2010-10-15

Keičiasi mados ir laisvalaikio centro SAULĖS MIESTAS vadovas

Mados ir laisvalaikio centro SAULĖS MIESTAS generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti Dina Buncė. 34 metų nauja vadovė šiame poste pakeitė Eligijų Baristą, vadovavusį centrui daugiau nei trejus metus. Prieš tapdama SAULĖS MIESTO generaline direktore, Dina Buncė 8 metus dirbo SPICE – viename didžiausių ir sėkmingiausiai veikiančių prekybos centrų Rygoje. Jame Dina Buncė užėmė interjero centro SPICE HOME direktorės ir prekybos centro nuomos vadovės pareigas.

SAULĖS MIESTO generalinė direktorė Dina Buncė teigia, kad pirmas užsibrėžtas tikslas – tai naujų idėjų, susijusių su rinkodara ir centre esančiais prekiniais ženklais, įgyvendinimas. Pritaikydama savo patirtį įgytą Latvijoje, Dina Buncė planuoja į SAULĖS MIESTĄ pritraukti perspektyvių ir naujų prekių ženklų, dar labiau stiprinti klientų lojalumą. Nauji projektai, prekių ženklai ir pardavimų skatinimo veiksmai – tai pagrindinės sritys, į kurias bus telkiamas naujosios vadovės ir viso SAULĖS MIESTO kolektyvo dėmesys.

Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007 m. kovo 14 d. 2009 m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 107 mln. litų apyvartą.Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (www.ell-realestate.com/lit).

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 39 įvairius socialinius-kultūrinius renginius. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/

Kontaktams:
* Dina Bunce, +370 41 421797, dina.bunce@saulesmiestas.lt
* Agnė Počepovič, +37068239937, agne@koko.lt