Makiažas 2020-aisiais. Kokios tendencijos?

Atėjo tas metas, kai visi grožio užkulisiai šnibždasi apie 2020-tųjų mados ir stiliaus tendencijas. Praėjusieji metai parodė, kokie galime būti drąsūs – nuo vešliausių antakių iki ryškiausių spalvų. Kitaip tariant, no rules era, įkvėpta Z kartos, tęsiasi! Taigi, kokios pagrindinės šių metų tendencijos?
 
cover

1.     “No make up” įvaizdis.
Jei nemėgsti ryškaus ir sunkaus makiažo – tau pasisekė! Švari ir skaisti oda yra viskas ko prireiks, kad būtum stilinga. Tavo nuostabiems veido bruožams paryškinti pakaks toninio kremo, blakstienų tušo ir lūpų balzamo.
 
  1
BB kremas – “Bourjois paris anti-fatigue” (Drogas)
Blakstienų tušas – “Essence Lash princess” (Eurokos)
 
2.     Įvairių spalvų ir formų akių vokų kontūrai.
Toks makiažas visiškai išlaisvins tavo fantaziją, nes čia nėra jokių taisyklių. Spalvų paletė vyrauja nuo baltos iki pačios ryškiausios geltonos. Pravedimas gali būti akies voko apačioje, viršuje ar kampučiuose.
 
  2
Skystas akių vokų kontūras – “Rimmel Wonder Swipe” (Drogas)
 
3.     Blizgesys.
Drėgnos odos efektas, permatomu blizgiu padengtos lūpos, bespalvis blakstienų tušas ir skaistalai padės atrodyti gaiviai ir stilingai. Jei nori labiau ekstravagantiško įvaizdžio, visų formų blizgučiai ar net “Swarovski” ant veido atrodys puikiai!

3
Kreminiai akių vokų šešėliai – “Revlon Colorstay” (Drogas)
 
4.     Spalvos.
Gaivios, ypatingai violetinių arba raudonų atspalvių lūpos pavers tave tikra kokete. Taip pat ir ryškūs akių vokų šešėliai. Jei nevengi drąsaus makiažo – šiemet pats geriausias laikas laužyti akys arba lūpos taisyklę. Dviejų spalvų derinimas – viena iš ryškiausių tendencijų!
 
4
Akių vokų šešėlių paletė – “NYX Ultimate” (Drogas)
 
5.     Skruostams – rožinė.
Jei tu nepratusi ryškinti savo skruostų rožiniais skaistalais – šie metai bus tarsi nuotykis! Labai dažnai mes vengiame rožinių skaistalų savo kasdieniame makiaže, tačiau tai puiki priemonė padaryti makiažą intensyvesnį, kai po darbo skubi į vakarėlį. Belieka išsirinkti tau tinkantį atspalvį. Renkantis skaistalų atspalvį, atkreipk dėmesį į savo skruostus, koks jų atspalvis kai parausti natūraliai.
 
5
Skaistalai – “GOSH I’m blushing” (Eurokos)
 
Žinoma, nėra geresnio makiažo už sveiką odą, tad prie visų dekoratyvinės kosmetikos priemonių nepamirškime prausiklio ir drėkinančio kremo. Mano palinkėjimas šiems metams – eksperimentuokime, žaiskime ir nebijokime išsiskirti!

Greta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: