Mažieji stileivos

Saulės Mieste išpardavimas jau įsibėgėjo, o didžiulės nuolaidos tiesiog bado akis! Tokiu metu negaliu nepasinaudoti proga nupirkti vieną kitą stilingą rūbų komplektėlį ir savo mažajam. 

Untitled design (1)

O mano princui taip lengvai neįtiksi! Nors pipiras dar nesurezga sakinio, bet sugeba man rimtu veidu savo kalba paaiškinti, kodėl vieni marškinėliai pranašesni už kitus. Tad tenka nuolat derėtis, nes aš, kaip mama, noriu, kad rūbų derinys būtų ne tik gražus, bet ir praktiškas. 

Untitled design

Taigi kaip puošti berniukus šią vasarą? (stiliaus patarimų mergaitėms pažadu jau kitą kartą!). Stilingų sezono topų šįkart ieškau parduotuvėje „Takko Fashion“. Šį sezoną madingi tropinės gamtos motyvai.

6_TropicalVacation

Keletą nuostabių komplektų su tropiniais elementais sukūriau ir aš. 

5

6

Beieškant drabužėlių su mašinų paveikslėliais (dabar su savo mažuoju turime tokią silpnybę), pastebėjau nemažai spalvingų marškinėlių su įvairiais animaciniais herojais. Kadangi vaikai tokius pastebi pirmiausiai, be jų, greičiausiai, iš parduotuvės išeiti nepavyks.

3

Spalvingus marškinėlius patariu derinti su panašių atspalvių raštuotais drabužiais, pavyzdžiui, languotais marškiniais ar šortais.

4

Nepamirškite stilingų vasaros aksesuarų – saulės akinių ir kepuraičių, kurie ypač aktualūs mažiesiems. 

7

Planuojate aktyvią vasarą? Dryžuoti, Prancūzijos rivjeros spalvų ir žaismingų raštų drabužiai padės sukurti madingą mažojo keliautojo įvaizdį.

5_TravelersNotebook

8

Taip pat neprašausite pro šalį mažiesiems stileivoms parinkę jūros gyvūnų  ir augalų elementais puoštus drabužius. 

4_SeaLife

O štai dar vienas puikus rūbų komplektas, skirtas patiems mažiausiems, kuriuo noriu pasidalinti su Jumis, mielos mamos. 

15

Stilingi polo marškinėliai papuoš kiekvieną berniuką, o mados namai Ralph Lauren siūlo juos vilkėti kiek neįprastai – ant marškinių.

nu

Apsirengti kitaip nei įprasta gali būti neįtikėtinai smagu – įsitikinkite tuo apsilankę parduotuvėje „Takko Fashion“.

9

Mano vaikinas jau papuoštas ir pasiruošęs įsimintiniems vasaros nuotykiams. Tiesa, kelių smulkmenų dar neradau, bet bus proga apsižvalgyti dar kartą. Juk kitą kartą puošime mažąsias princeses! Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: