Mieste siaučia merginos!

Praeitą savaitę, išsiruošusi pas seniai lankytus draugus, užsukau lauktuvių į Saulės miestą. Juk šaunu sulaukti svečio, nešino kvapniomis arbatomis ir šviežiai malta kava iš Presto parduotuvėssmiley… Tačiau mieliausioji Presto pardavėja man arbatų parduoti neskubėjo ir pakuždėjo, kad lapkrčio 12 – 14 (jau nuo šiandiensmiley) Saulės mieste – tik merginos! O tai reiškia, jog visai kavai ir arbatai bus taikoma net 25% nuolaida. Pasiryžau laukti ir tądien iš Presto išskubėjau nešina tik lauktuvėmissmiley.

1

Nuo to vakaro pradėjau svajoti ne tik apie arbatas, papildysiančias mano kvapniąją lentyną, dar nemėgintą kavos skonį, bet ir apie kitus pirkinius. Šį sezoną į parduotuves užsuku gana retai – darbai veja darbus, tai apie atnaujintą spintos turinį dažnai tik pasvajoju. Bet jau šį savaitgalį leisiu sau pasilepintismiley. Juk Mieste tik merginos!

Taigi, mano sąraše (leidžiu pasinaudotismiley) keletas būtinų šio sezono atributų:

dirbtinės odos kelnės – vienas rudens/žiemos garderobo must have. Visada praktiškos ir išskirtinai atrodančios (ypač tinka prie masyvių žieminių megztinių). Tokias nusižiūrėjau NewYorker parduotuvėje, todėl šiomis dienomis trauksiu ten. Juk nuolaidos bus net 20% smiley!

2

ilgaauliai batai – būtinas apavas šaltuoju metų laikotarpiu.  Patogūs, šilti ir stilingi ilgaauliai – puiki investicija. Jie tarnaus tikrai ne vieną sezoną ir tiks prie įvairių stilių garderobo. Daugumoje Saulės miesto batų parduotuvių lapkričio 12 – 14 dienomis bus taikomos 20% nuolaidos, o Batų centras žada nuolaidas net iki 70%! 

3

šilta kasdieninė suknelė – nes suknelių, kaip ir batų, niekada nebus per daugsmiley! Turiu jų nemažai, bet tinkamų šaltajam laikotarpiui – trūksta. Praktiškų, patogių gražuolių mačiau Monton ir Reserved parduotuvėse. Apsilankysiu, pasidairysiu ir turbūt įsigysiu – juk bus taikomos 20%  nuolaidossmiley;

4

masyvus ir šiltas megztinis – tai rūbas, be kurio žiemą neapsieisime. Žinoma, ieškosiu tinkančio prie odinių kelnių ir tuo pačiu derančio prie sijono ar suknelėssmiley. Keletas variantų patiko NewYorker ir Reserved parduotuvėse. Manau, išsirinksiu tinkamąsmiley;

5

rudeninis/žieminis puspaltis – nes jis spintos karalius! Atvėsus orams Saulės miesto parduotuvėse radau daugybę, bet tada taip ir neišsirinkau. Taigi, misija savaitgaliui – rasti tinkamą paltą, bet ne per šiltą ir ne per ilgą vairuotojaismiley;

6

Štai toks mano Mieste tik merginos pirkinių sąrašas. Nežinau, ar viską rasiu ir išsirinksiu, bet kai Saulės mieste tokios nuolaidos – bandyti tikrai vertasmiley. Taigi, čiupkite seniai matytą draugę ar mamą už parankės ir pirmyn į Saulės miestą! Nusiaubkite keletą parduotuvių, pasimėgaukite desertu ir kava Soya, La Crepe, Charlie pizza, Čili pica ar Forto restorane, o svarbiausia –  viena kitos draugija. Neabejoju, praleisite nuostabią dienąsmiley!

Iki greito pasimatymo Saulės mieste!

Su meile,

Kristina

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: