MANO PAVASARIO TOPAI! Arba daiktai, kurie privalo atsidurti mano spintoje šį sezoną

Nežinau kaip Jūs, bet aš kiekvieno naujojo sezono laukiu kaip vaikas Šventų Kalėdų. Savo spintą jau susitvarkiau (o Jūssmiley?), todėl jaučiuosi nusipelniusi atsinaujinti. Pasidariau savo pavasario topų sąrašą, su kuriuo esu pasiryžusi apkeliauti visas Saulės miesto parduotuves. Kaip man sekasi surasti savo favoritus? Skaitykite toliau, ir aš pažadu išduoti  madingiausių pirkinių vietassmiley.

Viena šio sezono tendencijų – dryžuoti drabužiai, kurie dažnai kelia asociacijas su jūreiviška uniforma, o man tai – laisvalaikiui puikiai tinkantys, neįpareigojantys drabužiai. Tačiau neapsigaukite, dryžuoti rūbai gali puikiai tikti ir iškilmingesnėms progoms.

topai1

Neslėpsiu savo simpatijų šiai dryžuotai suknelei iš „Reserved“ – ji jau kabo mano spintoje ir laukia šiltesnių orųsmiley.

topai2

Suknelė iš „Reserved“, akiniai „House“, laikrodis „New Yorker“.

Beje, mano dryžuota suknelė subtiliai apnuogina pečius, kurie laikomi seksualiausia kūno vieta šį sezoną. Visos palaidinės, suknelės, pabrėžiančios šią grakščią moters kūno vietą, įšilus orams bus graibstyte graibstomos. Tad pasirūpinkite tokiais drabužėliais iš anksto, kad staiga, šoktelėjus termometro stulpeliui, būtumėte pasiruošusismiley.

topai3

Jau nebe pirmą sezoną karaliaujanti zomša ir toliau išlieka vyraujančių tendencijų topuose.

topai4

Nors dar niekaip nepasiryžau įsigyti drabužių iš zomšos, bet siūlomas asortimentas toks platus, kad bus sunku atsispirtismiley. Saulės miesto parduotuvėse gausu nuostabių suknelių, sijonų, švarkų, netgi palaidinių iš zomšos. Štai keletas mano radinių.

topai5

Suknelė-sarafanas, balta palaidinė iš „Reserved“, juoda suknelė ir švarkas – „House“, aksesuarai ir batai – pritaikiau iš savo spintos (spintos revizija tikrai veikiasmiley).

Šį sezoną tiesiog degu noru įsigyti įdomius baltus marškinius (tokius su „cinkeliu“smiley), nes pastaruoju metu kažkaip įnikau į klasikinį, minimalistinį stilių.

topai6

Mane jau seniai gundo šie nuostabūs marškiniai ilgesne nugara iš „Ombre│Pura“. Tiesa, liemenei atsispirti jau nepavykosmiley.

topai7

Marškiniai, liemenė iš „Ombre│Pura“

Nors džinsais ar drabužiais iš denimo jau nieko nebenustebinsi, bet dizaineriai vis suka galvas, kaip dar naujai pritaikyti šį audinį. Manau, kad jų eksperimentai tikrai vykę – denimo audinys puikiai tinka suknelėms, sarafanams ar puspalčiams. Drabužiai atrodo ne tik kasdieniškai, bet ir puošniai.

topai8

Smalsu pasižvalgyti, kokius džinsinio audinio rūbus siūlo Saulės miesto parduotuvės. Radau užsagstomą suknelę, kurią galiu panaudoti kaip švarką vasarą, o dar seniai ieškojau ir „boyfriend“ stiliaus plėšytų džinsų bei visur tinkančių marškinėlių iš denimo.

topai9

Suknelė iš „New Yorker“, marškinėliai – „House“, džinsai – „Reserved“.

Kutai – tai dar viena karšta sezono tendencija. Jei nemėgstate madingo bohemiško stiliaus, kuriame gausu kutų, tuomet miksuokite kutuotus daiktus su nuosaikesnio stiliaus drabužiais (pvz. rankinė su kutais bus puikus akcentas, suderinus ją su minimalistinio stiliaus rūbais).

topai10

Mano vienas šio sezono favoritų – juodos odos švarkas su kutais. Būtent toks modelis puikiai pakeis jau kiek pabodusius odinius “biker“ tipo švarkelius.

toapi11

Švarkas iš „New Yorker“, suknelė – „Reserved“, dryžuotą delninę pritaikiau iš savo garderobo.

Kadaise kombinezonus nešiojo tik lauko darbininkai, o dabar tai mados divų geidžiamas drabužis.

topai12

Nors tokių kombinezonų mačiau ne vienoje Saulės miesto parduotuvėje, bet šitas, man taip puikiai tinkantis modelis, yra iš „House“.

topai13

Kombinezonas ir marškinėliai iš „House“.

Būtų nuostabu, jei šiuo kombinezonu mano topų sąrašas ir baigtųsi (nes mano norai beribiai, skirtingai nuo piniginės turiniosmiley), bet tai dar ne viskas, kas pavergė mano širdį šį pavasarį. O Jūs ar jau suradote naują meilę? Juk įsimylėti galima ir batus, ir lengvutę gėlėtą suknelęsmiley. O kol kas aš tęsiu pavasario topų paiešką Saulės mieste. Būtinai pasidalinsiu savo laimikiais kitą kartąsmiley. Iki!

 

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

 

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

1 Atsakymas

  1. Vau, na mano sąrašas vos ne vienas prie vieno :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: