Kvepalų tendencijos

1

Kiekvienu metų laiku gamta pasipuošia ne tik skirtingomis spalvomis, bet ir skirtingais aromatais. Pavasaris kvepia pražystančia gamta, vasara kvepia medienos prisodrintu jūros aromatu, ruduo – nugarintu gaivos dvelksmu, o žiema puošiasi mandarinų aromatais. Dabar puikus metas atrasti naujus kvapus, kurie privers šypsotis ir sustiprins viliojantį žavesį.
Jei ilgitės nerūpestingos vasaros, jums tiks tokie kvepalai, kuriuose dominuoja uogos, vaisiai ar gėlės – tarsi vasara, jos šiluma ir romantika būtų uždaryta į dailius kvepalų buteliukus. Tai tarsi dar neišblėsę prisiminimai apie romantiškus pasivaikščiojimus prie jūros, patirtus nuotykius bei prisiminimai apie nepakartojamus gėlių aromatus.

1

Atgaivinti šiems pojūčiams pasirinkau porą kvapų, vienas iš jų – Gucci „Bloom“ kvepalai, kuriais pasikvėpinus galima nusikelti į gražiausią sodą, pilną puikiausių gėlių.

2

Antrieji kvepalai būtų naujieji ESCADA „Celebrate N.O.W“ Jų aromatas – tai natūralių kvapų kompozicija, kurios pagrindą sudaro šiltas cinamono ir tongapupių kvapas.

3

Taip pat nieko nėra nuostabiau ir seksualiau už savimi pasitikinčią moterį, kuri kvepia nuostabaus aromato klasikiniais kvepalais.

4

Tam puikiausiai tinka LALIQUE „Reve D‘Infini“ kvepalai. Juose surinkti rafinuoti subtilūs ingredientai iš gamtos: gėlės, medis ir muskusas.

5

Kiti tokio tipo kvepalai būtų Lancome „Tresor La Nuit“. Čia susipina rožių ir orchidėjų kvapai, persmelkti prisirpusių aviečių ir šokoladinių saldainių aromatais.

6

Norinčioms stipresnių, išraiškingų kvapų rekomenduoju išskirtinius kvapus, esančius juodose buteliukuose, simbolizuojančius seksualias paslaptis, romantiką ir aistrą.

IMG_2239

Tam puikiai tiks Carolina Herrera „Good girl“ kvepalai, nes jie itin provokuojantys. Čia susipina jazminų, kakavos ir migdolų kvapai, kurie pagyvina aromatą ir daro jį paslaptingu.

8

Dar vieni kvepalai, kuriuos siūlyčiau įdomesnių kvapų mėgėjoms – Giorgio Armani „Si Intense“. Šie kvepalai – moteriškumo simbolis, absoliučiai gundantis ir nepaprastai paslaptingas. Šiuose kvepaluose vyrauja jausmingas juodųjų serbentų eliksyras, derinamas su juodųjų serbentų esencija ir grynąja vanile.

9

Manau, kad kiekviena mergina ir moteris iš šių šešių kvapų ras jai artimiausią. Todėl rudens sezoną būkime ne tik ypatingai gražios, bet ir kvepėkime tokiais kvapais, kurie leidžia prisiminti beprotišką vasarą ir kurie moteriai suteikia paslaptingumo bei pasitikėjimo savimi.
Visus kvepalus galite įsigyti PC „Saulės miestas“, Douglas parduotuvėje.

Su meile,
Brigita

Brigita Vilijošiūtė

Brigita Vilijošiūtė

Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: domiuosi kosmetika, mada, taip pat mėgstu knygas Laisvalaikis: rašau savo tinklaraštį, skaitau knygas, mėgstu aplankyti įvairias Lietuvoje esančias vietas bei eksperimentuoti su kosmetika Mėgstamiausi restoranai: Lėja, London Grill, Soya, Talutti Skaniausias patiekalas: sushi Mėgstamiausios parduotuvės: Reserved, Stradivarius, Bershka, Lindex Mėgstamiausias drabužis: oversized megztukai Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: katinams ir.... rausvos spalvos drabužiams Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: profesionalus veidrodinis fotoaparatas Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: žmonės, kurie darydami tai, kas jiems patinka pasiekia aukštumų pvz: Lauren Curtis, Angelica Blick; taip pat labai daug įkvėpimo randu Pinterest, Instagram arba Tumblr puslapiuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: