

Clinians produktų linijos (parduotuvė Eurokos) Hydra basic (9,59 Eur) drėkinamasis veido kremas, kuris ne tik drėkina, gaivina odą, bet ir suteikia elastingumo, apsaugo odą nuo drėgmės praradimo. Atsižvelgdamos į savo odos tipą, galite pasirinkti sau tinkamiausią šios linijos kremą.

Jei Jūsų oda labai išsausėjusi, siūlyčiau naudoti drėkinantį veido purškiklį, pvz. Evian (4,99 Eur, parduotuvė Eurokos). Tai priemonė, kuri puikiai drėkina, atgaivina, tonizuoja odą ir akimirksniu susigeria. Juo papurkšti veido, kaklo odą galima bet kada – patartina visuomet turėti rankinėjesmiley.

Eurokos rekomenduotos priemonės nebrangios ir tikrai puikiai atliekančios savo funkcijassmiley.

1

Alterra kosmetikos linijos priemonės (parduotuvė Drogas) taip pat puikiai tinka saulės išvargintai odai. Veidą atgaivins ir kremui paruoš valomasis pienelis, kuris švelniai puoselėja ir valo jautriausią ir į sudirgimus linkusią odą. Po pienelio oda puikiai pasirūpins dieninis veido kremas su nakvišų ir abrikosų kauliukų aliejais (2,39 Eur). Ši priemonė tinka išsausėjusiai ir tin jautriai odai. Kremas ne tik drėkina, bet ir apsaugo odą nuo drėgmės netekimo. Beje, šios priemonės  gaminamos be sintetinių dažomųjų, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. 

2

Patarčiau išmėginti ir natūralią Douglas naturals kosmetikos liniją iš Sarmos. Rinkinį sudaro valomosios putos (9,99 Eur), tonikas (10,12 Eur) ir veido kremas (25,17 Eur). Tai priemonės, po kurių naudojimo pajusite, jog veido oda tapo lygi, švelni, gaivi, pamaitinta ir įgavusi neapsakomo lengvumo. Tai ekologiškos priemonės, praturtintos argano aliejumi, vitaminu E. Jos ne tik drėkina, maitina, bet ir lėtina odos senėjimą. Verta dėmesio!

3

Oda atspindi viską: valandas praleistas prieš saulę, bemieges naktis, nuovargį. Tačiau galime padėti savo odai, kad ji spinduliuotų ir švytėtų. O tam reikia labai nedaug – laiku ir tinkamai pasirūpinti ja! Taigi – pirmyn į Saulės miestą  ieškoti priemonių, kurios atgaivins ir pamaitins veido odą po kaitrios saulės ir sūraus jūros vandens! Pasitikime rudenį besidžiaugdamos sveika ir švytinčia oda!

Kristina

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: