Pagaliau – metas puoštis!

Gražėjant orams vis labiau norisi puoštis. Pagaliau galime mūvėti didesnius žiedus, auskarai nebeįsipainioja į kailines apykakles, o masyvūs šaliai neuždengia nei subtilių, nei įmantriausių kaklo papuošalų.

Koks papuošalų asortimentas ir jų tendencijos vyrauja Saulės mieste? Pasidairykime:

Metalo blizgesys. Viršūnėje, be abejo, visada buvo ir liks taurieji metalai. Bet, kalbant apie juos, daugumos žmonių galimybės pakankamai ribotos: kuklūs auskarai, vyro dovanotas žiedas, smulki grandinėlė, primenanti svarbų gyvenimo momentą. Masyvūs, traukiantys akį papuošalai liko bižuterijai, kurios, beje, visai nereikia bijotismiley. Vyraujančios spalvos tradicinės: sidabrinė, auksinė.

p1

p2

Mėlyna spalva. Gal todėl, kad po šaltojo apniukusio periodo esame išsiilgę žydro dangaus ir mėlynos jūros gelmių? Rasime visokio dydžio įvairiausių atspalvių papuošalų: nuo auskarų iki didžiulių koljė.

p3

p4

Mėlynai nenusileidžia ir klasikinė juoda. Visais sezonais ir prie pačios įvairiausios aprangos tinkantis pasirinkimas. Aš šį kartą pasirinkau labiau rokeriško stiliaus papuošalussmiley.

Karoliukai. Bižuterijoje – itin populiarūs (ir turintys beveik neribotas galimybessmiley). Papuošalų iš jų įvairovė itin gausi. Patarimas auksarankėms: pamėginkite nusipirkti karoliukų ir papuošalą pasigaminti pačios – jis bus kur kas arčiau širdies nei pirktinis. O karoliukų vėrimo schemų – pilnas internetas.

p5

p6

Itin ryški šių metų tendencija – aiškios geometrinės formos: taisyklingi rutuliai, trikampiai, kvadratai, apskritimai ar jų deriniai. Tiek kuklūs, tiek ryškūs ir rėžiantys akį. Juos drąsiai derinkite tarpusavyje.

p7

p8

p9

Raudona, balta, mėlyna. Tai dar vienas akcentas, persikėlęs į papuošalus iš aprangos tendencijų. Šis derinys galimas viename papuošale, arba jį galima sukurti, derinant skirtingus atskirų spalvų papuošalus.

Ir čia tik maža dalelė grožybių, kurias galite rasti Saulės miesto parduotuvėse. Šios, kurios labiausiai patraukė mano akį – iš parduotuvių FashionZone, Monton, Mosaic ir Reserved. Papuošalų kainos: auskarai nuo 2,99 Eur, žiedai nuo 7,24 Eur, apyrankės nuo 6,90 Eur, kaklo papuošalai nuo 3,99 Eur.

O geriausia žinia ta, kad parduotuvėje Reserved vyksta akcija: antram papuošalui – 50% nuolaida. Nepraleiskite progos atnaujinti savo papuošalų asortimentą!

Su meile,

Kristina

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: