Mamos, dėmesio – netikėtai malonus atradimas!

Kai už lango skaisčiai šviečia saulė, o mažosios atžalos atostogauja ir nekulniuoja į darželį, daugeliui mamų iškyla didžiausias galvos skausmas – kuo užimti vaiką, kad vasaros dienos nevirstų beprasmiu laiko stūmimu?

Taip, norisi veiklos – čia ir dabar! O ką smagaus nuveikti? Toli ieškoti nereikia – čiupkite atžalas ir du kartus per savaitę traukite ant Saulės miesto stogo! Kodėl? Ogi po rytinio darbo susitikimo Saulės terasoje (taip, čia malonu ne tik su drauge šnekučiuotis, bet ir prie kavos puodelio aptarti darbinius reikalus su kolegomis) pamačiau netikėtai malonią staigmeną.

Viena po kitos čia traukė mamos – vienos su mažyliais ant rankų, kitos – stumdamos atžalas vežimėliuose. Netrukus jų prie scenos susirinko nemenkas būrys (kadangi tai viena, tai kita gaudė įsismaginusius mažylius, suskaičiuoti nespėjau, tačiau išties gerokai daugiau nei dvi dešimtys). 02

Smalsumas nugalėjo – čiupau fotoaparatą ir įsitaisiau netoliese. Juk ir pati esu mama, įdomu ką tas gausus mamų būrys ruošiasi veikti. Netrukus paaiškėjo: čia vyksta nepakartojamai smagi veikla mamoms ir vaikams – Yamaha mokyklos užsiėmimai! Du kartus per savaitę! Antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 11 valandos laukiamos mamytės su 1–3 metų atžalomis, o nuo 12 valandos – su 3–6 metų vaikais.

Kadangi su dukrele dar nespėjome aplankyti nė vienos pamokėlės, nors tai jau senokai įtraukta į mūsų aktyvios vasaros planus, įdėmiai stebėjau susirinkusiųjų veiklą. Kaip čia smagu! Mamos kartu su vaikais dainuoja, žaidžia, groja barškučiais. 05

Ne paslaptis, kad tokio tipo muzikinės pamokėlės yra ir labai naudingos – šokis su vaiku, paprastas lingavimas į šonus ir ritminiai žaidimai turi didžiulį poveikį vaiko koordinacijos vystymuisi.06

Nors bėgant metams beprotišku ritmu gyvenančių žmonių muzikinis skonis keičiasi,  viena tikrai aišku: muzikos poreikis žmogui amžinas. Tad nesvarbu, prieš šimtą metų ar dabar muzikos reikia ir dideliam, ir mažam. Specialistai sako, kad garsų įvairovė ne tik vysto vaiko muzikinius gebėjimus, klausą, bet ir skatina imti kalbėti, vysto koordinaciją, emocinę raišką.09

O juk smagiausia tai, kad vaikams čia be galo įdomu. Taip, čia gali lakstyti, bėgioti, žaisti, o jei reikia pertraukėlės, gali ir iki fontano nupėdinti. O ir saulė čia, Saulės terasoje, taip maloniai šildo! O jei mamytė po pamokėlės dar ir ledais pavaišins… Mamytės, vaikučiai įvertins mūsų pastangas – suteikime savo mažyliams viską, kas geriausia!

Su mažyliais susitinkame ant Saulės miesto stogo!

Iki greito – Aušra

P.S. O ketvirtadienį, birželio 12 d., 17 val. į Saulės terasą atkeliaus Raganiukės teatras su spektakliu Raganiukės stebuklai. Bus smagu!

 

Aušra

Aušra

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: