Pasiruošimo šventėms maratonas prasideda! Kaip rengsitės per šventes?

Žiema nedrąsiai žengė pirmuosius žingsnius, o tai reiškia,  kad artėja didžiosios metų šventės. Taigi, šventinis maratonas prasideda! Reikia pasirūpinti dovanomis, papuošti namus, sudaryti meniu ir pirkinių sąrašą, o kur dar nebaigtos metinės ataskaitos darbe… Tik ar savęs nepamiršote? Manau, kad Jūsų sąraše nėra įrašo: „Pasirūpinti tobulu drabužių deriniu šventėms“. Drąsiai imuosi šios užduoties ir noriu pasiūlyti derinių įvairioms šventinėms situacijomssmiley.

ap1

Dar nesulaukus pačių švenčių, tenka dalyvauti įvairiuose vakarėliuose. Norisi sužibėti tiek kolegų, tiek boso akyse. Kada gi tai padaryti, jei ne per šventinį susibūrimąsmiley? Tačiau drąsius eksperimentus ir prabangias, itin blizgias ir gausiai dekoruotas vakarines suknias pasilikite kitai progai (gal Naujųjų metų sutikimuismiley?). Tinkamiausias variantas – kokteilių aprangos kodas. Vienas iš pasirinkimų gali būti judesių nevaržanti kokteilinė suknelė iki kelių arba dengianti kelius. Visada tinka „maža juoda suknelė“, bet juk nenorite būti pilka (šiuo atveju juodasmiley) pelytė? Išmėginkite šaltajam sezonui būdingus sodrius atspalvius – raudonojo vyno, tamsiai mėlynos, ciklameno, turkio.

ap2

Dar vienas galimas aprangos variantas – puošnaus audinio sijono ir palaidinės derinys. Atrodo ne prasčiau nei suknelė, o gal net įdomiausmiley?

ap3

Nemėgstate nei suknelių, nei sijonų? Tuomet rinkitės puošnesnio audinio kelnes (pavyzdžiui, šio sezono topą – trumpesnes, plačias kelnes kulotes), priderinkite palaidinę, aukštakulnius, delninę ir vuolia – Jūs vakaro karalienė! Be to, gera savijauta svarbiau nei idealiai tinkantys bateliai ar suknelėsmiley.

ap4

O aš panaršiau Saulės Miesto parduotuvėje Reserved, kur radau puikių šventėms tinkamų drabužių. Siūlau keletą derinukų  vakarėliui darbesmiley.

ap5

Visos, turinčios vaikų, mane supras: kai darželyje ar mokykloje išgirstame apie būsimą Kalėdų Senelio vizitą ir prašymus papuošti savo atžalas įvairiais personažais, pradedame sukti galvas ir apie savo drabužių derinius. Norisi ne per daug išsipuošti, bet ir atrodyti gražiai. Kaip?

Kadangi vaikams skirti renginiai dažniausiai vyksta dienos metu, tai tinkamas aprangos variantas – įdomesnis sijonas (pvz. odinis) ir megztinis ar palaidinė.

ap6

Jeigu norite puošnesnio varianto – rinkitės suknelę. Nesuklysite ir tikrai nesušalsite, pasirinkusios megztos suknelės ir ilgaaulių batų derinį.

ap7

Štai ką radau parduotuvėje Reserved – negalėjau atsispirti mieliems megztukams ir mergaitiškiems sijonamssmiley.

ap8

Prieš šventes dažnai tenka lankytis teatruose, koncertuose – juk šiuo laikotarpiu tiek daug visko vyksta, kad namie nenusėdėsi. Štai čia Jūs galite sužibėtismiley. Šiek tiek teatrališkumo ir blizgesio aprangoje tikrai nepakenkssmiley. Galbūt žvilgsnius trauksite pūstu tiulio sijonu ar blizgiu, žvyneliais dekoruotu švarkeliu? Puiku! Tačiau atminkite, kad mažiau yra daugiau – užtenka vos vienos blizgios detalės (pvz. švarkelio, kelnių ar palaidinės), priešingu atveju galite priminti tviskančią kalėdinę eglutę.

ap9

Pateikiu pavyzdį, kaip viena blizgi palaidinė elegantiškai atrodo tiek su sijonu, tiek ir su kelnėmis. Mano blizgiam derinukui (iš parduotuvės Reserved)  trūksta tik delninės – ir pirmynsmiley!

ap10

Pažadu, daugiau naujų idėjų Kalėdoms, Naujiesiems metams ar šiltiems draugų susibūrimams tarpšventiniu laikotarpiu pažersiu kitą kartąsmiley. O kol kas aplankykite Saulės Miestą – ten Jūsų laukia įkvepianti ir kaskart atsinaujinanti manekenų ekspozicija ir nuostabi, žėrinti šventinė eglė. Bėgu ieškoti naujų deriniųsmiley! Iki kito karto!

 

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: