Nauja šukuosena – naujas gyvenimas!

Šukuosena yra vienas greičiausių būdų pakeisti ne tik savo išvaizdą, bet ir savijautą. Ryškios spalvos suteikia energijos, garbanos – dinamikos, o nusikirpus plaukus, rodos, kelių metų našta nukrenta nuo pečių – tikras palengvėjimas! Kada gi tinkamesnis laikas keistis, jei ne pavasarįsmiley?

Aš pati dažnai jaučiuosi lyg chameleonas. Jau kuris laikas iš kirpyklos grįžtu atrodydama vis kitaip, o paklausta kolegių „koks šįkart bus rezultatas?“, dažniausiai atsakymo nė nežinau. Per pastaruosius penkerius metus pokyčių buvo daug: skirtingi ilgiai, simetriški, asimetriški kirpimai ir spalvos nuo beveik šviesiaplaukės iki raudonplaukės ar net violetinės.

šuk1

Manote, eksperimentai – ne jums? Netiesa! Juk eksperimentuoti drąsiai galima su subtiliomis spalvomis ir ne tokiais iššaukiančiais kirpimais, svarbiausia – pats pokytis. Kokios tendencijos vyrauja 2016 metais, iš kurių galima semtis įkvėpimo? Štai kelios pagrindinės:

Šelmiškas natūralumas. Turbūt  jis per amžius bus ant bangos. Ir tai – labai gerai. Šiek tiek paryškinta natūrali plaukų spalva – šviesesnė, tamsesnė, įgavusi truputį kitokio atspalvio ir nerūpestinga šukuosena, išsitaršęs kuodelis, lyg būtumėte ką tik iššokusi iš lovos ir nė nesišukavusi. Ši tendencija glaudžiai siejasi su vienu iš šių metų mados topų – naktinukų tipo suknelėmis.

šuk2

Pilki plaukai. Taip, jie vis dar neužleidžia pozicijų. Jau 2-3 metus sidabru savo plaukus puošia ne vien išdidžios garbaus amžiaus damos, bet ir jaunos fashionistos, besivaikančios naujausių mados gūsių. Natūraliai žili plaukai – labai gražu. Ir taip pat gražu, kai tokius plaukus nori turėti jaunos merginos. Tai visai nereiškia,  kad  jos skuba senti, tiesiog tai kitoks požiūris į amžių, natūralumą ir spalvą, kuri dažniausiai tampa tabu.

šuk3

Pastelinės spalvos. Jos vyrauja ne tik rūbų tendencijose, bet vis labiau įsitvirtina plaukų stilistų kuriamuose įvaizdžiuose. Švelniai rausva, alyvinė, žydra, žalsva – dabar tai ne tik palaidinių, bet ir plaukų spalvos.

šuk4

Vaivorykštė. Taip, būtent, visa vaivorykštė plaukuose! Šiltų spalvų, šaltų spalvų, o gal maišyta – visai nesvarbu. 3, 5, 7, 9 spalvos, besikeičiančios sruogomis arba spalvos, pereinančios iš vienos į kitą per visą plaukų ilgį. Be abejo, tokiam pasirinkimui tikrai reikia drąsossmiley. Užteks, jei ryškia ar neįprasta spalva papuošite pačius plaukų galiukus ar kelias apatines sruogas. Jos bus vos pastebimos, bet viduje tikrai paliks pėdsaką! Baisu? Pradžiai pabandykite plaukų šešėlius – įvairių spalvų rasite parduotuvėje VitrinaPro. Jei patiks, galėsite eksperimentuoti su ilgalaikiais plaukų dažaissmiley.

šuk5

Pynės ir kasos. Dairydamasi po 2016 pavasario-vasaros kolekcijų pristatymus, atkreipiau dėmesį į įvairius pynimus, karaliaujančius ant podiumo. Be to, kone kasdien socialiniuose tinkluose pamatau po 2-3 naujus video su įspūdingomis, bet kartu ir labai paprastomis pintomis šukuosenomis. Vien dėl to gailiuosi, kad niekaip nebeužsiauginu plaukųsmiley.

šuk6

Care arba bob kirpimas vis dar neišeina iš mados. Suteikiantis jaunatviškumo, lengvas, nereikalaujantis daug priežiūros. O ir įvairių priemonių plaukams reikia mažiausmiley. Itin patogus ilgis toms, kurios dažnai tiesina ar garbanoja plaukus.

šuk7

Bangos ir garbanos. Sakoma, kad garbanės visad nori tiesių plaukų, o tiesiaplaukės – garbanų. Visa laimė, jog šiandien viskas įmanoma. Ilgalaikis plaukų tiesinimas padeda pirmosioms, o garbanojimo prietaisai – antrosioms. Aš priklausau pastarųjų divizijai. Nors iki 25 metų garbanų man nesinorėjo, tačiau vieną gražią dieną pabandžiau savo įvaizdį pakeisti. Rezultatas – toks noras dabar užeina bent kartą per savaitęsmiley.( Tiesa, dėl to visai neseniai vėl paaukojau beveik sprindį plaukų ilgio, mat su ilgesniais savarankiškai susitvarkyti vis patingėdavausmiley)​

šuk8

Labai trumpas vyriškas kirpimas. Dažnai tendencijose vyrauja kraštutinumai, ir jei ankstesnės tendencijos tiesiogiai suponavo moteriškumą ir romantiką, tai ši atvirkščiai – pabrėžia fatališkąją, vyriškąją moters pusę. Trumpi plaukai gali ir dažnai atrodo įspūdingai – išryškina veido bruožus, sukuria stipraus charakterio įspūdį, bet kartu gali atrodyti švelniai ir moteriškai. Paradoksas!

šuk9

Taigi,  norint pasikeisti nors šiek tiek, variantų ir galimybių tiesiog tūkstančiai! Ir visai nebūtina pasiryžti ekstremaliems pokyčiams, reikia tik įnešti šiek tiek naujų vėjų į savo galvą – tiesiogine prasmesmiley. O pavasaris tam – pats tinkamiausias metas.

 

Juolab, kad Saulės mieste kitą savaitę – „Grožio gatvė“: kosmetikos parduotuvėse jūsų lauks didžiulės nuolaidos, grožio pamokos, makiažo paslaugos ir kitos staigmenos. Nepraleiskite progos pasikeisti ir išbandyti ką nors naujo!

Ryškių pavasarinių vėjų plaukuose!

Su meile,

Kristina

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: