Metų spalva – klasikinė mėlyna. Kaip ją derinti?

Kasmet pasaulinis spalvų institutas „Pantone“ paskelbia, kokia bus ateinančių metų spalva, dominuosianti ne tik mados ir grožio, bet ir visose kitose srityse. Šių metų spalva – ryški arba kitaip kobalto mėlyna, kuri asocijuojasi su galia, lyderyste bei pasitikėjimu, tad jei jums trūksta pasitikėjimo savimi bei siekiate lyderystės – prisijaukinkite šią spalvą.
IMG_9634

 Nors mėlyna dažniausiai tinka tamsesnio gymio ir plaukų žmonėms, atitaikius tinkamą atspalvį, ją prisijaukinti gali visi. Taigi, jei nemėgstate energingos ir ryškios mėlynos, galbūt vertėtų pagalvoti apie šviesesnį, o gal net dar tamsesnį jos atspalvį.

Mėlyna, kaip ir visos kitos spalvos, puikiai dera su giminingais atspalviais, tad ją galite derinti monochrominiu principu, pavyzdžiui – šviesiai mėlynos kelnės ar džinsai ir tamsus viršus arba atvirkščiai. Tačiau jei norisi vienos spalvos išraiškingo drabužio, siūlyčiau rinktis suknelę, ją pagyvinant panašių atspalvių skarele. Beje, šis derinys ypač tiks biure.
IMG_9636IMG_9617

Skarelė ir suknelė Lindex, batai Danija

 Taip pat gera žinia yra ta, jog ją derinti su kitomis spalvomis nėra sudėtinga. Ši spalva itin žiūrisi su tokiomis spalvomis kaip geltona, oranžine, raudona ar rožine, tad jei siekiate ryškesnio įvaizdžio, nebijokite eksperimentuoti.
IMG_9635Niekada neprašausite derindamos ją drauge su chromatinėmis spalvomis – balta, juoda ar pilka. Šiuo atveju kaip išraiškingiausią drabužį siūlyčiau rinktis šį itin stilingą klasikinį paltą ir panašaus atspalvio golfą. Šiam įvaizdžiui akcento suteikite raštais, pavyzdžiui, languotomis kelnėmis ar sijonu.

IMG_9620Kelnės ir golfas Lindex, batai FamClub, paltas InStyle, rankinė Danielle Donatti
IMG_9641

Na, o jei neišsirinksite bent vieno mėlyno atspalvio drabužio, siūlyčiau paeksperimentuoti aksesuarais, kurie akimirksniu pabrėš jūsų įvaizdį. Rinkitės mėlynos spalvos rankinę, skarelę ar batelius, o šios spalvos aksesuarus geriausia derinti prie neutralių spalvų. Ypač jei mėlynos norite kaip pagrindinio įvaizdžio akcento.

IMG_9618Megztinis ir skarelė Lindex, batai Famclub, kelnės New Yorker, rankinė Danielle Donatti

 Stilingų pasirinkimų,

 Greta

Greta Kukštaitė

Greta Kukštaitė

Esu Šiaulietė, tačiau gyvenu Vilniuje. Mano hobis ir didžiausia terapija yra kūryba, rašymas, knygų skaitymas ir naujų kūrybinių idėjų paieškos. Mano laisvalaikiai dažnai būna susiję su mano veikla – mėgstu vartyti mados žurnalus, nemažai laiko praleisti Pinterest, vaikščioti po parduotuves. Mada yra tai, kuo aš gyvenu ir kvėpuoju, todėl ir laisvalaikio be jos neįsivaizduoju kadangi tai man yra gyvenimo būdas. Tačiau taip pat mėgstu aktyvų laisvalaikį. Vasaros neįsivaizduoju be dviračių ir riedučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: