Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis?

koveriis

Atėjus karštesniems orams, nejučia pradedame galvoti apie atostogas ar šiltus savaitgalius praleidžiamus paplūdimyje. Pagrindinis vasaros atributas – maudymosi kostiumėlis! Pasirinkimo šiomis dienomis išties daugybė, tad kaip išsirinkti tą patį gražiausią? Pasidalinsiu savo rekomendacijomis, kad ir jums būtų lengviau apsispręsti.

Gėlėti maudymosi kostiumėliai

Jau ne vienerius metus gėlių raštai užkariauja podiumus, o šie metai taip pat nėra išimtis. Šį sezoną populiarūs ir stambūs, ir smulkūs gėlių raštai, o svarbiausias akcentas – jų gausa. Kuo margiau – tuo geriau! Verta nepamiršti ir to, kad gėlėti maudymosi kostiumėliai vizualiai padidina krūtinę, tad tai gali tapti jūsų maža atostogų gudrybe.

IMG_4034

Juoda spalva

Ši, niekada iš mados neišeinanti spalva, tinka santūresnėms, bei nenorinčioms išsiskirti moterims. Juodi ir vientisi maudymosi kostiumėliai puikiai paslepia atsikišusį pilvuką, o juodas bikinis su aukso detalėmis gali atrodyti net itin prabangiai.

IMG_4055

Ryškios spalvos

Įdegusi oda harmoningai dera su ryškiaspalviais maudymosi kostiumėliais. Ryškios spalvos kiekvienais metais dominuoja ir „Victoria‘s Secret“ maudymosi kostiumėlių kolekcijose. Tad jei esi drąsi ir gali pasigirti puikiu šokoladiniu įdegiu, tuomet nedvejodama griebk ryškios spalvos maudymosi kostiumėlį – tikrai neliksi nepastebėta paplūdimyje!

IMG_4033

Dryžuoti maudymosi kostiumėliai

Dryžių dryželių stilius neapleidžia ir šį sezoną. Dizaineriai pataria rinktis žaismingų spalvų dryželiais margintus maudymosi kostiumėlius, tačiau nenorinčioms išsiskirti tiks ir baltai mėlyna spalva dryžuoti kostiumėliai. Kaip žinia, priklausomai nuo to, kokia kryptimi išsidėstę dryželiai, galima tiek vizualiai padidinti, tiek sumažinti tam tikrus figūros privalumus ar trūkumus. Todėl rekomenduoju šį „Atlantic“ maudymosi kostiumėlį, kurio viršutinę dalį galima derinti prie skirtingų apatinukų.

IMG_4048

IMG_4043

IMG_4042

Vientisas maudymosi kostiumėlis

Vienos dalies maudymosi kostiumėlį daug lengviau nusipirkti negu ieškoti atskiro kostiumėlio, kurio tiek viršutinė, tiek apatinė dalis idealiai tiktų. Jis taip pat yra palankesnis jūsų figūrai – tinkamas vientisas kostiumėlis gali užmaskuoti per didelę krūtinę, tačiau puikiai tinka ir kompleksuojančioms dėl per mažos krūtinės. Be to, tokio tipo kostiumėlis puikiai paslepia atsikišusį pilvuką. Pliusų daug, tad išties verta išbandyti.

Visus aptartus maudymosi kostiumėlius galite rasti „Saulės miesto“, „Atlantic“ parduotuvėje.

Stilingų pasirinkimų ir smagių maudynių!

Brigita Vilijošiūtė

Brigita Vilijošiūtė

Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: domiuosi kosmetika, mada, taip pat mėgstu knygas Laisvalaikis: rašau savo tinklaraštį, skaitau knygas, mėgstu aplankyti įvairias Lietuvoje esančias vietas bei eksperimentuoti su kosmetika Mėgstamiausi restoranai: Lėja, London Grill, Soya, Talutti Skaniausias patiekalas: sushi Mėgstamiausios parduotuvės: Reserved, Stradivarius, Bershka, Lindex Mėgstamiausias drabužis: oversized megztukai Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: katinams ir.... rausvos spalvos drabužiams Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: profesionalus veidrodinis fotoaparatas Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: žmonės, kurie darydami tai, kas jiems patinka pasiekia aukštumų pvz: Lauren Curtis, Angelica Blick; taip pat labai daug įkvėpimo randu Pinterest, Instagram arba Tumblr puslapiuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: