Knygos atostogoms

Kiekvienas iš mūsų puikiai žinome, jog vasara yra populiariausias atostogų metas. Vieni  jas praleidžia keliaudami po užsienio šalis, o kiti renkasi ramų poilsį prie ežero ar Baltijos jūros. Pagrindinė šio straipsnio mintis slypi tame, jog kad ir kokį atostogų variantą pasirinktumėte, jums prasmingai praleisti laisvą laiką visada padės gera knyga. O, kadangi, aš puikiai žinau kaip yra sunku greitai išsirinkti įdomią knygą atostogoms, siūlau jums populiariausių knygų penketuką, kuriame kiekvienas suras sau tinkančią.

1

L. Gounelle „Dievas visada keliauja incognito“ – tai jau trečius metus skaitomiausių knygų sąrašuose besipuikuojantis psichologinis romanas. Tai intriguojanti istorija apie vaikiną ir žmogų, kuris pakeitė jo gyvenimą.  Ši knyga yra be galo įtraukianti, pamokanti, bet tuo pačiu labai lengvai skaitoma, todėl puikiai tiks atostogoms.

6666

S. Burbaitė „Tavo geriausia draugė“ – tai tikras mados bei stiliaus mylėtojų rojus. Ši knyga – tai visai neseniai išleistas žymios lietuvių tinklaraštininkės bei modelio dienoraštis, kuriame ji aprašo keturias svarbiausias savo gyvenimo sritis: sveika mityba, stilius, sportas ir grožis! Šioje knygoje be galo naudingų patarimų ras ne tik jauna mergaitė, bet ir brandi moteris.

88

L. Groff „Moiros ir Furijos“ – New York times bestseleriu tapęs bei Barack‘o Obamo‘s mėgstamiausių knygų sąraše besipuikuojantis fantastinis romanas, kuris jau sužavėjo tūkstančius! „Moiros ir Furijos“ – jausminga ir sąmoningai skaitytoją klaidininanti istorija apie santuoką, su nuorodomis į graikų dramas ir Shakespeare’o kūrybą. Šis romanas puikiai tiks mėgstantiems rimtesnio pobūdžio literatūrą.

66

L. Šurnaitė „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“ – Manau, niekam ne paslaptis, jog daugelis moterų visą gyvenimą kompleksuoja dėl savo kūno formų arba vis stengiasi pradėti maitintis sveikiau, bet dažnai vis nepavyksta… Jei jūs esate viena iš tokių, ši knyga kaip tik jums! Šioje knygoje rasite be galo daug mažų patarimų, kurie negrįžtamai pakeis jūsų kasdienybę ir padės eiti tikslo link.

99

S. R. Covey „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“ – tai tikras motyvacijos ir gerų patarimų užtaisas. Šiame bestseleriu tapusiame kūrinyje rasite septynis principus, kurie jūsų gyvenimą pakeis negrįžtamai. Būtent todėl, jei trokštate po atostogų sugrįžti į darbą produktyvesnis bei tapti kitus įkvepiančia asmenybe, ši knyga bus kaip tik jums.

33

Labai tikiuosi, jog mano patarimai padės jums išsirinkti tobulą knygą atostogoms ir į darbus sugrįžti galėsite net tik pailsėję, bet ir sužinoję kažką naujo.Be to, visas šias knygas galite įsigyti knygyne „ VAGA“ įsikūrusiame Saulės miesto pirmame aukšte.

Kamilė

Kamilė Dambrauskaitė

Kamilė Dambrauskaitė

KAMILĖ: Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: Domėjimasis mada, kelionės, sportas ir knygos Laisvalaikis: asmeninio tinklaraščio rašymas, sportas, buvimas su draugais, knygų skaitymas Mėgstamiausi restoranai: jei Šiauliuose, tai Don Vino ir Sakura Skaniausias patiekalas: Hmmm... tikriausiai kažkuo ypatingos ar gurmaniškos salotos Mėgstamiausios parduotuvės: Zara, Mango, asos.com, nedideli senamiesčių butikai pilni lietuviškos kūrybos Mėgstamiausias drabužis: patogios odinės kelnės! Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: skanus maistas, išsvajotas pirkinys arba įdomi knyga Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: prabangūs ir kokybiški batai arba rankinė Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: stiprios ir įdomios asmenybės, mados tinklaraščiai, Instagram bei Pinterest platformos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: