Makiažas vasarai!

Manau, visi sutiksite, kad ką tik nuvilnijęs šventinis ilgasis savaitgalis buvo tikrai VASARIŠKAS. Išsiilgusius šilumos kūnus galų gale galėjome palepinti ne tik šilto, bet ir karšto oro voniomissmiley. Jeigu šiuo malonumu mėgavotės saikingai ir tinkamai pasiruošę, tai ir vitamino D kaip reikiant prisigaminote, ir gražiai tolygiai įdegėte. Pasipuošę pačiais šviesiausiais ir ploniausiais savo drabužiais, tikiu, dabar atrodote žavingaismiley.

1

2

Taigi, įsibėgėjus vasarai, iš spintų pradėjome traukti pačius ploniausius ir vasariškiausius rūbus bei batelius. O kaipgi makiažas?

3

4

5

Šiomis karštomis dienomis įprastą makiažą turbūt pakeitėte vasariškusmiley. Ir tai ne tik švelnesnės spalvos, bet ir makiažo priemonių lengvumas. Juk vasarai reikia visai kitokių priemonių nei vėsesniu metų laikusmiley.

6

7

Pagrindinė veido odos priežiūros priemonė vasarai – lengvas drėkinamasis kremas. Jis neleis odai išsausėti per karščius. Jį naudoti reikia kelis kartus per dieną: ryte, prieš darantis makiažą (tai pats geriausias pagrindas jam), vakare – jį nuvalius. O tobulam kasdieniniam vasaros makiažui be kremo prireiks visai nedaug: lengvos tekstūros kreminės pudros, kurią reikia pritaikyti prie savo odos spalvos, birios kompaktinės pudros, blakstienų tušo. Šie komponentai (bent man) –  patys svarbiausi. Dar panaudoju akių pieštuką, šešėlius, lengvą blizgį ar lūpdažius, šiek tiek skaistalų,  bet ne visada. Juk geriausias makiažas vasarai – jokio makiažosmiley.

8

9

Be visų pamėgto nude makiažo vasarą galima rinktis ir kiek ryškesnius variantus, pavyzdžiui, pagyvinti makiažą gaiviomis spalvomis: žydra, rožine ar oranžine. Svarbiausia –  nepersistengti. Dieną be išimčių galioja taisyklė mažiau yra daugiau. Ryškinate lūpas lūpdažiu ar blizgiu? Tuomet akims pakaks šiek tiek blakstienų tušo. Renkatės ryškų šešėlių žaismą? Tada lūpas tiesiog patepkite balzamu (kad neišsausėtų) arba pasirinkite kūno spalvos lūpdažį. Jūsų veide neturi „konkuruoti“ ryškūs akcentai, pasirinkite vieną!

10

11

12

Jeigu keliaujate į paplūdimį degintis, makiažo naudoti nereikėtų (arba tik šiek tiek blakstienų tušo ir apsauginio balzamo lūpoms). Dauguma kreminių pudrų turi SPF filtrus, kurie stiprumu gali skirtis nuo kremų, kuriuos naudosite apsaugai nuo saulės. Juk nevienodas įdegis tikrai nėra tai, ko norėtumėtesmiley. Jei einate pasivaikščioti ir saugote akis po saulės akiniais, reikėtų rinktis pudrą su kuo stipresniu filtru, nes kitaip galite nudegti veidą, o aplink akis liks balti ratilai…Neviliojanti perspektyva, ar nesmiley?

13

14

Taigi, išeidamos iš namų karštą vasaros dieną, pradėkite kurti savo įvaizdį nuo lengvo vasariško makiažo. Jei naudosite minimalų kiekį priemonių, užtruksite vos keletą minučių, o rezultatas bus kerinčiai natūralus!

15

16

17

18

Būkite gražios!

Kristina

P.S. Visas priemones makiažui pagal savo poreikius ir galimybes be vargo išsirinksite Saulės miesto parduotuvėse Drogas, Eurokos, Sarma, The Body Shop, Vitrina Pro. Jose didelėmis nuolaidomis vilioja vasaros išpardavimai, štai, pavyzdžiui, Eurokos‘e su kortele lūpų dažus ar blizgį nusipirksite net su 30 % nuolaida! O kur dar kiti viliojantys pasiūlymai?! Verta apsilankytismiley!

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: