Madingiausios šio sezono spalvos

   BeFunky Cllollage

   Kaip ir kievieną sezoną, taip ir šį mados pasaulyje įsivyravo tam tikros spalvų tendencijos. Jas sužinoti mums geriausiai padeda žymiausi madų žurnalai su nuotraukomis iš žinomiausių dizainerių kolekcijų. Nors aklai kiekvieno sezono tendencijomis sekti nepatarčiau, šiandien noriu jums pristatyti madingiausią dabartinę spalvų gamą, kad žinotumėte kokių spalvų reikėtų įnešti į savo garderobą norint atrodyti itin stilingai.

 

BeFunky jjCollage

   Raudona spalva. Jei mėgstate vaikštinėti po parduotuves, tikriausiai jau seniai pastebėjote, jog šį sezoną raudona vyrauja visur. Žymiausios fashion’istos dėvi raudonus batus, kelnes, skrybeles, paltus ar net išdrįsta pasirodyti nuo galvos iki kojų apsirengusios raudonai! Ši spalva tikrai karaliauja ant podiumų ir gatvėse, be to ji tinka beveik kiekvienai. Todėl nė nedvejokite ir šį sezoną įsigykite nors ir mažą raudonos spalvos akcentą, kurie puikiai pagyvins jūsų kasdienius derinius.

Processed with VSCO with a9 preset

Šį megztinį galite įsigyte parduotuvėje „Reserved“ įsikūrusioje prekybos centro „Saulės Miestas“ antrajame aukšte

Processed with VSCO with a9 preset

Šį megztinį galite įsigyte parduotuvėje „Reserved“ įsikūrusioje prekybos centro „Saulės Miestas“ antrajame aukšte

 

BeFunky Collkkkage

   Visi žalios atspalviai. Viena populiariausių praėjusios vasaros spalvų iš top’ų trauktis dar tikrai nesiruošia. Būtent šį sezoną madingi visi žalios atsapalviai nuo chaki iki smaragdinės! Puiku yra tai, jog tamsesni žalios atspalviai yra puikiai pritaikomi mūsų kasdienėje aprangoje ir atrodo be galo stilingai.

Processed with VSCO with a9 preset

Šį švarką galite įsigyte parduotuvėje „New Yorker“ įsikūrusioje prekybos centro „Saulės Miestas“ antrajame aukšte

 

BeFunky Ckkollage

   Bordo – tamsaus raudonojo vyno spalva visada atspindėjo šaltąjį metų laiką… Šios spalvos suknelė puikiai tinka tiek einant į romantišką vakarienę su mylimuoju, tiek sveikinant savo artimiausius žmones šv. Kalėdų proga. Tereikia  pasirinkti tinkamo modelio suknelę, kurią galėtumėte dėvėti kelis kartus – tiesiog pasirinktite skirtingus aksesuarus ir kaskart atrodysite naujai.

Processed with VSCO with a9 preset

Šį sijoną galite įsigyte parduotuvėje „Reserved“ įsikūrusioje prekybos centro „Saulės Miestas“ antrajame aukšte

 

   Spalvingų stiliaus eksperimentų!

Kamilė

Kamilė Dambrauskaitė

Kamilė Dambrauskaitė

KAMILĖ: Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: Domėjimasis mada, kelionės, sportas ir knygos Laisvalaikis: asmeninio tinklaraščio rašymas, sportas, buvimas su draugais, knygų skaitymas Mėgstamiausi restoranai: jei Šiauliuose, tai Don Vino ir Sakura Skaniausias patiekalas: Hmmm... tikriausiai kažkuo ypatingos ar gurmaniškos salotos Mėgstamiausios parduotuvės: Zara, Mango, asos.com, nedideli senamiesčių butikai pilni lietuviškos kūrybos Mėgstamiausias drabužis: patogios odinės kelnės! Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: skanus maistas, išsvajotas pirkinys arba įdomi knyga Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: prabangūs ir kokybiški batai arba rankinė Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: stiprios ir įdomios asmenybės, mados tinklaraščiai, Instagram bei Pinterest platformos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: