Naujausios mados ir stiliaus knygos

Šiomis dienomis, kai knygynų lentynos, atrodo, lūžta nuo viena už kitą geresnių knygų, o nuo pasirinkimo sukasi galva, tampa be galo sunku išsirinkti knygą, kuri mus tikrai įtrauktų, sudomintų bei išmokytų kažko naujo. Kadangi pati labiausiai domiuosi mados bei stiliaus kryptimis, šiandien nusprendžiau jums pristatyti naujausias mados bei stiliaus knygas moterims ir merginoms. Visas šias knygas galite įsigyti knygyne VAGA.

Processed with VSCO with a5 preset

1. Aušra Prasauskaitė „Moterys“ – neseniai knygynų lentynose pasirodžiusi biografinio pobūdžio knyga pasakojanti dvylikos, be galo įkvepiančių bei stiprių, moterų istorijas. Kiekviena iš šių moterų yra daug pasiekusios ir padariusios puikią karjerą mados versle ( supermodelis E. Vilkevičiūtė , teatro režisierė D. Ibelhauptaitė, stilistė ir verslininkė A. Jagelavičiūtė ir kt.).

Processed with VSCO with a6 preset

Processed with VSCO with a6 preset

Šioje knygoje jos nuoširdžiai pasakoja apie karjeros pradžią, sunkumus su kuriais teko susidurti, savo gyvenimo moto bei dar daug kitų dalykų. Pati knyga tikrai įtraukia ir sudomina skaitytoją. Mano nuomone, ši knyga puikiai tiks kiekvienai moteriai ar merginai ir padės pasisemti drąsos ir įkvėpimo savo naujų tikslų įgyvendinimui – drąsiai rekomenduoju paskaityti!

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

2. Gabrielison ir A. de Moussac „Look book„ – jaunatviška ir be galo spalvota knyga skirta jaunoms merginoms, kurios dar tik susipažįsta su paslaptingu mados pasauliu. Šioje knygoje sužinosite pagrindines drabužių, spalvų bei medžiagų derinimo taisykles, kurias galėsite pasižymėti specialioje užrašų skiltyje.

42

Taip pat turėsite galimybę susipažinti su garsiausių mados namų: „Dior“, „Chanel“, „Gucci“ atsiradimo istorijomis bei sėkmės paslaptimis. Be to, ši knyga be galo gražiai iliustruota bei įtraukianti, tad gali tapti puikia dovana ne tik sau, bet ir geriausiai draugei.

Processed with VSCO with a5 preset

3. Garace Dore „Love x Style x Life“ – tai vienos pirmųjų bei geriausiai žinomų pasaulyje mados tinklaraštininkių Garace Dore gyvenimo istorija. Į šią mados ikoną lygiuojasi daugelis šių laikų jaunųjų stiliaus žinovių, o jos pirmoji knyga buvo tikra sensacija visam mados pasauliui, iš karto patekusi į New York‘o bestselerių sąrašą!

Processed with VSCO with hb1 preset

Tik neapsigaukite – ši knyga tikrai nėra vien apie garsiausių mados šou užkulisius ar stiliaus pasirinkimus. Ji pilnut pilnutėlė naudingų patarimų kaip pasirinkti tinkamą karjeros kelią, kaip išgyventi sunkius gyvenimo tarpsnius ar surasti tikrąją meilę, todėl puikiai tiks ir sudomins bet kokio amžiaus moterį ar panelę!

Processed with VSCO with a5 preset

4. Mizgirytė – Latour „10 auksinių mados raktelių ieškančiai savo stiliaus“  –  puiki knyga toms, kurios ne per daug domisi mados ar stiliaus kryptimis, tačiau trokšta susikurti savitą asmeninį stilių. Ši knyga pilna puikių ir naudingų patarimų bei nesenstančių stiliaus taisyklių, kurių laužyti nevalia. Tikrai verta paskaityti!

Processed with VSCO with a6 preset

Be to, knygoje rasite ir intriguojančią pasaulio mados istoriją bei turėsite galimybę grožėtis stilingomis iliustracijomis. Autorė jums pateiks daugelio stilių, drabužių bei aksesuarų atsiradimo istorijas, jų rūšis ir paslaptis, kaip tam tikrus daiktus paversti pagrindiniais savo stiliaus atributais!

Processed with VSCO with a5 preset

5. Thomas & F. Veysset „Stilinga tarsi prancūzė“ – knyga atskleidžianti visas tikrųjų paryžiečių gyvenimo būdo paslaptis! Joje pasakojama, kokius drabužius pirkti, kad pavyktų visada atrodyti stilingai, taip pat pateikiamas TOP 20 drabužių sąrašas, kuris būtinai turėtų puikuotis kiekvienos moters spintoje. Knygoje taip pat rasite daug patarimų kaip drabužius iš padėvėtų drabužių parduotuvės priversti atrodyti prabangiai ir elegantiškai!

Processed with VSCO with hb1 preset

Kiekviename šios knygos puslapyje jūs rasite be galo stilingų ir elegantiškų moterų nuotraukas, kurių apranga įkvėps ne vieną jūsų derinį, o knygos gale turėsite galimybę sužinoti visų įdomiausių ir išskirtiniausių Paryžiaus parduotuvėlių adresus, jei kartais nuspręsite keliauti apsipirkti į šį prašmatnumu dvelkiantį miestą!

Processed with VSCO with a5 preset

6. Brescia „Keisk drabužius – keisk gyvenimą“ – tai garsaus JAV garsenybių stilisto G. Brescia patarimų knyga, kurioje sužinosite, kaip susikurti savo asmeninį stilių, kaip atrasti sau tinkančias spalvas bei kokius 22 drabužius kiekviena turėtume turėti savo spintoje, kad visada būtų ką apsirengti!

56

„Šventiškai išsipustyti gali bet kas – daug įdomiau, kaip žmonės apsirengia laisvalaikiu“ – tai visiems gerai žinomo dizainerio Alexander Wang žodžiai. Smagiausia, jog panašių garsiausių dizainerių ar stilistų frazių yra pilna ši knyga, kurias perskaičiusi tik dar labiau norėsite atrasti tikrąjį savo stilių ir kasdien atrodyti pritrenkiančiai!

Processed with VSCO with a5 preset

Labai tikiuosi, jog mano knygų aprašymai ir rekomendacijos padės jums išrinkti tinkamą knygą draugei, mamai ar panelei, o tuo pačiu išmokys jus pačias nuostabių stiliaus ir mados pasaulio paslapčių!

Gero skaitymo,

Kamilė

 

Kamilė Dambrauskaitė

Kamilė Dambrauskaitė

KAMILĖ: Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: Domėjimasis mada, kelionės, sportas ir knygos Laisvalaikis: asmeninio tinklaraščio rašymas, sportas, buvimas su draugais, knygų skaitymas Mėgstamiausi restoranai: jei Šiauliuose, tai Don Vino ir Sakura Skaniausias patiekalas: Hmmm... tikriausiai kažkuo ypatingos ar gurmaniškos salotos Mėgstamiausios parduotuvės: Zara, Mango, asos.com, nedideli senamiesčių butikai pilni lietuviškos kūrybos Mėgstamiausias drabužis: patogios odinės kelnės! Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: skanus maistas, išsvajotas pirkinys arba įdomi knyga Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: prabangūs ir kokybiški batai arba rankinė Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: stiprios ir įdomios asmenybės, mados tinklaraščiai, Instagram bei Pinterest platformos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: