Minimalistinis stilius darbui ir atostogoms

cover

Nedaugelis turi galimybę ištisą vasarą atostogauti be jokios sąžinės graužaties. Jei savaitgalį pavyksta ištrūkti įkvėpti šviežio oro, tai darbo dienomis tenka plušėti tvankiame biure. Kuomet darbe praleidžiame daugiau laiko nei poilsiaudami, peršasi mintis, kad neverta investuoti į gėlėtas suknias ar kutais puoštus kimono, kurie niekaip neįsipaišytų į didžiąją dalį spintos užimantį dalykinį, neutralių spalvų garderobą.

5

Tačiau turiu gerų naujienų – dalykinio stiliaus drabužius galite nesunkiai pritaikyti ir atostogų metu, tereikia šiek tiek laisvesnio požiūrio į savo spintą, keleto neįtikėtiną transformacijos galią turinčių aksesuarų ir vuolia – jūs jau pasiruošusi!

Tas pats neutralus dalykinis derinys atrodys skirtingai su įvairiais aksesuarais – eidamos į darbą rinkitės aiškių formų rankines, klasikinius laikrodžius, o jei neįpareigoja itin griežtas aprangos kodas aukitės basutes (tvarkingas, klasikinis pedikiūras šiuo atveju būtinas!). Laisvadieniams tuos pačius rūbus suderinusios su itin madingais pintais krepšiais, įmantresniais akiniais nuo saulės (pvz. cat-eye formos), sezono topu – šlepetėmis, smulkia bižuterija ant kaklo ar stambesniais auskarais – išgausite visiškai kitokius įvaizdžius!

4

Netgi kitoks rūbų stilizavimas duos stulbinamą efektą – pavyzdžiui pamėginkite klasikinius marškinius ne užsegti, o surišti mazgu priekyje. Tuomet klasikinių kelnių/marškinių derinį papildykite fedoros skrybėle, šią vasarą madinga žvejo tinklo rankine, po marškiniais pasivilkite braletę, kurios nėriniai iškart suteiks laisvės klasikiniams siluetams, ir jūs jau galite keliauti šėlti atostogų ritmu!

1

Palaidinė/braletė iš „New Yorker“, kelnės „House“, marškiniai „Reserved“, žvejo tinklo rankinė „Lindex“.

Laisvi siluetai šią vasarą labai madingi, kaip ir ant podiumų iš naujo suspindėję lininiai audiniai, kuriuos ypač malonu dėvėti karštomis dienomis. Nevaržantys rūbų modeliai elegantiškai atrodo tiek biure, tiek ir atostogų metu – svarbu pasirinkti tinkamus akcentus. Laisva suknelė biure gražiai atrodys sujuosta siauresniu dirželiu, o savaitgalį modernų įvaizdį susikursite tą pačią suknelę sluoksniuodamos su plazdančiomis palazzo modelio kelnėmis.

7

Laisvos, klasikinio kirpimo biuro kelnės suderintos su elegantiškomis basutėmis ir mažute delnine išgelbės nuo papildomų išlaidų vasaros švenčių metu.

2

Palaidinė/braletė, kelnės iš „New Yorker“, delninė iš „Eurokos“.

Atsainiai atraitokite marškinių rankogalius, pasiriškite skarelę ant kaklo arba panaudokite ją kaip galvajuostę ar turbaną, keiskite avalynę, rankines ir niekas net nepastebės, kad jūs vilkite tas pačias biuro kelnes ar marškinius.

6

Šįkart visuose savo įvaizdžiuose naudotą braletę pasivilkau po petį apnuoginančiu plonu nertiniu. Panaudojau tas pačias klasikinio kirpimo kelnes, pridėjau keletą laisvalaikiui tinkamų akcentų ir gavau naują įvaizdį savaitgalio išvykoms!

3

Palaidinė/braletė iš „New Yorker“, kelnės iš „House“, nertinis iš „Reserved“, žvejo tinklo rankinė iš „Lindex“.

Pažvelkite į savo spintą kitomis akimis, keiskite detales ir stebėkite kaip keičiasi jūsų įvaizdis. Jei nuspręsite, kad vis tik jums trūksta vieno kito madingo akcento nedvejodamos užsukite į nuolat šurmuliuojantį Saulės miestą, kuriame dabar siaučia vasaros išpardavimo nuolaidos!

Jūsų Stiliaus Draugė

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: