Madingi pasirinkimai pavasariui

cover

Kai šaltasis sezonas nugula užmaršty, pasiteisinimų slėpti sijonus ir sukneles spintoje nebelieka. Ir nors dabar mada tokia liberali, kad net lengvus sijonus galima drąsiai poruoti su jaukiais ilgaauliais, prisipažinkime, kad ne visos ryžtamės drąsesniems eksperimentams ir dažnai pasiliekame prie saugesnių variantų, laukdamos kada oras bus palankus numylėtas kelnes iškeisti į spintoje kabančius sijonus.

33

Midi ilgio plisuoti sijonai niekaip nepasitraukia nuo mados podiumų. Kaskart keisdami savo pavidalą jie iš naujo atranda kelią į mados mylėtojų širdis. Šį sezoną jie grįžta stebindami asimetriniais kirpimais, ryškiais spalvų blokais ar netikėtais raštais.

44

Kuomet sijonas groja pirmu smuiku, visos kitos įvaizdžio detalės išlieka pakankamai neutralios. Šis dryžių raštais margintas sijonas iš Lindex puikiai derės su neutralių tonų lengvais megztukais ar marškinėliais. Norėdamos elegantiško įvaizdžio, mano pasirinktus dad sneakers keiskite vidutinio aukščio smailianosiais ir į madą grįžusiais platforminiais lygiapadžiais batais.

14

Derinys iš Lindex, kuprinė Galanta, batai Deichmann

Itin blizgios odos (latekso) sijonai gali tapti puikiu kasdienio garderobo palydovu, jei tik pasirinksite nuosaikesnes kitas įvaizdžio detales. Leiskite blizgiam sijonai būti dėmesio centre derinamos jį su džinsiniais rūbais, neįmantriais nertiniais ar klasikiniais švarkais.

21

Latekso sijoną šįkart suporavau su oversized modelio, plėšytu denimo švarku ir platforminiais lygiapadžiais, kurie yra puiki atsvara mini sijono variantams.

15

Palaidinė Fame, sijonas, švarkas Jeans Fifty Five, rankinė, batai Deichmann, lankelis Lindex

Kuomet orai dar nelepina malonia šiluma, aš mėgstu eksperimentuoti ir poruoti džinsus su lengvomis suknelėmis. Tokiu būdu sukneles ar tunikas su gilesniais skeltukais šonuose puikiai pritaikysite kasdieniame garderobe.

22

Pavasaris grįžta su gėlėtais ir, be abejo, dryžuotais drabužiais. Dryžuoti rūbai visada skleidžia savotišką atsipalaidavimo dvasią, tad nenuostabu, kad šis raštas madingas išlieka kiekvieną sezoną. Išsiilgusi dryžių pulsuojamos gaivos sumiksavau kelis dryžuotus raštus tarpusavyje ir suderinau suknelę su to paties rašto skarele, kuria šį sezoną taip madinga puošti kaklą. Ieškodamos madingų klasikinių aukštakulnių atkreipkite dėmesį į sling back modelius su atviru kulnu.

13

Džinsai, suknelė / tunika Fame, rankinė New Yorker, skarelė Lindex, batai Deichmann

Tendencijoms kintant ir nuolat laisvėjant požiūriui į madą svarbu nestovėti vietoje ir išmėginti kažką naujo. Kartais nusibodusį megztuką naujam gyvenimui prikelti gali naujas palydovas – sijonas! Tačiau neverta beatodairiškai šluoti parduotuvių lentynų, užteks atsirinkti vos keletą madingų perliukų, kuriais atnaujinsite savo garderobą. Gražių eksperimentų!

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: