2012-05-28

Nauja stilingiausia vasaros laisvalaikio vieta – SAULĖS TERASA

Kaip vasarą būti arčiausiai saulės? Gražiomis ir ilgomis vasaros dienomis ant prekybos centro SAULĖS MIESTAS stogo jūsų lauks naujai įsikūrusi SAULĖS TERASA. Tai pirmoji ir vienintelė daugiafunkcinė erdvė Šiauliuose po atviru dangumi stilingiausia ir madingiausia vieta vasaros pramogoms! SAULĖS TERASA – atvira visiems Šiaulių miesto gyventojams ir svečiams. Nuolatinis šurmulys arčiau saulės – erdvė, kurioje laiką galima leisti su draugais ir šeima.
SAULĖS MIESTO tikslas šiauliečiams suteikti kokybišką pramogų ir laisvalaikio erdvę čia pat – Šiauliuose. Visą vasarą laukia nemokami koncertai, pramogos įvairaus amžiaus šiauliečiams, pasiilgusiems tikrų, kokybiškų paslaugų! Miestui jau seniai reikėjo tokios vasariškos vietos, kurioje galima atitrūkti nuo darbų, mėgautis bendravimu, žaisti žaidimus, žiūrėti filmus, skaniai pavalgyti. Tam SAULĖS TERASOJE įrengtos atskiros erdvės: vaikų, sporto, kino ir renginių, kavinės, poilsio. Jau nuo gegužės 26 dienos SAULĖS TERASOJE skirtingose erdvėse kiekvienas šiaulietis galės rasti tai, ko jam labiausiai reikia šią vasarą.
„Noriu pabrėžti, kad mums svarbiausi yra patys šiauliečiai. Mūsų prekybos centras nuolat stebi šiauliečių gyvenimo ritmą. Jaučiame, kad jiems trūksta kokybiškų renginių, vietos, kurioje būtų jauku leisti laisvalaikį. Taip ir kilo mintis efektyviau išnaudoti erdvę, kurioje iki šiol buvo automobilių stovėjimo aikštelė. Nuo gegužės 26 dienos čia oficialiai pirmoji ir vienintelė daugiafunkcinė erdvė Šiauliuose po atviru dangumi“, spaudos konferencijos metu kalbėjo prekybos centro vadove Dina Bunce.
 
Šeimos atvykę į SAULĖS TERASĄ su vaikais, mažuosius galės pradžiuginti žaidimais specialiai įrengtoje erdvėje vaikams. Tai didžiausia nemokama vaikų žaidimų aikštelė Šiauliuose! Vaikai susiras naujų vasaros bičiulių su kuriais galės išbandyti jėgas kopiant į sienelę, ropojant tinklu, šėlioti leidžiantis čiuožynėmis, pailsėti besisiūbuojant sūpynėse ar statyti didžiausius smėlio bokštus.
 
SAULĖS TERASA ideali vieta pramogauti visai šeimai. Tėvai palikę mažuosius itin smagioje vaikų erdvėje, patys galės žiūrėti filmą kino salėje, pasimankštinti sporto erdvėje ar pailsėti terasos kavinėje ar poilsio erdvėje.
Sporto erdvėje – stilingiausias ir visame pasaulyje labai populiarus žaidimas – petankė. Tik SAULĖS TERASOJE specialiai įrengta petankės aikštelė smagiam žaidimui, kuris patiks mažiems, dideliems ir net senjorams. SAULĖS TERASA kviečia suburti savo komandą, paraginti žaisti šeimos narius, draugus, lavinti savo įgūdžius kiekvieną dieną, o savaitgaliais rungtis petankės čempionate. Į čempionatą registracija jau vyksta, registruokitės petanke@saulesterasa.lt.
Geros nuotaikos savaitgaliais SAULĖS TERASOJE sporto erdvėje vyks sporto treniruotės. Kiekvieną šeštadienį išmokite naujų aerobikos žingsnių, pajudėkite zumbos, latino ir kitais ritmais, išbandykite save nemokamose vis kitokio pobūdžio treniruotėse. Nemokamas treniruotes ves profesionalūs treneriai iš Arena Gym sporto klubo. Visi norintys išbandyti save nemokamose treniruotėse, registruokitės sportas@saulesterasa.lt.
 
SAULĖS TERASA siūlo dar daugiau staigmenų – kino seansus mažiesiems ir suaugusiems po atviru dangumi. Šiaulių miesto gyventojai vieninteliai Lietuvoje galės didžiuotis kino sale, kurioje filmus galima stebėti ir dieną po atviru dangumi! Tam įrengtas specialus LED ekranas, per kurį visą vasarą nemokamai populiariausi, pamėgti ir dar nematyti kino filmai.
Visus gaminančius papuošalus ar kuri kitus gražius ir stilingus daiktus prekybos centras kviečia prekiauti gražių daiktų turgelyje už simbolinį mokestį kiekvieną sekmadienį nuo 12 iki 16 valandos. Dėl prekybos vietos reikia registruotis: turgelis@saulesterasa.lt
 
Po pramogų SAULĖS TERASOJE gardžiausiais patiekalais ir gėrimais pasivaišinkite terasos kavinėje. Nenutolus nuo saulės spindulių čia pat pasimėgaukite kokteiliais, užkandžiais, pasistiprinkite prieš naujų pramogų laviną.
Kurti smagią atmosferą terasoje kviečiami ir patys šiauliečiai. Kas antrą penktadienį „Atviroje scenoje“ laukiamos įvairios grupės ir atlikėjai, o šeštadienis skirtas mažiesiems talentams. Visi norintys pasirodyti gali registruotis: atvirascena@saulesterasa.lt. O kas antrą savaitgalį SAULĖS TERASOS scenoje pasirodys gerai visiems žinomi atlikėjai.
 
Ir visa tai nemokamai iki pat rugsėjo vidurio! Praleiskite vasarą naujoje, stilingiausioje, džiugių emocijų daugiafunkcinėje erdvėje – SAULĖS TERASOJE!