Misija – iškyla gamtoje!

Kasdien šimtai mūsų keliauja į darbą, ir šviečiančią saulę bei lengvą vasarišką vėjelį jaučia tik per darbovietės langą. Atrodo, kad gyvenimas eina pro šalį. Juk grįžus po sunkios darbo dienos, nebesinori nieko kito, kaip ištempti pavargusias kojas ir tįsoti prieš vieną ar kitą ekraną. Svajones apie keletą badmintono partijų su draugais prie ežero nuvejate kitai dienai, savaitei ar gal net mėnesiui… O mintis apie varginantį iškylos organizavimą nustelbia patį norą iškylauti… Kokį maistą rinktis, ką kepti, kas sveika, kas greičiau, kaip patogiau? Tokie klausimai kankina ir mane. Kai išgirstu žodį piknikas, prieš akis išnyra tyvuliuojantis ežeras, vėjyje linguojanti žolė, o ant jos patiestas languotas pledukas, užklotas staltiese, ant jos taškuoti puodeliai, lėkštutės ir pilnut pilnutėlė pintinė įvairiausių gėrybių….

pav1

Tada – gerų draugų kompanija, čirškančio kepsniuko garsas ir skanūs užkandžiai. Pakankamai prisisvajojusi, nusprendžiau tvirtai – noriu surengti iškylą! O nuo ko pradėti, kai neturi nieko, išskyrus didelį norą ir sandėliuke miegantį kamuolį? Ir vėl man padeda Saulės miestas. Kaip tik šį savaitgalį čia akcijų ir atrakcijų LIUX diena. Kas tai – neverta net pasakotismiley. Nors drabužių parduotuves žadu apžvelgti tik iš koridoriaus, tačiau bent vienus batukus būtinai čiupsiusmiley. Didieji mano apsipirkimai vyks Rimi parduotuvėje, nes joje šį savaitgalį rasite dideles nuolaidas viskam, ko reikia iškylai: pradedant didelėmis, tikrų pikniko fanų kepsninėmis, šaltkrepšiais ir baigiant smulkia atributika, vienkartinėmis mini kepsninėmis, įrankiais bei indais.

pav2

Kadangi, kaip minėjau, nieko neturiu, tai turbūt būsiu pirma eilėje prie durų ir šluosiu į krepšelį viską. Juk būtų gėda nepasinaudoti puikia proga sutaupytismiley. Tai, ką sutaupysiu, išleisiu šviežiems produktams ir mėsytei. Tą pačią dieną viską ir išbandysiu! Sąrašėlis pildosi minučių greitumu. Svarbu nepamiršti ir smulkmenų, kurių trūkumas gali erzinti visos iškylos metu: priemonių nuo uodų, saulės akinių ir kepurės. Jei ko neturite – Liux laimikis garantuotas!

pav3

Kai įrangos pirkimas suplanuotas, laikas būsimam valgiaraščiui, kuris bus sudarytas ne tik iš lengvų, gaivių, bet ir patogiai transportuojamų produktų. Jei aš ir apsieičiau be šmoto mėsos, tai mano Misteris X – nieku gyvu. Tad reikės pasirūpinti sultingu gabalėliu ir jį tinkamai marinuoti. Na, o jei patingėsiu  – pričiupsiu jau marinuotų gėrybiųsmiley.

pav4

pav5

Kad leidžiant dieną gamtoje neapsunktų organizmas, prisipirksiu įvairiausių vaisių. Idėja, kurią pasiskolinau: perpjaukite arbūzą ir jį panaudokite kaip dubenėlį, kuriame bus įvairių vaisių gabaliukai. Patogu ir gražu, smeigiate iešmeliu ir skanaujate. O kad neapsaltų širdis, planuoju į krepšį įsimesti keletą žiedinių kopūstų, morkyčių, agurkų ir dar kokių kietesnių daržovių. Jas patarčiau pjaustyti patogiais nedideliais gabalėliais ir juostelėmis. Dar pasigaminsiu padažą, į kurį mirkysim visas daržoves. Padažo recepto neturiu, bet, manau, neapsiriksiu, liesą jogurtą sumaišiusi su keliais šaukštais majonezo, įspaudusi nemažai česnako, susmulkinusi nuo palangės kiek baziliko lapelių, įbėrusi džiovintų daržovių, truputį garstyčių ir druskossmiley. Vualia! Paprasta, gardu ir dar neapsikrausiu nereikalingais indais.

pav6

pav7

pav8

Tikiuosi, bent keletas Jūsų paseksite mano pavyzdžiu, o aš, viešai pasižadėjusi, irgi turėsiu nenuvilti nei savęs, nei draugųsmiley. Tad iki susitikimo Liux’e  ir leiskite vėjui laisvai kedenti Jūsų plaukus ir mintis!

Neužmirškite pričiupti kamuolio, “frizbio“ lėkštės, kortų ir badmintono rakečių!

Mintimis jau ant languoto pleduko, Rasa.

 

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: