Naujai atgimęs aksesuaras – segės

Žiemos dienų liko visai nedaug – jau beveik galima užuosti pavasarį! Per visą, ilgai besitęsiantį šaltąjį laikotarpį jau persisotinau sunkių megztinių, pečius slegiančių pūkinių striukių ir masyvių šalikų. Jau norisi lengvumo, todėl ieškau būdų kaip įpūsti šiek tiek gaivos į savo spintą. Šįkart mano dėmesį patraukė šiek tiek visų primirštas aksesuaras – segės, kurios šiuo metu išgyvena tikrą atgimimo laikotarpį. Meskite iš galvos visas asociacijas su močiutės spinta, nes segės – modernus būdas pakeisti savo rūbų veidą!

Pradėkime nuo to, kad segėmis dekoruoti ansambliai šmėžavo 2017 metų pavasario-vasaros mados kūrėjų Dolce Gabbana kolekcijoje.

4

Savo meilę šiems aksesuarams jau nuo praėjusio sezono demonstruoja ir Marc Jacobs, Rochas bei Gucci mados namai.

18

Net pasaulinio garso įžymybės prie iškilmingų vakarinių suknelių vietoj įprastų koljė kartais renkasi seges.

3

Eksperimentuokite rinkdamosi vietą segei. Dažniausiai įprasta jas matyti segint prie kaklo, o jei pamėgintumėte vakarinę suknelę papuošti prisegdamos segę ant peties ar juosmens srityje? Tai gali tapti puikiu jūsų aprangos akcentu!

5

Įdomu tai, kad galite derinti kelias skirtingas seges iš karto. Žinoma, čia reikėtų atsižvelgti į bendrą jų koloritą bei stilių. Bet eksperimentuoti visada smagu!

11

Močiutės papuošalų skrynelėje galite atrasti tikrų perliukų, kurie naujam gyvenimui prikels net seniai pabodusį džinsinį švarkelį.

2

Net eilinis megztukas įgaus šarmo, jei nepatingėsite jo papuošti viena kita įdomesne sege!

1

Jei jums patinka emblemomis dekoruoti drabužiai, kurių galima rasti kone kiekvienoje madingų rūbų parduotuvėje, pamėginkite šį dekoro elementą sukurti pati, pavyzdžiui, segėmis atnaujindama seniai spintoje kabantį odinį švarką.

10

Nereikia įdėti titaniškų pastangų, norint suteikti savitumo klasikiniam paltui – užteks įsisegti vieną ar net kelias seges į atlapą ir jau atrodysite visai kitaip!

6

Akylesni mados sekėjai tikriausiai pastebėjo, kad ne viena stileiva savo rūbus puošė „Chanel“ mados namų logotipo įkvėptomis segėmis.

7

Jei vis tik nenorite išlipti iš saugumo rėmų, galite seges segti ir visiems įprastoje vietoje – prie kaklo ar atlape, o įdomesniam įvaizdžiui išgauti pabandykite prie segės priderinti ir kaklo papuošalą.

8

Ne tik drabužiai nusipelno atgimimo – suteikite žaismingumo lakoniškoms kuprinėms, delninėms ar rankinėms!

9

…o gal net kepurėms bei batams.

13

Nuostabių segių radau ir SAULĖS MIESTO parduotuvėje „Fashion Zone“. Įsitikinau, kad net kasdieniai drabužiai gali sužibėti naujai!

16

15

(Paltas, palaidinė ir liemenė – „Ombre Pura“) 

17

(Palaidinė iš „Ombre Pura“, švarkas – „Sunrise“)

Tad nubraukite dulkes nuo močiutės papuošalų dėžutės, vieną kitą segę prigriebkite iš savo spintos ir suteikite naujų spalvų savo drabužiams. Smagių Jums atradimų!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: