Manikiūro tendencijos rudens sezonui

Kaip ir kiekvienais metais atėjantis ruduo su savimi atsinešė ne tik žvarbų orą ir lietų, bet ir naujienas grožio srityje. Būtent todėl šiandien jums noriu pristatyti pačias populiariausias 2017 metų rudens manikiūro tendencijas, jog šio sezono metu atrodytumėte madingos nuo galvos iki kojų.

Visi raudonos atspalviai – raudona buvo viena populiariausių spalvų šių metų  Rudens/Žiemos kolekcijose, būtent todėl šiomis dienomis ji yra labai pastebima ir grožio srityje. Madingai atrodysite tiek paprastu bordo spalvos manikiūru, tiek su minimalistinių formų išraižymais ant savo nagų. Keletą idėjų galite rasti čia:

raudona

Processed with VSCO with a9 preset

(Šiuos nagų lakus galite įsigyti parduotuvėje „Douglas“)

Pilki ir metalo atspalviai – jau ne pirmą sezoną be galo populiaria tendencija išlieka metalo atspalvių manikiūras. Galite naudoti metalo atspalvius kaip manikiūro detalę arba visus nagus papuošti sidabro spalva. Keletą idėjų kaip tai padaryti galite pamatyti čia:

pilka

Processed with VSCO with a9 preset

(Šiuos nagų lakus galite rasti „Vitrina pro“ bei „Douglas“ parduotuvėse)

Pastelinės spalvos – pastelė, o ypač kreminės spalvos yra neatsiejamos nuo šaltojo metų sezono. Taip pat patarčiau rinktis minimalistinius išraižymus ar piešinius ant savo nagų – jie atrodo ne tik be galo madingai, bet ir padeda išsiskirti iš minios. Idėjų galite rasti čia:

pastele

Processed with VSCO with a9 preset

(Šiuos nagų lakus galite rasti parduotuvėje „Douglas“)

Tikiuosi, jog mano straipsnis suteikė jums idėjų kokį manikiūrą darytis atėjus rudeniui, o aš linkiu jums saulėto bei stilingo rudens!

Kamilė

Kamilė Dambrauskaitė

Kamilė Dambrauskaitė

KAMILĖ: Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: Domėjimasis mada, kelionės, sportas ir knygos Laisvalaikis: asmeninio tinklaraščio rašymas, sportas, buvimas su draugais, knygų skaitymas Mėgstamiausi restoranai: jei Šiauliuose, tai Don Vino ir Sakura Skaniausias patiekalas: Hmmm... tikriausiai kažkuo ypatingos ar gurmaniškos salotos Mėgstamiausios parduotuvės: Zara, Mango, asos.com, nedideli senamiesčių butikai pilni lietuviškos kūrybos Mėgstamiausias drabužis: patogios odinės kelnės! Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: skanus maistas, išsvajotas pirkinys arba įdomi knyga Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: prabangūs ir kokybiški batai arba rankinė Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: stiprios ir įdomios asmenybės, mados tinklaraščiai, Instagram bei Pinterest platformos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: