MADINGIAUSI ŠALTOJO SEZONO AKSESUARAI

Aksesuarai ir mažos stiliaus detalės neretai pagyvina ir suteikia naujos gyvybės net ir pačiam nuobodžiausiam drabužių deriniui, tad jiems vertėtų skirti ne ką mažiau dėmesio nei savo aprangai. Šį sezoną aksesuarai bus dideli, ryškūs ir pastebimi jau iš tolo, tad kokias stiliaus detales vertėtų įtraukti į savo pirkinių sąrašą?

GRUBŪS AULINIAI BATAI

Dideli ir grubūs auliniai batai šį sezoną grįžo su trenksmu ir užima kone svarbiausias pozicijas populiariausiųjų tendencijų sąraše. Svarbi taisyklė – kuo didesnis ir grubesnis kulnas, tuo geriau. Derinkite juos prie džinsų ar odinių kelnių, o norėdamos sukurti kontrastą – prie romantiškų suknelių.

aulinukai

sm aulinukaiJuodi auliniai FamClub, balti Deichmann

DIDELĖS RANKINĖS

Gera žinia toms, kurios nemėgsta mažų rankinių! Didelės rankinės šį sezoną ypač dominuoja, tad tai ne tik stilingas, bet ir talpus svarbiausias moteriškos lyties aksesuaras. Rinkitės stilingos kvadratinės formos ir madingiausios sezono pistacijų spalvos rankinę, kurią drąsiai derinkite prie panašaus atspalvio monochrominių spalvų.

pistaciju spalvaDanielle Donatti

ILGOS ODINĖS PIRŠTINĖS

Teik daug grubių aksesuarų, tačiau leiskime pasireikšti ir elegancijai. Siūlau dėvėti ilgas odines pirštines, kurių populiariausios spalvos bus raudona, ruda, mėlyna ir, žinoma, klasikinė juoda – saugiausias pasirinkimas nenorinčioms išsiskirti.

pirštinėsMonton

SPALVOTOS PĖDKELNĖS

Norisi žaismingo ir ryškaus įvaizdžio? Rinkitės spalvotas pėdkelnes! Derinkite jas prie monochrominių spalvų drabužių arba savo įvaizdžiui įtraukite kelias skirtingas spalvas, jei nenorite, kad visas dėmesys kryptų būtent į kojas. Spalvotų pėdkelnių rasite kiekvienoje SAULĖS MIESTO pėdkelnių parduotuvėje.

pėdkelnės

 

PLAUKŲ AKSESUARAI

Skarelės, lankeliai ir įvairūs kiti plaukų aksesuarai privalo atsidurti jūsų sąraše. Jie ne tik pagyvina įvaizdį, bet ir atrodo itin žaismingai ir išsiskiriančiai.

plaukų aksesuaraiLindex

AUSKARAI

O kokie auskarai bus madingi šį sezoną? Atkreipkite dėmesį į ilgus, blizgančius ir masyvius auskarus. Ypatingai šį sezoną dominuos perlai ir plunksnos, kuriais galite drąsiai puoštis ir vakaro metu.auskarai

 

Stilingų pasirinkimų,

Greta

Greta Kukštaitė

Greta Kukštaitė

Esu Šiaulietė, tačiau gyvenu Vilniuje. Mano hobis ir didžiausia terapija yra kūryba, rašymas, knygų skaitymas ir naujų kūrybinių idėjų paieškos. Mano laisvalaikiai dažnai būna susiję su mano veikla – mėgstu vartyti mados žurnalus, nemažai laiko praleisti Pinterest, vaikščioti po parduotuves. Mada yra tai, kuo aš gyvenu ir kvėpuoju, todėl ir laisvalaikio be jos neįsivaizduoju kadangi tai man yra gyvenimo būdas. Tačiau taip pat mėgstu aktyvų laisvalaikį. Vasaros neįsivaizduoju be dviračių ir riedučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: