Nuolaidų penktadienis MLC SAULĖS MIESTAS buvo sėkmingas, o klientams – naudingas

Šiaulių mados ir laisvalaikio centro SAULĖS MIESTAS lankytojai praėjusį penktadienį pirkdami galėjo pasinaudoti nuolaidomis, kurios siekė nuo 15% iki 70%. Tą dieną SAULĖS MIESTE pabuvojo 27634 lankytojai, t.y. net 25% daugiau negu įprastai. Vidutinis penktadienio lankytojų srautas siekia 22 tūkstančius.

Pasak mados ir laisvalaikio centro direktoriaus Eligijaus Baristos, mažmeninėje prekyboje šiuo metu itin populiarios įvairios kampanijos, kurių tikslas pritraukti naujus ir išlaikyti esamus klientus. „Praėjusio penktadienio rezultatai maloniai nustebino ne tik centro prekybininkus, bet ir mus pačius- klientų susidomėjimas buvo gerokai didesnis nei tikėjomės. Tiesa, palyginus su rudenį praūžusia „301-aja naktimi“, šį kartą lankytojai buvo santūresni - pirkimas buvo ramus ir tikslingas. Džiaugiuosi pavykusia akcija, kuri davė naudos ir mums, ir mūsų klientams,“ - pažymi Eligijus Barista.

Gegužės 8 dienos atskirų parduotuvių pardavimai SAULĖS MIESTE augo nuo 2 iki 10 kartų, tas tiesiogiai priklausė nuo prekybininkų pasirengimo šiai akcijai – savo pirkėjų informavimo, nuolaidų dydžių ir t.t.

SAULĖS MIESTAS atidžiai analizuoja akcijų rezultatus ir netolimoje ateityje planuoja pasiūlyti dar ne vieną originalią pirkimo idėją savo klientams.

Mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS dirba 800 darbuotojų. Centre įsikūrę daugiau nei 90 įvairių įmonių, moderni autobusų stotis, boulingo klubas „Carrus Navalis“, automobilių plovykla.

* * *

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 25 įvairių socialinių-kultūrinių renginių. Spalio mėnesį SAULĖS MIESTO lankytojai turėjo galimybę gydytojo akivaizdoje užpildyti sutikimą organų donoro kortelei gauti, o rugsėjo 19d. nuo SAULĖS MIESTO stogo pirmą kartą Lietuvoje pakilo karšto oro balionas, priešrinkiminiu laikotarpiu Šiaulių kandidatai bendravo su rinkėjais. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2008m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 174mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (http://www.ell-realestate.com/lit. SAULĖS MIESTE dirba daugiau nei 800 darbuotojų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/