Kino teatras ant stogo. Jau bandėte?

Niekaip nesuprantu, kur buvau visą birželio mėnesį? Atrodo, pabudau tik tada, kai virtuvėje reikėjo perversti kalendoriaus lapą. Sustojau ir išsigandau – toks jausmas, kad vasara tiesiog „eina pro šalį“. Ir nuotaikos skalė krenta kaip į bedugnę… Ką daryti, kai atostogomis „nekvepia“ nė iš tolo, darbas darbą veja net ir savaitgalį, o kasdienybė tiesiog veda iš proto? Nežinau kaip Jūs, bet aš ieškau pramogų šalia, Šiauliuose ir, aišku, lauke, nes 24 valandas sėdint po stogu, pačiai kažkaip savasis stogas ima važiuoti.

Nors visada sakiau, kad vasarą leidžiant mieste, kone kiekvieną vakarą keliausiu prie kokio ežerėlio, pasvaidysiu frizbio lėkštę ir pasnausiu ant pledo besileidžiant saulei, turiu prisipažinti: nė velnio taip nedarau… Trūksta paroje laiko! Juk reikia pasiruošti, o ir draugę įkalbint būtina. Tad leidžiu sparnus žemiau ir žvalgausi aplink. Nemeluosiu, girdėjau, kad Saulės terasoje jau ne pirmą vasarą vyksta nemokami kino seansai, tačiau niekada taip ir nenuėjau. Ir ne tik dėl to, kad beveik visas vasaras leidau vaikų stovyklose, bet ir todėl, kad atrodė kažkaip nejauku. Visada įsivaizdavau, kad ten turbūt tiek žmonių, kad nėra kur atsisėst, patogiai įsitaisyt. O, pasirodo, klydau. Savo nuomonę keičiu kardinaliai ir kviečiu Jus išbandyti! Šiauliečiai vieninteliai Lietuvoje turi galimybę žiūrėti naujausius filmus specialiame LED ekrane ant stogo po atviru dangumi. Ir beveik visi filmai įgarsinti lietuviškai! Tai gali tapti ir malonia kiekvienos savaitės pramoga su vaikais. Įsivaizduokite, kaip smagu bus mažiesiems, juk tai neprilygsta sėdėjimui namie. Surenkite išvyką su keliomis mamomis ir keliais vaikais, gal net atsineškite spragintų kukurūzų! Būkite linksmos ir sumaniossmiley.

pav 1

Na, o jei iki mamos ar tėčio statuso Jums (kaip ir man) dar toloka, kvieskite draugus, ir keliaujam į kiną! Įsivaizduokit: lengvas vėjelis šiurena plaukus, saulė šildo pečius, o Jūs patogiai sėdite priešais didžiulį ekraną, mėgaujatės vasara ir geru kinu, aplink draugai, su kuriais komentuojate ir dalinatės filmo įspūdžiais, gal net gurkšnojate gaivų kokteilį ir graužiate obuoliukąsmiley. Aš jau nusprendžiau: šį savaitgalį būtinai keliausiu žiūrėti filmo! Tačiau, kaip jau žinote, esu dar pakankamai nesubrendusi (smiley), tai jaučiu, kad mano pasirinkimas bus kažkas spalvoto ir skirto mažiesiemssmiley.

pav 2

pav 3

Taigi, vidurvasaris. Žiūrėk, taip šuoliais ir prabėgs saulės, atostogų, pramogų metas… Todėl sau ir Jums linkiu stabtelėti ir pasimėgauti akimirka, nesvarbu, ar renkate braškes pas mamą kaime, ar gardžiuojatės Pina colada Karibuose. Juk vasara – nuostabiausias laikas, kai kartais galima išjungti žadintuvą, pramiegoti treniruotę ar nepaisyti elgesio kanonų ir išsimaudyti miesto fontanesmiley.

pav 4

Kurkite pramogas ir giliai įkvėpkite gyvenimo!

Rasa

P.S. Jei suviliojausmiley:

Penktadienis. 20.00 val. Vakaro kino filmas „Viešpatavimas“.

Šeštadienis. 11.00 val. Filmas vaikams „Stebuklų namai“.

20.00 val. Vakaro seansas. „Šokis hip hopo ritmu. Viskas arba nieko“.

Sekmadienis. 11.00 val. Filmas vaikams „Didžioji skruzdėlyčių karalystė“.

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: