Metas parodyti kojas: renkamės sijoną

cover

Atšilus orams visuomet kyla noras subtiliai apnuoginti vieną ar kitą kūno dalį ir suteikti įvaizdžiui pikantiškumo. Paskutinį pavasario mėnesį jau drąsiai galima apnuoginti kojas, tad šiandien visą dėmesį skirsiu sijonams!

Pirmasis preppy stiliaus derinukas skirtas romantiškoms asmenybėms. Sijonas su subtiliais raukiniais dengia kelius, o ryškūs dryžių motyvai tikrai nusipelnė išvysti dienos šviesą! Prisijaukinkite drąsią madą ir įsileiskite į savo spintas ne tik raštuotus sijonus, bet ir pulsuojančios raudonos rankines, kurios bus puiki šio sezono investicija.

2

Derinys iš „Lindex“, batai „Deichmann“.

Nors mados tendencijos kaskart įgauna vis didesnį pagreitį ir, rodos, trend‘ai keičiasi neįtikėtinu greičiu, tačiau plisuotas midi sijonas išlieka aktualus ir šį sezoną. Universalaus modelio sijoną lengvai pritaikysite tiek elegantiškuose įvaizdžiuose, tiek sportinio stiliaus elementais papildytuose deriniuose.

3

Drabužiai ir aksesuarai iš „House“, kojinės „Takko Fashion“, batai iš „Deichmann“.

Jei aktyviai sekate madą tikriausiai pastebėjote, kad tikros madistės šį sezoną neapseis be susiaučiamo wrap skirt tipo sijono su raukiniais. Madingi tiek mini, tiek midi šio sijono modeliai. Šįkart įvaizdžiui sukurti pasitelkiau oversized tipo ilgesnį denimo švarką ir apvalios formos pastelinę rankinę.

4

Sijonas, rankinė iš „Lindex‘, švarkas  „Fame“, marškinėliai „New Yorker“, batai  „Deichmann“.

Termometro stulpeliui kylant vis aukštyn dažniau išeiname pasivaikščioti, tad šis derinys bus patogus net ilgiausių iškylų gamtoje metu. Džinsinį sijoną suderinau su madinga vertikalių dryžių palaidine, sneakers batukais ir stilingu, ilgu kardiganu. Ir nebijokite mini ilgio, nes trumpi sijonai ypač madingi šį pavasarį.

1

Derinys iš „Cropp Town“, batai „Deichmann“.

Būkite drąsios ir dažniau rinkitės derinius su sijonais – tikrai neliksite nepastebėtos, nes intriguojantis kojų nuogumas suteiks koketiškos elegancijos ir grakštumo jūsų įvaizdžiams!

Jūsų Stiliaus Draugė

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: