Mano šios savaitės rūbų derinukai. Penktadienis.

Penktadienis. Tikiuosi, mažąjį savaitgalį paminėjote saikingai? Aš taip! Todėl savijauta ir nuotaika puiki. Paskutinė savaitės darbo diena prieš akis, o tada pagaliau tikrasis savaitgalis.

Po darbo laukia gimtadienis ar vakarėlis? Nebus kada persirengti? Ne bėda! Renkamės viskam tinkantį derinį… Juoda/balta – klasika, tinkanti visur ir visada. „Žasies kojelės“ raštas originalus ir vis dar stilingas pasirinkimas. Be to, jis įneša žaismingumo į juodai baltą derinį. Šiemet jį ant podiumo drąsiausiai demonstruoja Balmain.

Planas yra – keliauju jo pildyti. Parduotuvė, kurią renkuosi šįsyk – „Reserved.“ Čia visuomet galima rasti platų tiek klasikinio, tiek laisvalaikio stiliaus rūbų asortimentą. Pagal planą dairausi to, kas tiktų ir dienai, ir vakarui. Akys užkliūva už originalios „žasies kojelės“ raštu margintos laisvo silueto suknelės. Viskas lygiai taip, kaip ir įsivaizdavau. Suknelė trumpoka, gal kiek įžūlu su ja keliauti į darbą, bet šiandien galiu sau tai leisti. Be to, priderinus juodas tampres, kurias be abejonės rasiu, kurioje nors savo lentynoje, derinukas niekam tikrai neužklius.

Kadangi vakaras nusimato gan ilgas, o dar ir visa darbo diena praeis prieš tai – puikus pasirinkimas bus žemakulniai stilingi batai, puošti metalinėmis grandinėlėmis. Jie šiek tiek kontrastuoja su suknele, bet kartu ją ir papildo, suteikia griežtumo. Taip, šiai dienai jie tiks tobulai… Belieka rasti tinkantį švarkelį. Tai pavyksta greitai. Mano pasirinkimas – universalus, striukės tipo švarkelis, kuris puikiai tinka tiek prie suknelės, tiek prie kelnių ar paprastų džinsų. Jį derinti tikrai lengva. Be to, su juo ir į lauką trumpam išbėgti galima, ir vėsesnėje patalpoje jį vilkint negresia sušalti.

Bendras derinio įvertinimas – penktadieniui pats tas! O ir kainos, kokybės ir patogumo santykis tikrai džiugina. Ačiū „Reserved“ už penktadienio nuotaiką ir stilių!

25  27 28  30

Suknelė – 129,99 Lt.

Batai – 149,99 Lt.

Švarkelis – 119,99 Lt.

 

O Jums – gražaus savaitgalio, gerų nuolaidų savaitgalį ir iki susiskaitymo pirmadienį!

Kristina

footer-drabuziai

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: