Kokių stiliaus klaidų nebekartosime šiais metais?

Net neabejoju, kad visos naujus metus pradėjome su tam tikrais pažadais ir pasiryžimais. Vienos tyliai nusprendė sportuoti ir pagaliau pradėti sveikai maitintis, kitos pasiryžo pagaliau susitvarkyti spintą, kurioje visuomet galima rasti tikrų lobių.

O jei grandioziniai planai jūsų dienotvarkėje kol kas dar nenumatyti, tuomet siūlau pradėti nuo mažų dalykų – stengtis išvengti neskoningų stiliaus klaidų. Prisiminkime kartu ko reikėtų vengti šiais metais.

18

Rengtis tenka kasdien, tad pabandykime kartu susidaryti grubiausių stiliaus klaidų sąrašą – galbūt jums viskas atrodys itin elementaru ir seniai žinoma, o gal atrasite klaidų, kurias jau ilgą laiką kartojate ir net neatkreipėte dėmesio!

Ne daugiau trys spalvos derinyje

Norėdamos sužibėti ir nustebinti išskirtiniu skoniu kartais persistengiame su spalvomis. Tiesa ta, kad harmoningai ir skoningai atrodo ne daugiau nei trys spalvos derinamos aprangoje (juodos, baltos ar kitų neutralių tonų kartais galite neįskaičiuoti).

6

Jei esate spalvų derinimo virtuozė, galite eksperimentuoti ir su daugiau spalvų, o kitais atvejais spalvų ir raštų margumynas gali labiau priminti papūgos plunksnas nei prišaukti komplimentų, dėl kurių taip stengėtės ryte.

5

Per daug išskirtinių drabužių viename derinyje

Kartais kyla noras apsirengti viską, kas gražiausia kabo spintoje, bet visgi turėtumėte save pristabdyti. Pasirinkite vieną išskirtinį daiktą – derinio ašį, pagal kurią derinsite likusius aprangos elementus.

1

Derindamos kelis išskirtinius drabužius tarpusavyje, rinkitės skirtingas faktūras ir audinius, priešingu atveju, drabužiai užgoš vienas kitą. Pavyzdžiui, prie blizgaus sijono derinkite nuosaikesnę ir ramesnę palaidinę.

2

Batai itin aukštu kulnu avimi prie trumpo sijono ar šortų

Įspūdingi aukštakulniai skoningai atrodys prie ilgesnio sijono (pvz. iki kelių). Trumpi sijonai ir šortai geriau atrodys su žemesnio kulno batais (kulno aukštis neturėtų viršyti 10 cm).

9

Stilingi lygiapadžiai, derinami prie trumpučių sijonų ar šortų – puikus pasirinkimas kasdieniam įvaizdžiui.

10

Per daug gyvūnų kailio raštų

Gyvūnų kailio rašto drabužiai atrodys puikiai, jei bus derinami su vienspalviais ar neutraliais tonais. Tačiau vis dar tenka matyti pavyzdžių, kai moterys derina leopardo rašto palaidines su to paties rašto kelnėmis ir įvaizdį užbaigia pigiomis auksinėmis detalėmis – blizgia kepuraite, šaliku ar bižuteriniais papuošalais. Šiukštu venkite tokio derinio!

4

Vakarinis makiažas dienos metu

Dienos metu gražiausiai atrodo natūralų grožį paryškinantis minimalistinis makiažas, todėl pakanka užmaskuoti odos trūkumus makiažo pagrindu, paryškinti blakstienas tušu ir suteikti šiek tiek blizgesio bei gaivos lūpoms. Net jei po darbo numatytas pasisėdėjimas bare, neturėtumėte ryškiu makiažu pasipuošti iš anksto – tokiu atveju geriau įsimeskite keletą makiažo priemonių, kad suteiktumėte veidui šviežumo po darbo dienos.

14

Tamprių nesusipratimas

Tamprės – labai patogus rūbas, kuris stilingai atrodys su ilgesniu megztiniu ar tunika. Deja, tamprės negali atstoti kelnių, todėl jei renkatės palaidinę ar trumpesnį megztinį, tampres padėkite į šalį!

11

Nelyginti drabužiai

Suprantama, kad kartais ryte tiesiog nelieka laiko, tuomet vienos iš mūsų tiesiog diena iš dienos velkasi tuos rūbus, kurie nesiglamžo, o kitos naiviai tikisi, kad kelios drabužių raukšlės išsilygins dienos eigoje. Tam, kad spintoje būtų kuo mažiau nevilkimų rūbų ir kad nereiktų raudonuoti dėl susiglamžiusių raukšlių, geriausia lyginti ką tik išskalbtus ir išlygintus drabužius. Tuomet spintoje atsiduria tik švarūs ir išlyginti rūbai, kuriuos patogu pagriebti skubiomis ryto akimirkomis.

15

Netinkami apatiniai drabužiai

Niekada neatrodysite stilingai net ir su nuostabiausiomis kelnėmis, jei bus ryškiai pastebimos įsirėžusios kelnaitės. Jei norite to išvengti, galite rinktis lazeriu kirptas arba besiūles kelnaites. Tas pats galioja ir liemenėlėms, kurias patarčiau pirkti apgalvotai – tiek įsirėžusios, tiek atvipusiais kraštais liemenėlės, tiesiog katastrofiškai gali sugadinti net patį tobuliausią derinį.

12

Aklas mados tendencijų vaikymasis

Būti madinga yra puiku, bet aklai vaikytis mados yra visai kas kita. Kaskart prasidėjus naujam sezonui pagalvokite apie tai, kokios mados tendencijos jums patinka, ką jau turite savo spintoje ir kas tinka jūsų amžiui, figūrai bei gyvenimo būdui. Pavyzdžiui, nebūtina griebtis itin madingo golfo, jei turite didelę krūtinę ar negalite pasigirti gazelės kaklu, nes aukštas kaklas tik paryškins tai, į ką mažiausiai norėtumėte atkreipti dėmesį.

16

Užgožtas natūralus grožis

Šiais laikais visos akimirksniu galime prisiauginti plaukus, nagus ar blakstienas… Jei kažko gamta pagailėjo ir norite kompensuoti trūkumus šį tą patobulindama, turėtumėte jausti saiką ir pasistengti sustoti tame etape, kai dirbtinis grožis dar nėra atpažįstamas iš tolo. Juk nenorite, kad dirbtinės, žemę šluojančios blakstienos, užgožtų tikrąjį akių gelmių grožį, ar ilgi katės nagai būtų vienintelis įsimintinas jūsų bruožas.

13

Aksesuarų pinklės

Aksesuarų galią žinome visos – jie padeda chameleoniškai keisti išvaizdą, tačiau neapgalvotai pasirinktos detalės, gali pridaryti daugiau žalos nei naudos.

7

Pavyzdžiui, netinkama kasdieniam įvaizdžiui rinktis masyvius, blizgius ar prabangius vakarinius auskarus. Taip pat stiliaus klaida būtų pasirinkti didelę rankinę prie vakarinės aprangos.

8

Ech, ko tik mes, moterys, kartais nepadarome dėl savo išvaizdos – tiesiog neriamės iš kailio, tačiau nepamirškime, kad visur būtinas saikas. Puoškitės protingai ir apgalvokite savo derinius, nes net tie žmonės, kurie atrodo puikiai tarsi be pastangų, iš tikrųjų tų pastangų įdeda.

Smagių stiliaus atradimų!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: