Mažosios stileivos. Vasaros mergaičių stilius

Vasara jau įpusėjo, tad svarbu stengtis išnaudoti kiekvieną jos akimirką! Aš su savo šeima taip pat savaitgalį planuoju bent trumpam pabėgti nuo miesto šurmulio ir ištiesti kojas jaukioje pievoje su smilga lūpų kamputyje.

2

Skubiai kraunu svarbiausius daiktus, o mano sūnus,  kaip visada viską traukia lauk iš krepšio ir matuojasi. Pastebėjęs mano saulės akinius jis bando nevikriai užkabinti juos ant savo mažos nosytės… Tikriausiai pribrendo laikas ir jam turėti savus akinius nuo saulės, todėl lekiame į Saulės Miesto parduotuvę „Takko Fashion“, kurioje mačiau nemažai akinukų nuo saulės (ir ne tik!) su puikiomis nuolaidomis.

1

Vaikai – tarsi mažos mūsų kopijos. Jie perima ne tik mūsų manieras, įpročius, bet ir kopijuoja rengimosi stilių. Jei aš deduosi skrybėlę, tai ir mano vyrukui reikia panašios. O jei turėčiau mergaitę, tikriausiai neišlįstume lauk iš prekybos centrų! O kaip Jums sekasi puošti savo įnoringąsias mažąsias princeses? 

21

Beieškodama aksesuarų savo mažajam, surinkau keletą madingų vasariškų komplektų mergaitėms. Gėlės ir gamtos motyvai – puikus pasirinkimas mergaitėms šią vasarą.

1_NaturesLens

Gėlėti drabužiai, galvos juostos, puoštos dekoratyviais žiedais, nėrinių fragmentai ar šiaudinė skrybėlė – visai tai padės sukurti madingą bohemišką stilių.

13

Rūbai ir aksesuarai iš „Takko Fashion“

Kurdamos mielą ir romantišką įvaizdį su nėriniais ir raukinukais, nepamirškite ir drabužių su mėgstamais animaciniais herojais.

10

Rūbai ir aksesuarai iš „Takko Fashion“

11

Rūbai ir aksesuarai iš „Takko Fashion“

Grafikos ir retro stiliaus elementai padės sukurti šarmingą įvaizdį.

Untitled design

Tikriausiai kiekviena mergaitė apsidžiaugs, jei galės savo būtiniausius daikčiukus susikrauti į stilingą kuprinę, margintą stilizuotais katinėliais.

 14

Rūbai ir aksesuarai iš „Takko Fashion“

Safario stilius vasarą visada aktualus.

12

Rūbai ir aksesuarai iš „Takko Fashion“

Puoškite savo mergaites „preppy“ stiliaus drabužiais ar marinistiniais dryžiais, kurie ypač primena jūrą ir, žinoma, atostogas! smiley

 Unti22tled design

Unti456tled design

 Rūbai ir aksesuarai iš „Takko Fashion“

Pagaukite skubančią vasarą ir mėgaukitės gražiomis jos akimirkomis, o jei kartais orai nebūtų palankūs, prisiminkite – nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga! Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: