Knygos vasaros atostogoms

Vasaros atostogų metu labai gera tiesiog ilsėtis ir mėgautis geromis knygomis. Prie jūros, ant hamako, ar išsitiesus ant žolės sode, nes juk knygos – tikras malonumas! Būtent todėl dalinuosi vasaros skaitinių rekomendacijomis.

koveriis

Ieva Mitigailienė „Makiažo formulės”

Ši knyga puikiai tiks makiažo mylėtojoms. Šioje knygoje – per ilgus metus sukauptos vizažistės Ievos Mitigailienės žinios: veido ir kūno proporcijos, spalvų teorija, makiažo technikos ir pamokos, priemonės bei netikėti praktiniai patarimai. Verta paskaityti visoms, norinčioms susipažinti su makiažo gudrybėmis.

IMG_4105

IMG_4109

Lavija Šurnaitė „Optimizmo genas“

Tai puiki motyvacinė knyga. Perskaičius šią knygą išmoksite pakeisti požiūrį į save ir pasaulį, nes juk būtent to reikia, kad aplinka imtų keistis. Ši knyga patars ką daryti, kai trūksta pasitikėjimo savimi, kai braukiate liūdesio ašarą ar raunatės plaukus dėl nelaimingos meilės. Siūlyčiau perskaityti kiekvienai merginai!

IMG_4116

IMG_4119

Mhairi McFarlane „Tai ne aš, tai tu“

Tai šmaikštus ir krizenti priverčiantis romanas, kuriame pasakojama kaip išlikti stipriam, kai gyvenimas atrodo slysta iš po kojų, kuomet pats dar tik ieškai savęs. Meilės peripetijos, intrigos ir moteriški klausimai – visa tai ir dar daugiau telpa šiame romane. Ši knyga puikiai tiktų atostogose prie jūros!

IMG_4114

IMG_4118

Maud Gabrielson „Lookbook. Stiliaus knyga merginoms“

Tai spalvingas pradžiamokslis visoms merginoms, kurios ieško savo stiliaus, domisi mada ir jos užkulisiais. Čia rašoma apie svarbiausius mados istorijos įvykius ir žymiausius dizainerius. Taip pat čia galima rasti auksinių taisyklių ir patarimų, kaip patobulinti ir suformuoti savitą stilių, neatsiliekant nuo mados. Puiki dovana ne tik sau, bet ir draugei!

IMG_4111

IMG_4112

Jojo Moyes „Po tavęs“

Tai knygos ir filmo „Aš prieš tave“ tęsinys. Luisai Klark ramybės neduoda begalė klausimų. Lu neabejoja tik dėl vieno: kažkas turėtų pasikeisti.

Bet štai netikėtai prie durų išdygsta nelauktas svečias. Ar jis pateiks Luisai Klark reikalingus atsakymus? Tačiau kartą Lu davė žodį gyventi. Ir tesėdama šį pažadą ji privalo įsileisti tą nelauktą svečią vidun… Tikrai patiks romantiškoms merginoms!

IMG_4120

Visas knygas galite rasti „Saulės mieste“, „Vaga“ knygyne

Gražių vasaros atostogų vakarų ir puikių skaitinių!

Brigita

Brigita Vilijošiūtė

Brigita Vilijošiūtė

Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: domiuosi kosmetika, mada, taip pat mėgstu knygas Laisvalaikis: rašau savo tinklaraštį, skaitau knygas, mėgstu aplankyti įvairias Lietuvoje esančias vietas bei eksperimentuoti su kosmetika Mėgstamiausi restoranai: Lėja, London Grill, Soya, Talutti Skaniausias patiekalas: sushi Mėgstamiausios parduotuvės: Reserved, Stradivarius, Bershka, Lindex Mėgstamiausias drabužis: oversized megztukai Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: katinams ir.... rausvos spalvos drabužiams Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: profesionalus veidrodinis fotoaparatas Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: žmonės, kurie darydami tai, kas jiems patinka pasiekia aukštumų pvz: Lauren Curtis, Angelica Blick; taip pat labai daug įkvėpimo randu Pinterest, Instagram arba Tumblr puslapiuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: