LIUX diena Saulės mieste. Ar pagavai savo laimikį?

Taip ilgai laukėme ir taip greitai praėjo… Išsiilgtasis LIUX‘as, kuris pažėrė gerų emocijų ne tik Saulės miesto klientams, bet ir darbuotojams. Taip ir matau prieš akis pardavėjos šypseną, kuri, vos man priėjus prie kasos su dovanų čekiu, paklausė: “Ar žinote, kad šiandien pas mus 20% nuolaidos viskam?”  Na kur gi aš nežinosiu! smiley

1

Savo kailiu patyriau, jog Saulės mieste tądien siautė ne tik blogerės. Per ilgą miegojimą tikrai nebuvau pirma, taigi kai kurios nužiūrėtos prekės buvo išpirktos, o tiksliau – neliko tinkamų dydžių. Rasai taip „pasisekė“ su batais, o man – su vienais nužiūrėtais džinsais. Ech, gerai kad turėjau atsarginį variantą smiley. Eilinį kartą pasimokėme, jog per nuolaidadienius į Saulės miestą reikia skubėti iš pat ryto. Nors, kaip tyčia, dauguma galvoja taip pat. Taigi, net ryte, nors ir ne 9 val., prie Saulės miesto jau driekėsi eilės automobilių. Ką jau bekalbėti apie eiles prie parduotuvių matavimosi kabinų ir kasų smiley. Smagu, kai žmonės pasinaudoja proga sutaupyti pinigėlius. 

2

Neabejoju, kad tikrai matėte, jog parduotuvėse gausybė akcijų buvo ir prieš tai. Sakysite: "Anokios čia nuolaidos per LIUX dieną!?" Būtent tam ir reikalingas LIUX‘as – jog jų būtų dar daugiau. Nes visada būna taip norimų prekių iš naujos kolekcijos, kurioms jokios nuolaidos netaikomos.

Štai prieš LIUX dieną dairiausi džinsų. Nusižiūrėtieji visose parduotuvėse kainavo po 40 Eur ir neradau nė vienų man tikusių, kuriems būtų pritaikyta nors menkutė nuolaida. O štai per LIUX‘ą NewYorker parduotuvėje už juos sumokėjau vos 32 Eur wink. Kaip gi galima nesidžiaugti?! Į kompaniją jiems ten pat radau ir tinkančius marškinėlius, kurių taip pat ieškojau. Su užrašu. Tiesa, to modelio anksčiau net nebuvau pastebėjusi smiley. Ir kainavo jie nebe 10, o 8 Eur. Aaa, taip! Dar visai netikėtai aptikau ir lengvą palaidinę-švarkelį vasarai. Beveik tokį, apie kokį svajojau! Ir vėl gi, nuo 15 Eur sutaupiau 3 eurus yes. Suma sumarum – vietoj 65 Eur, kuriuos turėjau palikti NewYorker kasoje, išleidau tik 52. Nemažai, bet gerokai mažiau, nei būčiau mokėjusi praeitą ar ateinantį savaitgalį.

4

Na, o House parduotuvėje pagaliau išsirinkau skrybėlę. Matavausi ją nuo pat gegužės, bet per LIUX‘ą pagaliau nusipirkau! Už 6 Eur vietoj 8 yes. O ką, du eurai irgi pinigai! O Misteriui ten išrinkau nerealiai cool marškinėlius, kažkada ir jūs juos išvysite :) Nė pati negaliu patikėti, kad jie kainavo vos 5 Eurai ir dar pavyko rasti tinkamą dydį. Mums pasisekė!

5

Išvada po LIUX‘o: abi blogerės laimingos, Misteris ir Misteris X – taip pat smiley. O ir piniginės palengvėjo žymiai mažiau, nei buvo galima tikėtis. Ta proga, kol dar oras buvo geras ir galėjome džiaugtis saule, pasipuošę naujais drabužiais, iškeliavome į gamtą. Taigi, mūsų kompanija šią dieną užskaito, o kaip jūs?

Laiminga Kristina cool.

Cover

P.S. Kaip matote, Rasa išbandė VitrinaPro SUPERLIUX valandos pasiūlymą – plaukų dažymą šešėliais. Sutikite, tokį dalyką smagu išmėginti, prieš susigundant šitokią priemonę įsigyti. O rezultatas atrodo tikrai šauniai, ar ne?

6

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: