Kasdieniai ritualai, kurie pakels nuotaiką

Turbūt sutiksite su manimi, kad mus supantis pasaulis gerokai užterštas negatyvumu. Štai ryte, dar nepakėlus galvos nuo pagalvės, žvirblių čirškėjimą „permuša“ kitame bute aršiai teisybės ieškantys kaimynai. Įsijungiu televizorių ir vėl girdžiu tik apie blogą gyvenimą, kainas, karus ir neapykantą. Ir visa tai dar net neiškėlus kojos iš namų. Tad kaip neprarasti sveiko, optimistinio požiūrio ir kasdien rasti laiko mažiems malonumams?

Pirmiausia – nusistatymas. Juk niekas nei nuotaikos, nei šviesių minčių nepristatys į galvą ir neatsiųs paštu, o bandant paįvairinti rutiną, šypsena veide apsilankys tikrai dažniausmiley. Pradėkite nuo savęs. Užsivilkite suknelę, kurią vis „taupote“ kažkokiai nė neegzistuojančiai progai. Bent kartą per savaitę iš kosmetinės išsitraukite raudoną lūpdažį ir aukštakulniussmiley. Kai kam tai – jau iššūkis, bet tokie elementarūs dalykai privers pasitempti, nusišypsoti ir aukščiau pakelti galvą, žengiant pavasariu kvepiančia gatve.

Štai mano pavyzdys. Tikriausiai visos matėte Saulės mieste savaitgalį vykusios „Grožio gatvės“ reklamas su viliojančiu pasiūlymu nemokamai pasigražinti ir palepinti save. Aš net žinau, ką daugelis iš jūsų galvojo: „Kaip norėčiau, tačiau neturiu tam laiko“. Esu viena iš jūsų – visada lekianti ir nespėjanti. Bet, smalsumo vedama, užsiregistravau ir (niurzgėdama, kad tam visiškai neturiu laiko) nukeliavau į Saulės miesto „Sarmos“ parduotuvę, kur manęs laukė labai maloni grožio ekspertė, pasiryžusi ištirti veido odos būklę. Procedūra maloni ir, svarbiausia, išsami – sužinojau daug naujo apie savo odą, tad dabar ja rūpintis bus daug paprasčiau. Po to sekė makiažas. Jaudinausi, nes niekas nėra man daręs kažko panašaus, o mano kosmetinėje – tik elementariausios priemonės. Bijojau išeiti mėlynai padažytomis akimis ir burokėliais nuraudintais skruostaissmiley. Žinoma, taip neįvyko, visažistė ne tik pagyrė mano lūpas, bet ir patarė, kaip  pagyvinti veidą, padarė itin natūralų makiažą, parodė kosmetikos naujoves ir pasiūlė jas išbandyti . Toliau – šukuosena. O rezultatas: penktadienį buvau tokia laiminga ir patenkinta, kad šypsojausi visiems, kuriuos tik sutikau. Maža to, vis nenustoju savo įspūdžiais dalintis su draugėmissmiley.

poz1

poz2

poz3

Svarbiausia – pamatykite šviesą tamsoje (aš, kaip supratote, jausmiley). Raskite laiko dalykams, kurie jus džiugina: gera knyga, kuri motyvuoja ar senai pamirštas filmas. Susitikite su draugėmis ir pasidžiaukite kartu jų laime. Išeikite pasivaikščioti per lietų ar valandėlei pabėkite į mišką. Pagirkite gretimoje persirengimo kabinoje sijoną besimatuojančią moterį ar nusišypsokite autobuso vairuotojui. Jei neturite, kas dovanoja gėlių (vyras vis dar miega žiemos miegu), nusipirkite kvepiančių narcizų iš senuko turguje. Ir nusišypsokite. Darykite tai jau dabarsmiley.

poz4

poz5

Aš pradėsiu nuo su meile pagamintos kavos ir šypsenos veidrodyjesmiley.

Rasa

poz6

 

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: