Madingiausi sezono spalvų deriniai

Ar žinote, kad žmogaus akis gali matyti apie milijoną skirtingų spalvų ir atspalvių? Tad kodėl kartais apsiribojame saugiais pilkšvai juodų tonų drabužių deriniais, užuot džiuginę save ir aplinkinius sodriomis bei veidą pagyvinančiomis spalvomis? Neseniai rašiau apie šio sezono madingas spalvas ir pagalvojau, kad reiktų papasakoti ir kaip tas spalvas derinti tarpusavyje, juolab, kad ir pati gamta, pametusi paskutinius ryškiaspalvius lapus, tapo pilka ir niūroka. Šis rudens peizažas – puikus fonas ryškiems, sodrių spalvų deriniams. Taigi, kokias spalvas poruosime šį sezoną?

Žalios atspalviai puikiai nuteikiantys ir raminantys. Nesvarbu, ar pasirinksite samanų, alyvuogių ar melsvai žalią atspalvį – pabandykite į šią ramybę įnešti gyvumo ugninės raudonos blykstelėjimu.

2

Margaspalviai rudens lapai – puikus įkvėpimas renkantis garstyčių, rūdžių, raudonojo vyno, rausvų skaistalų ar prislopintos oranžinės tonų derinius, kurie puikiai atrodys tiek su pamėgtais pilkšvais drabužiais, tiek ir miesto asfalto bei nuogų medžių fone.

3

Jaukūs rūdžių, kupranugario vilnos, balintos kavos ar burokėlių atspalviai sušildys visų pirma iš vidaus, o jei pirmenybę teiksite drabužiams iš vilnos, zomšos, medvilnės ar šilko – jokios rudens vėtros neišgąsdins!

1

Garstyčių atspalvis – tikra atgaiva akims niūrią rudens dieną. Tik šioje spalvų paletėje jos tonas kiek šaltesnis, nes yra derinamas su šaltais mėlynos ir pilkos atspalviais.

4

Šaunus atradimas smaragdo žalios gerbėjoms – šios spalvos deriniai su rausvos pudros, burgundiško vyno ir pilkais atspalviais.

6

Jei vis tik esate elegantiškų, neutralių spalvų šalininkė ir ryškios spalvos Jums ne pakeliui, tuomet išmėginkite šią nuostabią paletę, kuri neapsiriboja vien pilkšvais tonais – tamsiai mėlynos, rožinio kvarco ir smėlio atspalviai yra prijaukinami ne prasčiau nei, rodos, visur deranti juoda, kuri šiuo atveju būtų per tamsi.

7

Alyvuogių žalios ir dangaus melsvos tandemas, papildytas rašalo mėlynos potėpiais – tai dar viena alternatyva nemėgstančioms rėkiančių spalvų.

8

Pastelinė dangaus melsva – kiek netikėta spalva rudens sezonui, bet jeigu ją papildysite ryklio odos pilkos, balintos kakavos ar garstyčių atspalviais, išgausite nuostabų rudens ansamblį.

9

Šalti alyviniai tonai, suderinti su rugiagėlių mėlynos, pastelinės dangaus  melsvos ir balintos kavos atspalviais ypač tinkami šaltojo spalvinio tipo moterims, kurių išskirtiniai bruožai pilkšvo atspalvio šviesūs, juodi ar tamsiai rudi plaukai, pilkšvų, melsvų atspalvių akys ir porcelianinė oda.

5

Ruda spalva suteikia stabilumo ir saugumo jausmą. Raudona spalva simbolizuoja vaisingumą, gyvybingumą. Rožinė spalva slopina pyktį ir nerimą. Žalia spalva simbolizuoja gamtą, jaunystę, saugumą ir viltį. O kokią žinutę šiandien perduosite Jūs? Linkiu atrasti spalvas! Kviečiu pasisemti puikių idėjų iš naujosios rudens sezono ekspozicijos Saulės miesto pirmajame aukšte.

nail-art

Taip pat pažadu nepalikti Jūsų spalvų rebusų spręsti vienoms ir jau kitame savo įraše pasidalinsiu rudens nuotaika persmelktais, spalvingais deriniais iš Saulės Miesto parduotuvių!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: