Misija: ilgasis Velykų savaitgalis!

Jei skaičiuotume, kad laisvesnės dienos prasideda nuo mažojo savaitgalio, t.y. ketvirtadienio, tai ilgasis Velykų savaitgalis jau prasidėjo! Paskutinėmis darbo dienomis jau pradeda jaustis šventinė ir pavasariška nuotaika. Siūlau susikurti planą, kaip praleisti šį savaitgalį taip, jog nesigraužtumėte po ilgo sėdėjimo prie gausaus gėrybėmis nukrauto stalo.

*Aplankykite Saulės mieste šurmuliuojančią velykinę mugę. Ten rasite įvairių mielų smulkmenų namams, sau, o gal artimam giminaičiui. Juk nebūtinai tik Velykė turi nešti saldumynus vaikamssmiley. Mugėje rasite sveikatai naudingų arbatų, įvairiakvapių smilkalų, aromatų namams, natūralaus vaško žvakių (jų skleidžiamos šviesos ir šilumos reikia ištisus metus), rankų darbo išskirtinių papuošalų, odinių vienetinių rankinių ir dar daug kitų grožybių. Apsilankykite ir tikrai rasite kažką, kas patrauks akį.

KV1

*Skirkite laiko sau. Bent per trumpą kavos pertraukėlę pabūkite su savimi, susiplanuokite dienos, savaitės, pusmečio ar metų veiklas arba tiesiog paskaitykite mėgstamą žurnalą. Padėkite į šalį telefonus, kompiuterius. Paimkite į rankas seniai nusižiūrėtą storą knygą arba šviežutėlį, dar dažais kvepiantį moterišką žurnalą, išsivirkite gardžios kavos ir skirkite pusdienį ar dieną tik sau. Pamirškit netvarkytus namus, dėmesio reikalaujančius vyrus, vaikus, augintinius ir nuo visko atsiribokite. Būsite laimingiausia, kokia tą akimirką galite būti!

KV2

KV3

*Pasirūpinkite savo augalais. Jei negalite nustygti vietoje ir norite per ilgąjį savaitgalį nuveikti ką nors naudingo, pasirūpinkite savo kambariniais augalais. Dabar pats metas juos persodinti. Apsilankykite parduotuvėje, įsigykite kelis ryškiaspalvius gėlių vazonus, kurie įneštų pavasariškos gaivos į jūsų interjerą, nusipirkite tinkamų žemių ir suleiskite į jas rankas… Norite tikėkite, norite ne, bet pasijusite taip, lyg į naują puošnų indą būtumėte persodinusi save. Taip iš savęs išleisite visą nuovargį ir susikaupusią neigiamą energiją. Ir augalai jums tikrai atsidėkos! O visų reikiamų priemonių šiems darbams rasite Rimi parduotuvėje.

KV4

*Pasirūpinkite sodinukais. Jei namie augalų neauginate, bet turite vasaros sodybą, pats laikas imtis sėjos darbų. Kadangi sinoptikai pranašauja ankstyvą pavasarį (tikėkimės, kad jis toks ir bus), tai dabar pats metas įsigyti gėlių ar daržovių sėklyčių ir pradėti jas daiginti. Telieka išsirinkti, ką norite užauginti ir pirmyn: maišas  kitas žemių, keletas daigyklų, norimos sėklos ir šiek tiek laiko bei geros nuotaikossmiley.

KV5

*Daigai – vitaminų bomba! Jei nemėgstate sodininkauti ir neturite vasaros sodybos, su sėklomis vis tiek galite padraugauti, tik kiek kitokiais tikslais. Įvairūs daigai – tikras vitaminų ir mikroelementų šaltinis. Jų kaina parduotuvėse – didžiulė, o štai susidaiginti juos namie – juokų darbassmiley. Tikrai! Jums vėl prireiks žemių (ne visiems daigams!), norimų sėklų (saulėgrąžų, kviečių, liucernos, grikių, žirnių ir kt.), plokščių padėklų, vandens, saulės ir daug meilės. Ant padėklo paberkite ploną sluoksnį žemių, užberkite ant viršaus sėklas, palaistykite, stebėkite, kad žemė ir sėklos visiškai neišdžiūtų. Kelios dienos ir pastebėsite, kad pradeda kaltis maži balti daigeliai, o po savaitės – kitos jie gerokai paaugs ir sustiprės. Štai ir turite puikių vitaminų, kuriuos galite naudoti žaliesiems kokteiliams, salotoms ir t.t. Ir viskas dėl to, kad Velykų savaitgalį neprasėdėjote prie stalosmiley.

KV6

*Būtinai susitikite su draugais! Kada daugiau, jei ne ilgąjį savaitgalį? Suplanuokite dienos ar dviejų išvyką kur nors, pavyzdžiui, į Kauną arba Panevėžį. O gal į pajūrį? Bet kur, kad tik ištrūktumėte iš kasdienės rutinos ir įprastos aplinkos. Jei oras geras – praleiskite laiką gamtoje. Jei prastesnis – vis tiek būkite lauke, juk svarbiausia – gera kompanija, pakili nuotaika ir tinkama apranga. Surenkite draugiškas bėgimo varžybas prie Talkšos ežero, net jei jose dalyvausite tik dviese ar trise – daugiau šansų užimti prizinę vietąsmiley. Ir, be abejo, į iškylą gamtoje nepamirškite pasiimti augintinio. Skirkite jam daugiau laiko nei įprastą savaitgalio dieną. Jis už tai atsilygins besąlygiška meilesmiley.

KV7

*Nueikite į kino teatrą ar pasižiūrėkite išsirinktą filmą namie su draugais. Leiskitės užvaldomi fantazijos pasaulio. Jei renkatės namų kino teatrą, pabandykite žiūrėti visiems jau matytą filmą be garso. Balsais būkite jūs. Gera nuotaika ir juoko dozė – garantuota.

KV8

*Be abejo, nepamirškite, kad Velykos! Gražiausio margučio rinkimas arba kiaušinių ridenimas – tikrai ne vien vaikų užsiėmimai. Pasijuskite ir jūs kaip vaikystėje. Atsipalaiduokite ir pamirškite savo amžių, tiesiog trumpam grįžkite į praeitį ir darykite viską, kas tik šauna į galvą!

KV9

Taigi, šį savaitgalį kviečiu praleisti naudingai. Prisiminkite senus draugus, pasinaudokite tuo, kad ir jums, ir jiems nereikia į darbus, pabūkite gamtoje (tikiuosi, kad savaitgalis bus gražus) ir įsileiskite gyvybės į savo namus. Tuomet ir jūsų organizmas, ir draugai jums tik padėkos!

Šviesių Velykų ir tvirtų kiaušinių!

Su meile,                    

Kristina

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: