Pasiruošk vasaros šventėms per LIUX dienas!

Vasara – tikras švenčių metas! Vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, smagūs pasisėdėjimai su draugais jaukiose lauko kavinukėse ir dar daug kitų. O ir šiaip, visai nereikia ieškoti didelės šventės, kad galėtume pasipuošti. Visas gyvenimas tebūnie kaip šventė! Žinoma, nesakau, jog merginos kasdien turėtų vaikščioti su pūstomis suknelėmis, o vyrukai – su smokingais. Tačiau ištįsusiems, nusipumpuravusiems, nuobodiems ir beformiams rūbams, o ypač vasarą, reikia ištarti griežtą NE!

Sakysite, jog neturite ką apsirengti, kai reikia pasipuošti? Ne bėda – jau šį savaitgalį Saulės mieste – LIUX dienos! Gal viso garderobo ir neatnaujinsite, bet siūlau paieškoti ryškių aksesuarų, įdomių sijonų, palaidinių arba plačių kelnių, o visa tai galėsite lengvai priderinti prie jau turimų drabužių. O galbūt rasite ir tinkamą suknelę draugės vestuvėms? O gal tai bus visai ne suknelė? Juk nuostabiai ir pritrenkiančiai galima atrodyti ir su šarmingu kelnių kostiumėliu!

Į Saulės miestą skubėsime jau birželio 10-11 dienomis, o kol kas įkvėpimo galime pasisemti dairydamiesi internete smiley

Suknelės, tinkančios ir į puošnias šventes ir į kuklius pasisėdėjimus su draugais.

1

Šarmingi deriniai su kelnėmis. Tam, kad vakarėlyje tokia būtumėte vienintelė ir nepakartojama!

2

Norite būti itin moteriška? Gėlių raštai bei ekstravagantiški palaidinių ir sijonų deriniai jums padės sukurti puikų romantišką įvaizdį!

3

Neapsisprendžiate, ar norite vilkėti suknelę, ar kelnes? Drąsiai vilkėkite abu! Tikrai nepaliksite abejingų!

4

O gal ruošiatės į vasaros muzikos festivalį? Tuomet teks dairytis į bohemiškus ir laisvo stiliaus derinius :)

5

Tad belieka susidaryti vasaros švenčių sąrašą! Semiamės įkvėpimo, planuojame ir laukiame LIUX dienų, kurios Saulės mieste jau šį savaitgalį: birželio 10–11 dienomis. O ten mūsų lauks net iki 70 % nuolaidos ir kitos staigmenos!

Pasimatome Saulės mieste!

Su meile,

Kristina

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: