Maža juoda suknelė – geriausia, kas galėjo nutikti mados pasaulyje!

„Kai tenka rinktis tarp vyro ir suknelės, rinkitės suknelę“, – sakė garsioji Coco Chanel. Gerai, kad rinktis tarp šių dviejų dalykų tenka nedažnaismiley. Bet štai iš visų suknelių išsirinkti vieną – tikras iššūkis. Tačiau tinkamai jį priėmus, rezultatas gali pranokti visus lūkesčius!

Kuri iš mūsų nenori kaskart atrodyti vis kitaip? Netgi laikoma blogu tonu, jei dama vakarėlyje pasirodo su suknele, kurią jau buvo vilkėjusi, kad ir seniai… Bet ar tikrai taip? Negi suknelės likimas – vienas pasirodymas viešumoje?

Tikrai ne! Šį kartą nekalbėsiu apie puošnias progines sukneles, tačiau patį principą galima pritaikyti ir joms (ypač jei pasirenkate tokią suknelę, prie kurios dar ir siuvėja gali prisiliesti bei ženkliai ją pakeistismiley). Kasdieniame gyvenime, kai lekiame į darbą, po darbo į susitikimą su draugais, vakarėlį ar tiesiog pasivaikščiojimą gamtoje, pasirinkusios tinkamą suknelę, visada turėsime ką apsirengti.

Misija: viena suknelė – penki skirtingi įvaizdžiai.

Priemonės: juoda klasikinė suknelė ir daug priedų.

Tikslas: apranga penkiems skirtingiems laiko praleidimo scenarijams.

Rezultatas:

1. Einame į darbą. Prie suknelės prideriname klasikinį ar kitokio modelio švarką, aukštakulnius, rankinę, kurioje tilptų visi dokumentai, ir mes jau pasiruošusios. Klasikinis įvaizdis, kuris tinka beveik visur. Jei išsiruošėte į pokalbį dėl darbo – sudarysite gerą ir rimtą įvaizdį. Žinote juk, koks svarbus pirmas įspūdissmiley.

1

2

3

2. Po darbo skubate pavedžioti šunį? O gal šiaip norite pasivaikščioti su savo Misteriu ir pasidžiaugti auksaspalviais rudeniniais lapais? Puiki mintis! Tereikia grįžus nusimesti švarką, nuspirti į šalį aukštakulnius ir pakeisti juos sportiškesniais batais. Šiltas jaukus megztinis, šalikas ant kaklo, jei reikia pasiimti daiktų – kuprinė ant pečių, ir Jūs jau pasiruošusios! Taip, suknelė lieka savo vietoje. Greita, paprasta, patogu ir gražu, ar nesmiley?

                                        4

5

6

3. Kitą dieną po darbo ruošiatės pasėdėti Saulės miesto kavinukėje su draugais ar išrinktuoju? O gal tiesiog šiaip nuo pat ryto kamuoja romantiška nuotaika? Čiumpame tą pačią suknelę (smiley), įsispiriame į balerinų batukus (kol dar oras leidžia), užsimetame romantika dvelkiantį jaukų rožinį paltuką, prideriname mini rankinę ir keliaujame pasidabinusios plačiausia šypsenasmiley.

7

8

9

4. Po pasisėdėjimo kavinukėje draugas pasiūlo pašėlti klube? Ne bėda. Juk Jūs jau beveik pasirengusios, tik reikia pakeisti keletą detalių. Traukiame iš spintos juodą odinę striukę (jei šėlti, tai šėltismiley), aunamės grubesnius aukštakulnius batus, kabiname ant kaklo spalvingą papuošalą, pasiimame ryškią delninę ir keliaujame užkariauti šokių aikštelę!

10

11

125. Savaitgalį esate pakviesta į šventę? Neturite ką apsirengti? Bet juk yra suknelė, kuri jau išgelbėjo Jus keturiose situacijose! Manau, tiks ir šį kartą. Kūno spalvos aukštakulniai, maža juoda rankinė, akcentas – masyvus papuošalas ant kaklo. O svarbiausia – gera nuotaika. Ir jokios šventės nebebaisiossmiley!

13

14

15

Taigi, viena maža juoda suknelė mus gali išgelbėti visada. Aukštakulniai, žemakulniai, sportiniai, o gal net kareiviško stiliaus batai? Taip, prie tinkamos suknelės visi turi teisę gyvuoti, atsižvelgiant  į situacijąsmiley. Nuostabu, kai turint vieną idealiai tinkantį rūbą ir derinant jį su kitais priedais, galima visada atrodyti puikiai ir kaskart vis skirtingai. Nepatinka juoda spalva? Rinkitės kitokią – žalią, mėlyną, raudoną, burgundiško vyno. (Tačiau, kaip ten bebūtų, kartais klasika yra tiesiog klasika ir taip nesinori jos paleisti …smiley).

Jei dar neturite savo viskam pasiruošusios suknelės – pirmyn į Saulės miestą! Ten tikrai rasite viską, ko tik prireiks. Aš savąją radau parduotuvėje Reserved. Kainų ir parduotuvių gidas čia:

16

17

18

Stilingos ir gražios savaitės!

Kristina

 

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: