Pagaliau!

Pagaliau galiu išsitraukti už šiltų megztinių pasislėpusias, žiemos miegą išmiegojusias sukneles! Nors šią savaitę oras liepia jas pamiršti, bet  pavasarinės nuotaikos jau tvyro ore. Argi ne tiesa? O ko reikia moteriai, kad ji pasipuoštų dailia šypsena? Atsakymų gali būti daug, bet į  sąrašą dažna moteris įtrauks suknelę.  Šis pavasaris kaip ir kiekvienais metais vėl įtraukia į naujų suknelių paieškas. Ar nebūna taip, kad draugei idealiai tinkanti suknelė Jums visiškai netinka?  Savo kūno linijas atidžiau pastudijuoti ir rasti jo trūkumus bei privalumus verta – tuomet daug lengviau išsirinksite sau tinkančius rūbus. Mes su drauge taip pat išsiruošėme į “ Saulės mieste“ esančias parduotuves pasidairyti, kokių suknelių atpūtė  pavasarinis vėjas.

PhotoGrid_1429643827816

Ką šiam pavasario sezonui paruošė didieji mados grandai ir ką  jau galime rasti parduotuvėse? Tendencijos vis keičiasi, tad šiais metais visos būsime „gėlių vaikais“ (juokauju, gal ne visos, bet aš retkarčiais tikrai ja būsiu). Kaip  mums, moterims, apsieiti be gėlių?! Suknelės su gėlių motyvais – „ant bangos“, tad šį pavasari ir vasarą visos dalyvausime viename dideliame festivalyje ir skleisime bohemišką dvasią. Dryžiai taip pat drąsiai žengia į priekį, pažaiskite, derinkite horizontalius ir vertikalius dryžius, paieškokite spalvų – šį sezoną jų bus apstu. Dar vienas suknelių stilius, kuris bus mano “topas“ – maxi tipo suknelės. Šluosiu gatves su šypsena plačia, ir Jums siūlau išbandyti tokias sukneles – jausmas puikus ir dar labai patogu!

Sutikite, ne visos esame standartinio kūno sudėjimo, bet kiekviena – unikali, todėl žinoti kūno tipus, pažinti save ir pritaikyti naudingus patarimus – verta. Taigi:

Body Shapes Sketch for blog

Obuolys – pečiai platoki, nuolaidūs, klubai ir krūtinė panašios apimties, pilvukas apvalutis. Obuoliukų figūra itin moteriška, tad suknelės Jums puikiai tinka! Didžiausias minusas – juosmuo, tad jo išryškinti nederėtų, tobuliausias suknelių variantas  – nuo liemens siaurėjančios pieštuko formos suknelės su laisvesniu viršumi. Spalvinius variantus pasistenkite rinktis atvirkščiai nei įprasta, viršus tamsesnis nei apačia.

Kriaušė – viršutinė dalis siauresnė, liekna talija, klubai platūs, tikras moteriškumo simbolis! Jūsų plačiausia kūno vieta – klubai, tad jų net nereikėtų ryškinti, išlaikyti balansą padės viena taisyklė: nedėvėkite viršutinių  rūbų, kurie baigiasi ties klubų plačiausia vieta, palaidines ir švarkelius devėkite virš klubų ar žemiau jų. Spalvų paletę rinkitės “šviesūs viršuje – tamsūs apačioje” principu. Daugiau dėmesio skirkite viršutinei kūno daliai, o klubus palikite ramybėje, jie jau savaime Jūsų puošmena.

Smėlio laikrodis – platūs klubai, platūs pečiai ir siaura talija. Jums pasisekė! Šios figūros tipui nėra ko slėpti, suknelės Jums tinka tiek prigludusios, tiek laisvo stiliaus. Turėdamos šį kūno tipą galite eksperimentuoti į valias, o Jūsų talija, apjuostu plonyčiu diržu, atrodys tobulai. Labai plačių diržų derėtų vengti, nes jie pradangina liauną liemenį.

Stačiakampis – nuo viršaus iki apačios  – tiesi linija žemyn. Gal kiek ir perdedu, bet stačiakampio liemuo neryškus. Šis sudėjimas kiek berniukiškas, bet šio tipo figūrą pagražinti ir moteriškumo jai suteikti galima. Nepersistenkite ir neapsitempkite per daug, „stačiakampiams“ puikiai tinka trapecijos formos suknelės, o jei rinksitės tiesaus kirpimo suknelę, tai dirželis per juosmenį – puiki išeitis.

Taigi  „Saulės mieste“ naujos kolekcijos suknelės jau siūbuoja ant pakabų, kvieste kviesdamos jas pasimatuoti ir su drauge linksmai praleisti laiką jų apsuptyje. Vienas iš mūsų  uždavinių – pasidalinti šviežiausiais „perliukais“ iš prekybos centro parduotuvių. Mano kūno tipas labiausiai panašus į stačiakampį, tad kaip manote, kokios suknelės man tinka?

PhotoGrid_1429645083481 PhotoGrid_1429645260703 (2) PhotoGrid_1429644526218

Sakote, kad su ta pačia suknele ilgai nevaiksčiosi? Pažaiskite, pabandykite suknelę paįvairinti, ir kiekvieną dieną atrodysite naujai. Kaip tai padaryti? Pasitelkite į pagalbą vaizduotę: skaros, megztiniai, švarkai, įvairūs aksesuarai, batai –  ir štai turite naujus derinius, su kuriais kasdien atrodysite ir jausitės vis kitaip.

Suknelės  –  moteriškumo simbolis. Atėjęs pavasaris kviečia tokiomis būti. Gražiomis ir švytinčiomis. Ir, žinoma, su nauja suknele! Sėkmės.

Eglė

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: