Madingieji golfai

cover

Žvarbūs orai priverčia atidžiau pažvelgti į jaukiąją garderobo pusę – norėdamos šilumos pliūpsnio griebiamės megztinių, šiltų šalikų ir, žinoma, golfų! Madingieji golfai suteiks taip išsiilgto jaukumo, o išmaniai sluoksniuodamos juos su lengvo audinio suknelėmis ar palaidinėmis atrasite netikėtus ir stilingus įvaizdžius.

8

Šių dienų mada golfus pavertė neįtikėtinai universaliais drabužiais. Golfai gali būti subtilus fonas jei sluoksniuosite juos kartu su švarkais, palaidinėmis, bliuzonais ar suknelėmis, o ryškesnės spalvos ar įdomesnio mezgimo golfai puikiai atliks ir pagrindinį įvaizdžio vaidmenį – derinkite juos su madingomis aukšto juosmens kelnėmis ar džinsais.

9

Man labai priimtina idėja lengvas sukneles ar palaidines pritaikyti šaltajam sezonui būtent golfų pagalba. Šis įvaizdis labai dažnai pastebimas ir mados sostinėse.

10

Netikėtas lengvos suknelės gėlių žaismas, šmėžuojantis rudens fone išties atkreipia dėmesį, nes juk buvo įprasta manyti, kad gėlėta suknelė yra išskirtinai šiltojo sezono atributas.

1

Golfas, suknelė, batai iš „New Yorker“, rankinė „Fame“

Įkvėpkite šaltojo sezono dvasią raštuotoms lengvoms suknelėms su ilgaauliais batais, vilnos skrybėlėmis ir, žinoma, golfais!

2

Golfas, batai, rankinė iš „New Yorker“, suknelė „Midi Dilema“

Lengvas suknelės audinys atrodo nuostabiai su kailiu, oda, vilnos mezginiais, tad nebereikia ieškoti daugiau pasiteisinimų, tiesiog pabandykite tamsesnio audinio sukneles pritaikyti ir rudeniui.

7

Suknelė „Midi Dilema“, batai „New Yorker“, rankinė „Fame“

Velvetas – vienas geidžiamiausių audinių šį sezoną, tad jei sekate mados tendencijas atkreipkite dėmesį į šias madingo prislopinto oranžinio atspalvio kelnes. Dar vienas madingas radinys, kuriam pajutau meilę iš pirmo žvilgsnio – ši teddybear tipo striukė, kuri puikiai sutars su jaukiaisiais golfais. Papildę įvaizdį rudens topu laikomais šviesiais aulinukais bei spalvotos gyvatės odos rankine galėsite neabejoti, kad šis įvaizdis skleidžia aiškią mados žinutę.

4

Golfas, striukė, kepurė, batai iš „New Yorker“, kelnės „Midi Dilema“

Neabejotinai sušildys ir šis pilkų tonų įvaizdis. Jei nuolat tenka šalti biure, palaidines atviresniu kaklu išmainykite į golfus ir sluoksniuokite juos su švarkais ar liemenėmis.

5

Golfas „Fame“, kelnės, liemenė iš „Midi Dilema“, rankinė, batai iš „New Yorker“

Rankinė, dekoruota kniedėmis, uždės baigiamuosius štrichus šiam pilkai juodam achromatiniam įvaizdžiui.

6

Oversized tipo paltai su išraiškingais atvartais vis dar nenulipo nuo mados „olimpo“. Kartais sunku pritaikyti ir gražiai užrišti šaliką nepaslepiant viso palto grožio – nuostabios apykaklės. Tad ir vėl pasitelkite golfus!

3

Paltas, sijonas iš „Fame“, batai, rankinė, golfas iš „New Yorker“, skarelė „Lindex“, kepurė „Sunrise“

Apėjusi ne vieną „Saulės miesto“ parduotuvę pastebėjau, kad golfų pasirinkimas išties didelis – priimtiniausią spalvą ir modelį atras kiekviena. O tada jau duokite valią savo fantazijai ir eksperimentuokite!

Jūsų Stiliaus Draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: