Kūno priežiūra vasaros metu

koveris

Šiltasis metų sezonas turi daug privalumų – ilgesnės dienos, grynas oras, maudynės ežeruose, galų gale – atostogos. Vis dėlto, kūno odai vasara dažnai tampa tikru išbandymu – nuolatos veikiama tiesioginiais saulės spinduliais, ji daugiau prakaituoja ir negauna pakankamai drėgmės. Todėl norėčiau pasidalinti 5 kūno priežiūros žingsniais su „Rituals“ produktais, kurie padės sudrėkinti ir pamaitinti odą net vasaros metu.

Kūno šveitiklis

Tai pirmasis teisingos kūno priežiūros žingsnis. Šis „The Rituals Of Sakura“ šveitiklis yra praturtintas organiniu cukrumi ir sakuros aliejumi. Būtent šis mišinys specialiai sukurtas atgaivinti, pamaitinti bei suminkštinti pavargusią ir labai išsausėjusią odą.

IMG_4020

Dušo aliejus

„The Rituals Of Sakura“ dušo aliejus atlieka tą pačią funkciją kaip ir dušo žėlė. Šis aliejus yra sudarytas iš saldžios japoniškos vyšnios ir ryžių pieno aromatų derinio. Ryžių pienas suteikia odai minkštumo, elastingumo ir sveiko švytėjimo, o vyšnių žiedai sukuria nepriekaištingą aromatą.

IMG_4012

Kūno kremas

Šis kūno kremas taip pat yra su saldžių vyšnių ir ryžių pieno aromatu. Šis itin maitinantis kremas akimirksniu atstato odos drėgmės pusiausvyrą. Kremas praturtintas vitaminu E, kuris stangrina odą ir aprūpina ją ilgalaikiu švelnumo pojūčiu.

IMG_4028

Kūno dulksna

Tai paskutinis odos priežiūros žingsnis, tačiau jis yra ne mažiau svarbus, kaip ir visi kiti. Ši „The Rituals Of Sakura“ kūno dulksna yra švelnaus sakurų aromato. Ši dulksna kūną padengs rasos lašeliais, kurie jūsų odai duos gaivumo bei lengvai sudrėkins. Taip pat šią dulksną galima naudoti ir tekstilei.

IMG_4015

Vonios putos

Tai nėra būtinybė, bet visos žinome, kad tai tikras malonumas! Jei turite progą, būtinai skirkite laiko sau, atsipalaiduokite ir pasimėgaukite ilga vonia. Visapusiškam džiaugsmui jums reikės ir dušo putų. „The Rituals Of Sakura“ vonios putos praturtintos odą maitinančiu ryžių pienu ir nuostabiai kvepiančiais vyšnių žiedais. Šios putos, ne tik suteiks smagumo ilsintis vonioje, bet ir suteiks odai šilko švelnumo pojūtį bei pamaitins odą.

IMG_4004

Visas prekes galite rasti „Saulės miesto“, „Rituals“ parduotuvėje.

Tad po beprotiškai kaitrių saulės vonių, pasilepinkite sakurų žiedų vonioje atgaivindamos ir pamaitindamos savo odą!

Mylėkite save ir džiaukitės vasara!

Brigita Vilijošiūtė

Brigita Vilijošiūtė

Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: domiuosi kosmetika, mada, taip pat mėgstu knygas Laisvalaikis: rašau savo tinklaraštį, skaitau knygas, mėgstu aplankyti įvairias Lietuvoje esančias vietas bei eksperimentuoti su kosmetika Mėgstamiausi restoranai: Lėja, London Grill, Soya, Talutti Skaniausias patiekalas: sushi Mėgstamiausios parduotuvės: Reserved, Stradivarius, Bershka, Lindex Mėgstamiausias drabužis: oversized megztukai Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: katinams ir.... rausvos spalvos drabužiams Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: profesionalus veidrodinis fotoaparatas Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: žmonės, kurie darydami tai, kas jiems patinka pasiekia aukštumų pvz: Lauren Curtis, Angelica Blick; taip pat labai daug įkvėpimo randu Pinterest, Instagram arba Tumblr puslapiuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: