Pasiruošimas LIUX dienai – apžvalginis žygis po parduotuves

Kaip smagu, jog ši savaitė prasideda ypač džiugia žinia! Skubu dalintis ir su jumis – jau šį šeštadienį (birželio 14 d.) LIUX diena! Vėl laukia pasiutusiai beprotiškas paieškų savaitgalis. Vasara – tiek daug visko norisi, o kai Saulės miestas pažeria tiek nuolaidų – atsispirti neįmanoma! Taigi, kad per LIUX dieną būtų lengviau rasti norimas prekes, reikia tinkamai pasiruošti.

Pirmiausia – sąrašas:

·      ilga lengva suknelė gėlėtai vasarai (o gal patiks ir trumpesnė);

·      surišama trumpa palaidinė (vasarą norisi laisvesnio rūbo, tačiau figūros visiškai paslėpti nesinori);

·      šortai, kad kojos gautų pakankamai saulės;

·      bateliai, net dveji: patogūs žemakulniai ir žavūs aukštakulniai;

·      nauja rankinė (greičiausiai tiks prie naujos suknelės ar batelių);

·      skrybėlaitė, kuri padės paslėpti akis nuo saulės.

Antras žingsnis – žvalgyba parduotuvėse. O kad neužmirščiau dėmesį patraukusių radinių – nuotraukos :)

Pirmieji radiniai parduotuvėje Seppala. Dėmesį patraukė net pora surišamų palaidinių. Tikiuosi, jog kainos per LIUX dieną bus tokios patrauklios, jog rinktis vienos iš jų neteks :) Taip pat taikiklyje – ilga ir lengvutė gėlėta suknelė. Tikrai žavi, puikiai tiksianti tiek pasipuošti, tiek kasdienai. Nepraėjau ir pro paprastą trumpą rudos spalvos suknelę. Tobulumas slypi paprastume. Puikiai tiktų kasdien žingsniuoti į darbą.

Sepalla

Žingsniuoju toliau. Kita eilėje Bags 4 You parduotuvė. Čia, be abejo, dairausi rankinės. Akį patraukia žavi, ne itin didelė lagamino tipo rankinė, kurią galima persimesti ir per petį. Klausimas – kurią spalvą reikės pasirinkti: nude ar švelnią mėtų? Svarstymams turiu savaitę:) O gal iš galvos neiškris ryškiai žydros spalvos lakuota gražuolė? Visko gali nutikti iki šeštadienio, juk pasirinkimas šį kartą priklausys ir nuo nuolaidų, ir nuo kitų pirkinių.

Bags_4_You

Kol kas žygiuoju toliau – tiesiu taikymu į Monton. Vos įžengus pro duris akį patraukia prekė, kurios sąraše nėra, tačiau praeiti negaliu – šviesus, gėlių raštu puoštas dirželis pavergia mano širdį… Labai tikiuosi jį šeštadienį dar rasti parduotuvėje. Iškart po to žvilgsnis nukrypsta į aukštai lentynoje įsikūrusią pastelinių spalvų rankinę, puoštą stilizuotu gėlių raštu. Žavi, nieko nepridursi. Pradedu manyti, jog dėl rankinės tikrai teks pasukti galvą, kad išsirinkčiau :) Bet Monton nebūtų Monton, jei žvilgsnio neprikaustytų koks rūbas. Ir vėl ne pagal sąrašą ranka išsitiesia link raštuoto sijono. O pagal planą nė neturėjau į juos žvalgytis, bet… jis toks žavingas. Taigi turėsiu omenyje iki šeštadienio. Ir pagaliau – taikiklyje suknelė, kurią skubu matuotis – ji nuostabi. Nors spalva gal ne itin vasariška, bet marginimas taip primena drugelio sparnus, jog atsispirti nesugebu… Įsiamžinu ir pasižadu šiandien į sukneles nė nebepažvelgti, nes, ko gero, radau savo favoritę.

Monton

Kulniuoju toliau. Priekyje – parduotuvė Centro. Mano akiratyje čia – bateliai ir delninukės (manau, čia vienas didžiausių jų pasirinkimų). Pirmiausia pastebiu žavius taškučiais margintus aukštakulnius. Ir nors protas sako, jog nė prie vienos nusižiūrėtos suknelės jie netiks, širdis prašo duoti šansą ir įsidėmėti šiuos gražuolius. Tai ir padarau. Į kompaniją jiems – basutės su platforma, puoštos jūreiviškais motyvais. Situacija panaši, bet šauna išganinga mintis – šeštadieniui į sąrašą įsitrauksiu ką nors jūreiviško ir problema bus išspręsta :) Na, o dvi dėmesį patraukusios delninukės problemų nekelia, jas derinti bus lengviau. Lieka apsispręsti, ar rinktis rankinę, ar delninukę. Atsakymas paaiškės per LIUX dieną.

Centro

Šiandienos paskutinis žygio taškas – Reserved. Pagaliau akį patraukia net trys mano sąraše esantys dalykai: šortai, skrybėlės ir žemakulniai bateliai. Šortus pastebiu vos įėjusi į parduotuvę. Kadangi jie puikuojasi ant manekenų – nepastebėti neįmanoma… Tiek vieni, tiek kiti – paprastučiai, bet žavūs. Tiesa, šviesesnieji, suderinti su džinsiniais surištais berankoviais marškinėliais, turbūt dėl derinio ir atrodo patraukliau. Gal šis ansamblis gali būti kaip tik tai, ko man reikia? O ir šviesi skrybėlaitė prie šio derinio, manau, visai tiktų. Arba tamsi :). Nors galbūt taip atrodo tik šiandien. Tiesa, sukantis keliauti iš parduotuvės pastebiu žybsinčius nuo apšvietimo žemakulnius balerinų tipo batelius. Juodi ir puošti metalinėmis detalėmis – žavu. Manau, vasaros žygiams visai tiktų. Tiek dieną, tiek vakare, trepsint svarbiausia – patogumas. O greta puikuojasi nuostabi rankinė. Būčiau nė nepastebėjusi, jei ne žybsintys batukai. Ji tokia paprasta, tokia lakoniška – kaip tik tuo ir paperka. Jokių įmantrių formų ar puošnių detalių. Ji – nuostabi.

Reserved

Dar kartą įsitikinu, kad rankinę išsirinkti tikrai bus sunkiausia… Tačiau svarstymams laiko dar turiu.

Taigi trumpas apžvalginis žygis baigtas. Grįžus namo lieka dar ir dar kartą peržiūrėti, ką išsirinkau ir brandinti mintis iki birželio 14 d. O gal tą dieną žvilgsnį patrauks dar kas nors, ko net nebuvo sąraše? Manau, viskas įmanoma…

 

Keliauju apsvarstyti savo pasirinkimų. O jums tariu: iki pasimatymo per LIUX dieną!

Nuoširdžiai,

Kristina

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: