Mano šios savaitės rūbų derinukai. Ketvirtadienis.

Ketvirtadienis. Nežinau, kaip jūs, tačiau aš pasiruošusi švęsti mažąjį savaitgalį. Nuotaika – visiškai pavasariška ir romantiška. Aprangai šiandien norisi rinktis pastelines spalvas, klosteles, raukinukus ir… gėles. Gėles, kurios šiemet kaip niekad gausiai rodosi ant podiumo mados kūrėjų Sella McCartney, Ballenciaga, Elie Saab, Rodarte, Alberta Ferretti, Etro ir kt. kolekcijose. Be to – moteriškumas ir gėlių raštai – dvi iš šešių tendencijų, kurios niekad neišeis iš mados.

Romantiškas, tačiau rafinuotas stilius – jo ieškoti keliauju tiesiu taikymu į „Monton“ parduotuvę. Bingo, dairytis ilgai netenka! Derinuko akcentas ir pagrindinė ašis dėmesį patraukia vos įžengus į parduotuvę – tai nuostabus baltos spalvos paltukas, išmargintas ryškiaspalvėmis gėlėmis. Tobulas pasirinkimas. Pastebėjusi jį – dairausi kompanijos. Akį patraukia gelsvas, šiek tiek parauktas sijonas. Puiku! Na, o palaidinė tebūnie švelniai rausva, su lengvais raukinukais apie kaklą. Derinys – puikus. Savijauta jį vilkint tiesiog nuostabi: romantiška, linksma, pavasariška. Ir tikrai ne dėl to, jog šį pavasarį su jokiu paltuku negalima prašauti pro šalį, o dėl to, jog būtent su šiuo prašauti neįmanoma niekada.

O ir kainos romantiškos nuotaikos neišblaško. Su tokia apranga galima žingsniuoti ne tik į darbą, bet ir drąsiai keliauti švęsti mažąjį savaitgalį tiesiai po jo.

19  21 22 

Palaidinė – 49 Lt.

Sijonas – 179 Lt.

Paltukas – 399 Lt.

 

O ryt jau penktadienis ir čia pamatysi mano paskutinį šios savaitės derinuką. Užsuk!

 

Kristina

footer-drabuziai

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: