Moterys nemeluoja, kai pildai jų norus arba Mano TOP 10

„Aš dar nesugebėjau atsakyti tik į vieną klausimą, kuris dar niekada ir nebuvo atsakytas: KO NORI MOTERYS“? Retoriniu Z. Froido klausimu pradedu šį įrašą ir klastingai nusišypsau pati sau. Taip, stipriosios lyties atstovams turėtų būti tikrai nelengva. Juk pasitaiko akimirkų (o gal net valandų ir savaičių), kai mes pačios nesuprantame savęs. Jau nuo žmonijos sukūrimo vyrus kamuoja tas pats klausimas. Keičiasi civilizacijos, tobulėja moksliniai išradimai, vakcinos nuo mirtinų ligų, kosmosas tampa vis labiau atviras ir pažįstamas žmonėms, tačiau vienas klausimas, manau, liks atviras per visus žmonijos amžius. Džiaugiuosi ir visada džiaugsiuosi, kad gimiau būtent moterimi. Juk tik mes galim išsisukti kone iš visų nepatogių situacijų. Žavingai nusišypsodamos ar nubraukdamos vieną kitą tikrą (arba nelabai) ašarą. Nesistengiu atskleisti visų gudrybių, nors vyrai, kad ir aiškiai jas suvokdami, vistiek įkliūva į mūsų spąstus. Gaila tik vieno, kad net elementariose situacijose ne visada žino, ko mes norim.

Orų permainos, perėjimas į šaltą ir tamsų periodą kažkaip lyg ir stumia nematoma jėga save vis dažniau palepinti, atleisti sau mažas nuodėmes ar keletą neplanuotų pirkinių. Danguje vis rečiau pasirodant saulei taip ir norisi kažkuo nudžiuginti save, o tada juk net vyrai mato, jog spinduliuojame iš vidaus. Taigi, su kolege ir drauge Kristina bendru sutarimu patraukėme į Saulės miestą, vedamos vieno realaus tikslo  – išsiaiškinti, ko nori kiekviena iš mūsų. Taip gimė visas TOP 10-ukas.

Eidama vis galvojau, jog ieškosiu pačių brangiausių ir prabangiausių prekių. Tačiau čia vienas iš tų atvejų, kai net pati savęs nelabai suprantu. Žvalgydamasi po parduotuves suvokiau, jog didžiausią džiaugsmą teikia net ne brangiausi, o mieli širdžiai daiktai. Tad prieš jūsų akis – mano norų dešimtukas. Ačiū Kristinai, kuri padėjo nepasimesti tarp gausybės pagundų ir nebijojo pasiūlyti, jos nuomone, tinkamesnių variantų. Kurie privertė susimąstyti ir kiek pakoreguoti savo pasirinkimus. (Mano norų sąraše jokio eiliškumo nėra).

1. Piniginė.

Jau senokai pradėjau ieškoti ko nors gražaus ir naujo naujų pinigėlių susidėjimui. Kaip čia bus su naujais eurais ir sena pinigine. Kažkaip nedera. Tad su vėju nuskuodžiau į Saulės mieste pirmame aukšte esančią salelę, kurioje radau gausybę įvairių stilingų piniginių. Išsirinkti nebuvo sunku. Apie tokią piniginę galvojau nuo tada, kai žurnale pamačiau, ką siūlo pasaulio dizaineriai. Lakuota juoda oda, įspaustas gyvatės raštas. Nieko ekstravagantiško ar rėžiančio akį. Stilinga ir talpi. Tad tilps ne tik didieji eurų banknotai, bet ir tuzinas nuolaidų kortelių. Be jų iš namų – nė žingsnio.

Kristinos pasiūlymas: „Juoda lakinė piniginė – tikrai labai graži. Spalva, faktūra ir blizgesys – suvilioja. Dydis pats tas: kortelės tilps, eurai taip pat. Tačiau, manau, jog tau labiau tiktų kiek ryškesnė. O ir prie plaukų atspalvio ji derės labiau :). Dar vienas privalumas, kurį pastebėjome abi, ant jos nelieka aiškiai matomų pirštų antspaudų, kaip ant juodosios, taip kad nereiks jos dažnai blizginti. O išsiimantis atskiras dėklas kortelėms – naudinga funkcija. Juk kartais tikrai nereikia į mažą delninę talpinti visos piniginės.“

2014-10-29_15.25.59

2. Laikrodis.

Tai vienas iš tų aksesuarų, kurių noriu turėti daug, ir nemanau, kad gali būti per daug, tačiau kol  kas turiu tik vieną. Ieškodama geriausio varianto, kuris būtų stilingas, originalus ir kokybiškas bei ilgaamžis, atsidūriau Brandwatch salelėje. Tai parduotuvė, kurioje radau pasaulyje pačius populiariausius ir paskutines tendencijas atspindinčius originalius laikrodžius. Akis užkliuvo už vieno modelio, kuris gana nekukliai išsiskyrė savo prabangiu spindesiu. Aukso spalva ir kristalais apjuostos valandos, kurios kažkaip simboliškai parodo, koks brangus mūsų laikas. Apyrankės vidurys – baltas. Tai tik dar labiau paryškina aukso spalvą. Ne per daug įnoringas, gana masyvus, užuomina į vyrišką, tačiau tuo pat metu elegantiškas ir rafinuotas. Nedaugžodžiausiu. Aš noriu jo!

Kristinos pasiūlymas: „Mano laikrodžio pasiūlymas kardinaliai kitoks. Nors, kita vertus, gal ir nevisai. Spalvinė gama išlieka artima, tačiau pats modelis labiau klasikinis ir moteriškesnis. Manau, drauge, jis labiau tiks prie tavo taip mėgiamų suknelių. Be to, šaltuoju metų laiku ant savo rankos maloniau jausti odinę laikrodžio apyrankę. Bet, kadangi tiksiukų niekad nebus per daug, gali rinktis abu :).

2014-10-30_05.31.08

3. Megztinis.

Turbūt nuodėmė būtų į savo sąrašą neįtraukti jaukaus megztuko. Prieš porą savaičių nuodugniai tyrinėjusi Saulės miesto megztinių fauną ir florą, radau savo favoritą, kurio neišstūmė nė vienas naujai matytas variantas. Juodai baltas. Netradicinių raštų. Jį radau Destello parduotuvėje. Be galo jaukus ir lengvai priderinamas. Net kasdieniai džinsai ar sijonas gali būti puikus pasirinkimas, norint išryškinti šį gražuolį. Labiausiai sužavėjusi detalė – originalus rožių raštas, tarsi intensija į žiemos piešinius ant langų.

Kristinos pasiūlymas: „Šiuo metų laiku be megztuko tikrai neapsieisi. Juoda klasika – daugeliu atveju teisingas ir universalus pasirinkimas. Be to, ir kardinaliai skirtingų raštų derinys atrodo itin efektingai. Tačiau, nežinau kodėl per anksti užvaldyta dar tolimų kalėdinių nuotaikų, siūlau tau šventiškesnį ir žaismingesnį modelį. Pavyzdžiui, po prasegtu juodu paltu, mėlynos ir baltos derinys bus ryškesnis ir labiau pastebimas. O snaigių motyvai pranašauja gražią žiemą. Lauki jos..?“

2014-10-30_06.09.25

4. Kokteilinė.

Mano norų sąraše ne tik rūbai ir aksesuarai, tačiau ir buitiniai prietaisai. Norėdama surasti savo geidžiamą prietaisą užsukau į Euronics parduotuvę ir… radau! Vienas iš mano norų favoritų. Kokteilinė. Kaip senai svajoju apie ją… Rytas. Mieguistos akys nusliūkina į virtuvę. Ten, į stovinčią kokteilinę įmetu vaisių, žalių maistingų daržovių, ir jau po kelių akimirkų gurkšnoju šviežią rytinį kokteilį, kuris, kaip bomba, mano snaudžiančiame organizme pažadina ne tik kūną, bet ir sielą! Kasdien mano oda tampa vis skaistesnė, o rytais jau keliuosi su plačiai atmerktomis į pasaulį akimis. Grožis kuriamas iš vidaus. Kuri to nenorime? Jau matau, kaip kokteilinė atsiduria ir jūsų svajonių top‘uke.

Kristinos pasiūlymas: „Draugyt, šįkart aš metų akmenį į tavo daržą :). Kokteilinė? Rimtai? Daiktas, kuris – norint pasirinkti tikrai gerą – kainuoja atitinkamai, o atlieka tik vieną funkciją? Ir vietos užima daug… Tuomet tikrai reikia rinktis visą virtuvinį kombainą, ir ne kitaip! Be abejo, jo priedams virtuvėje teks paskirti papildomą stalčiuką, tačiau be kokteilinės namie turėsi dvi sulčiaspaudes, tarkavimo, pjaustymo, maišymo ir daug kitų funkcijų atliekantį įrenginį. Juk verta investuoti į tokį pagalbininką virtuvėje, ar ne?“

O kaip atrodo jums?

2014-10-29_15.31.36

5. Paltukas.

Tai drabužis, kuris mano spintoje atsinaujina kas kelis metus. Šis ruduo – kaip tik tas laikas, kai noriu sau leisti išsirinkti naują rudens – žiemos palydovą. Juk vaikštinėjant lauke ne kažkuo ir pasipuoši. Batai, rankinė ir paltukas – pagrindiniai dalykai, kuriais gali išreikšti save šaltuoju periodu. Mano pasirinkimas – House rastas paprastas, tačiau kažkuo traukiantis variantas. Pilkas su keliomis traukiančiomis detalėmis. Rankovės baigiasi odos imitacija, kuri gali sudaryti ilgų pirštinių įspūdį. Be to, šis paltukas su gobtuvu. Juk šlapioms snaigėms taip nesinori atiduoti ką tik šviežiai sutvarkytų ir išpuoselėtų plaukų ar kruopščiai padaryto makiažo.

Kristinos pasiūlymas: „Pilkasis tavo paltukas neabejotinai šiltas, stilingas – puikus pasirinkimas. Bet per tiek metų draugystės su tavimi, žinau – kad pro juodą spalvą tavo žvilgsnis neprasprūs… Taigi, gal vis dėlto nori juodo? :). O odos duetas su paltine medžiaga turėtų būti tau prie širdies. Paįvairinti garderobą, be abejo, gerai, bet žinau, jog šiam mano siūlomam variantui – neatsispirtum.“

2014-10-29_16.14.47

6. Vėrinys.

Hmm… Kaklo papuošalai vasarą vyrauja kone kiekvienos moters garderobe. Šis aksesuaras kažkodėl žiemą lyg nustumiamas į šoną. Gal todėl, kad po storu megztinių sluoksniu nelabai matosi, o gal todėl, kad vis ištempia naujo šaliko siūlą. Tačiau šią žiemą nusprendžiau, jog ne tik šalis ar mova puoš mano kaklą. Tad Fashion Zone parduotuvėje radau puikiai sau tinkantį variantą. Šį sezoną visuose drabužiuose ir kosmetikoje vyraujančios nude spalvos su subtiliomis aukso detalėmis. Ne per daug puošnus, nes tokių neturiu kur nešioti, tačiau pakankamai išraiškingas ir pastebimas. Šioje parduotuvėje vieną iš savo topų rado ir Kristina, kuris, atvirai kalbant, mane labai suintrigavo. O kai parodė, kokį vėrinį ji siūlo man, visai pasimečiau. Tai ką dabar rinktis. 

Kristinos pasiūlymas:  „Pasirinktam odinių virvelių vėriniui – priekaištų neturiu. Jis stilingas, santūrus, bet kartu ir efektingas. Tačiau aš nebūčiau aš, jei nepasiūlyčiau kažko… šiltesnio :). Štai raudonas masyvus vėrinys bus ne tik ryškesnis akcentas, bet ir labiau pridengs atvirą kaklą. Jis atrodo – jaukiai,  kas retai būdinga papuošalams. Lyg būtų mamos ar močiutės nunertas vąšeliu. Kažkodėl jį įsivaizduoju priderintą prie storo pūkinio megztinio. Gal verta pamėginti?“2014-10-29_15.40.45

7. Porcelianinis puodelis.

Sakysite, kam reikia? Juk puodelių visada būna pilni namai. Taip, sutinku. Tačiau… Kavos gėrimas man yra ritualas. Savotiška meditacija. Stengiuosi ją gerti tik tada, kai turiu laiko ramiai mėgautis skoniu bei aromatu. Dėl šio pomėgio negalėju neužsukti į pirmame aukšte esančią Presto krautuvėlę. Nuolatinė lankytoja čia esu jau seniai. Pradėjau nuo įvairiausių arbatų, kurias vienu metu buvau išragavusi kone visas. Ir baigiu šviežiomis pupelėmis, iš kurių namie gaminuosi gardžią kavą. Norėdama save (kartais ir Misterį X, jei nusipelno) palepinti, išsirenku kelis, rankų darbo saldainius, kuriuos aš tiesiog dievinu. Tačiau šią parduotuvę mėgstu ne tiek dėl man tinkančių prekių pasiūlos, kiek dėl tobulo aptarnavimo. Ir visai nesvarbu, ar atėjai pirkti prabangaus kavinuko, ar kelių gramų žalios arbatos. Tad šį kartą išsirinkau angliško porceliano Latte kavos ar arbatos puodelį su lėkštute, dekoruotą subtiliomis gėlėmis. Grožio, prabangos ir garuojančio kavos aromato. Štai, ko aš noriu.

Kristinos pasiūlymas: „Romantiškos rausvos gėlės baltame fone visad vilioja. Ypač jei iš tokio grožio rytais gali gerti savo tobulą cappuccino. Tačiau aš tau siūlau ne romantišką, o žaismingą variantą. Juk būna rytų, kaip tyčia, kai atsikeli visai be nuotaikos, nors rėk? Ar kai po sunkios dienos grįžti į namus, o šypsena lieka kažkur už durų? Žavus taškuotukas su ryškiai geltona palaikymo komanda – idealus variantas nuotaikai pakelti. Ir ypač apniukusią dieną, kai po pilnu kavos puodeliu matai švytinčią saulę“.

2014-10-29_17.59.21

8. Batai.

Tvirtai nusprendžiau. Šį kartą tikrai išsirinksiu batus, kurie bus ne patogūs, o gražūs. Gal kiek ne taip. Suformuluosiu aiškiau. Noriu aukštakulnių! Niekaip nesuprantu, kaip kitos moterys per pusnis ir ledą sugeba grakščiai žingsniuoti su dešimties centimetrų kulniuku, bet šią žiemą žūt būt taip išmoksiu ir aš! Tikiuosi… nesusilaužysiu kokios galūnės… Tad mano išsirinkti aulinukai gyvos rudos, „ryžos“ spalvos (mmm… kaip netikėta), dekoruoti aukso spalvos sagtimi ir pakankamai aukštu kulnu. Aš kaip nors!

Kristinos pasiūlymas. „Taip, sutinku, tavo pasirinkti batai-žudikai labai gražūs. Tačiau, ar tikrai nori su jais pamėginti leistis laiptais ir per plikledį ar pusnis kulniuoti su draugių būriu į kavinę? Drauge, nenoriu, kad nusilaužtum koją! Taigi, siūlau rinktis beveik identiškos spalvos žemakulnius. Su jais tikrai bus patogu kasdien nešinai kavos puoduku keliauti pasivaikščioti prie Talkšos ežero ar tiesiog grakščiai pražygiuoti bulvaru. O ir kojytėms nebus taip šalta, nes jie ilgesni“. 

9. Rankinė.

Nusibodo juodos ir rudos rankinės. Kristinai pasiūliusi į savo garderobą įnešti spalvų, tai pritaikyti nusprendžiau ir sau. Noriu subtilios elektrinės spalvos rankinės, su auksine grandinėle vietoj rankenos. Visiškai ne mano stilius, tačiau kartais vat imam ir užsinorim kažko iš svetimo daržo. Siuvinėti langeliai suteikia minkštumo įspūdį, o akcentuotas siuvinėtas raštas kažkodėl primena žiemą. Tad mano sprendimas galutinis ir neperkalbamas. Nebent… eidama pro vitrinas netikėtai pamatyčiau kokį neatrastą lobį. Juk taip pasitaiko ir jums?

Kristinos pasiūlymas: „Tavo išsirinkta rankinė – žavinga. Mielai iš tavęs ją skolinčiausi. Tačiau, nežinau kokiai progai. Be abejo, su ja gali vaikščioti ir kasdien, tačiau puošnesnis raštas, rankena su grandinėle sufleruoja, jog ji – kiek šventiškesnė. Bet vakarėliui mieliau rinkčiausi delninę. O tau kasdienai siūlau ramesnės formos, bet įvairesnių spalvų modelį. Ją bus lengviau priderinti prie įvairiausio garderobo, o net nederinant – ji tik įneš daugiau žaismės į visą tos dienos komplektą“.

2014-10-29_18.10.04

10.  Tigro raštų megztukas.

Pabaigai – sena mano svajonė, kurią visai nesenai išpildžiau. Tai pirmasis mano topuko daiktas, prie kurio galiu dėti pliuso ženklą. Taip, jis jau mano spintoje. Pagaliau. Žinau, kad Kristina nelabai mėgsta drabužių, kurie puošti gyvūnų, ypač tigrų kailio motyvais, todėl jos nuomonės šiuo klausimu nė neklausiau J. Radau jį Reserved parduotuvėje. Nė nežinau, kaip tiksliai pavadinti šį grožį. Ilgas, be sagų ar užtrauktukų. Paprasto kirpimo, tačiau priderinus rūbus ir aksesuarus – tikra garderobo puošmena. Džiaugiuosi, kad bent viena mano svajonė jau tapo realybe. Kaip sakoma, gera pradžia – pusė darbo.

2014-10-30_05.44.06

Savo misiją atlikau. Dabar esu pilna norų ir svajonių. Puikiai praleidau laiką Saulės mieste su Kristina. Abi, manau, suvokėme, jog preliminarus svajonių sąrašas anksčiau ar vėliau pasipildys dar ne vienu ir ne dviem egzemplioriais, tačiau tai nereiškia, kad reikia nustoti svajoti ir norėti.

Svajonės pildosi, jei žinai, ko nori!

P.S. Moterys nemeluoja, kai pildai jų norus, o jei nežinai, ko Ji nori, gal laikas paklausti?

Mergaites puošia kuklumas, o moteris – brangakmeniai. (Marilyn Monroe)

Su meile, Rasa.

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: